Zo was die van mij ook 2 dagen geleden 😊 vandaag weer een gedaan zie hier boven 😉 hoop ook voor jou dat ze mooi oplopen 😁
ik lijk een vlek te zien. Misschien kun je er even 4 druppels water op doen. Kwam streep gelijk binnen afleestijd?
Duurde wel een tijdje voor ie opgedroogd was. Ik heb ook al een vage clear blue plus gehad maar die schijnt nogal onbetrouwbaar te zijn. Ik heb er nu 4 druppels water op gedaan.
Jane wat super leuk, dubbel gefeliciteerd! Positieve testers, ook gefeliciteerd! Hier ovulatietesten 2e dag minder donker, aan het "aflopen". Nu dus afwachten tot de dag dat ik met een hcg test aan de slag mag :-D spannend!
Vruchtbare maand zo te zien hihi. Tempratuur stijgt, ovulatietesten lichter. Mijn FF is een beetje van slag, die twijfelt nog of mijn eidpro g zondag was (en dat was voor mijn positieve ovulatietesten hoor. Foto van test was na een paar minuten. Hij was ietsjes donkerder, echt maar een licht tintje meer, bij 8 minuten. Wat is de reden dat de test na de afleestijd (10min+) donkerder werd? Die uitslag gebruik ik overigens niet.