Hoi Ik begin weldra terug te werken na de komst van 4e spruit. Ik weet dat het niet vanzelfsprekend is om te werken met 4 kids maar doe mijn werk graag. Alleen hoe combineren jullie dit? Bij 3 was hrt al een heel geregel en hectisch s ochtends en s avonds toch hoor ik graag tips en ervaringen... Hoe doen jullie dit?
Heb ik niet en wil ik liever ook niet. Wil zelf voor mn kids zorgen. Vandaar mijn vraag hoe jullie dit zelf bolwerken?
Neem je je kids dan mee naar t werk ofzo? Als je ze naar de opvang brengt, zorg je er toch ook niet zelf voor?
Wilde ik net zeggen. Nogal een denigrerende reactie. Ik zorg verder ook gewoon zelf voor m'n kinderen.
Ze gaan naar school en naar de opvang maar thuis zorg ik er liever zelf voor dan iemand in huis te nemen. Vandaar mijn vraag hoe jullie dit doen en tips? Is niets denigrerends aan!
Ik vermoed zomaar dat boomm zelf voor de kinderen zorgt als ze thuis is, een au pair heeft ook recht op vrije tijd en neemt vaak niet 24/7 het wer over van de ouders in mijn ogen. Maar om op jou vraag terug te komen. Wij hebben 5 kids en ik werk zelf 10 uurtjes per week in de zorg. Ik werk door de weeks een avond en dan komen mijn schoonouders, vriendin of mijn moeder oppassen en als dat niet lukt dan komt mijn man eerder uit zijn werk. Het houdt wel in dat ik in het weekend ook altijd een dag werk, maar zo kan ik wel veel thuis zijn voor de kids. Daarbij is meer dan 10 uur voor mij niet haalbaar ivm een meisje die veel naar therapie en artsen en dergelijke moet.
Hoe zien je dagen er nu uit? Want ze gaan naar school en opvang, dus waar zit het probleem precies? Breng jij de kinderen eerst weg? Of doet je man dit? Eten ze op de opvang of thuis? Wil je weten hoe wij het huishouden etc regelen bv?
Nee joh, ik heb de aupair en de kinderen in het tuinhuis zitten, zodat ik nooit voor m'n kinderen hoef te zorgen en ze ook zo min mogelijk zie 😂
Het is dat ik thuis blijf moeder ben maar anders vind ik dit ook wel wat, Tuinhuis moet dan wel iets groter maar dat is een goede investering 😇 Nee even zonder gekkigheid als de kinderen al naar school en de opvang gaan dan kun je op die manier volgens mij gewoon door gaan ? Tussen de middag en na schooltijd heb je de bso, bij ons word ophalen van school ook gedaan door de bso. Ik werk niet dus misschien denk ik te makkelijk.
😂😂 zit ze straks met 8 kinderen haha 😂😂. Is geen uitbuiting is de nieuwe opleiding mommy to be or not to be, goede training en zeker weten waar je aan begint en of je er aan begint haha
Ik heb een gastouder in huis. Zodra zij er is kan ik gewoon weg en zorgt zij er voor dat de kinderen hun broodje opeten, ze ruimt de vaatwasser uit en hangt de was op ed. S middags begint ze al met koken als ik er nog niet ben zodat we altijd op tijd kunnen eten ivm sport en andere verplichtingen s avonds. Ideaal!
Niet iedereen weet precies wat een aupair in houdt.. Ik dacht tot voor kort ook dat het iets was voor rijke mensen die vooral werken en snoepreisjes maken en er ook een kindje bij willen. Geen idee of het net zo duur is als een andere opvang maar het is anders een goeie tip voor de vraag die gesteld is. Mijn kindjes zijn bij mijn schoonouders als ik werk. Zij helpen straks ook met het naar school brengen en ophalen. Als ik 3 of 4 kinderen zou hebben had ik dezelfde oplossing. Helaas moet ik om de financien 24 u blijven werken. Ik werk in de zorg dus erg onregelmatig en ook weekenden en feestdagen etc. Goed de agenda bijhouden.
Wij hebben zoiets. Beetje proppen, maar dan past het wel. Oh en met luikje, daar gooien we eens in de zoveel tijd wat boodschappen doorheen.
Zeg wij hebben een grotere schuur en maar 2 kinderen! Waar koop je zo'n au pair? nee serieus: een au pair is een serieuze optie voor ons. Ook met het oog op het tweetalig opvoeden lijkt het mij een verrijking. Maar ik werk vanuit huis dus dan zijn de kinderen hier ook en dat zal mij waarschijnlijk erg afleiden.