Ja ben er echt blij mee. Als we het geslacht weten komt er een grote muursticker bij het bedje. Een boom waarschijnlijk. Met roze of blauwe blaadjes
Prachtig Imona! Hoofdpijn veel drinken idd en indien nodig paracetamol. Hier zieke peuter al de hele week op en af. Drama nachten, sinds vanmorgen oorpijn, zo sneu Hij roept al de hele dag dat hij pijn heeft aan zijn oortje zo zielig... Donderdag 20 wkn echo zien jullie er ook zo tegenop???
Hier bij de 1e bugaboo cameleon, prachtige wagen, ideaal in gebruik ook met kleine auto. Maar ik heb deze verkocht omdat ik veel in het bos wandel, niet ver van ons huis. Heb 2e hands een mountain buggy terrein wagen gekocht. Super voor ons, zat ook alles bij, nauwelijks gebruikt en incl alles voor een baby weer. Verder droeg ik ook veel in de draagzak.
Oh wat zielig voor je kindje. De dochter van mijn beste vriendin had ook boven de 4p graden koorts. Direct naar de huisarts. Blijkt een fikse oorontsteking. Ik heb juist heel veel zin in de 20 weken echo. Ben echt aan het aftellen. Waarom. Zie je er tegenop?
Wij weten het geslacht ook nog niet Manlief wil het ineens ook niet meer weten... Maar ik denk een meisje ben totaal anders zwanger!
Heb in mijn directe omgeving een paar nare gebeurtenissen meegemaakt Imona. Ernstige afwijkingen niet met leven verenigbaar, afbreken van zwangerschappen tot gevolg. Daarnaast heel kort geleden een heel triest voorval waarbij moeder en kind beiden zijn overleden, kindje 20 wkn oud door chemokuur van moeder geboren en overleden. En moeder strijd tegen leukemie niet overwonnen... Dat alles zorgt ervoor dat het leven op dit moment zo vreselijk kwetsbaar lijkt en soms ook is. Ik vertaal het niet naar mezelf maar voel wel meer druk, zal gedeeltelijk hormonaal zijn, maar ook wel menselijk denk ik.
Sinds vanmiddag voel ik de kleine spruit wel in mijn buik. Meer dan wat 'plopjes' en was erg verrast. Paar keer al; bij de 1e pas met 22 wkn!
Oh ja. Op die manier. Ik begrijp je punt. Ik heb er juist heel veel zin in. Onze kleine weer zien. En het geslacht horen. Ik heb de baby helemaal nog niet gevoeld. Ook nog geen plopjes ofzo. Hoop dat ik m snel mag voelen.
Beterschap voor je zoontje Doppie! En ik snap wel dat je tegen de 20wk echo op ziet, als je zoveel nare gebeurtenissen in je omgeving hebt gehad. Het is ook geen pret-echo. Het is echt om afwijkingen op te speuren, zodat je de zwangerschap nog kan beëindigen. In die zin is het ook een soort 'test'. Ik voel de baby elke dag. Alleen vAndaag op een andere plek dan eerder, meer van onder. De baby is vast gedraaid. @Imona; het komt vanzelf. Wanneer je de baby voelt ligt ook aan of het je eerste of een volgende zwangerschap is, waar je placenta ligt, of je baarmoeder is gekanteld of niet, etc.
Is ook zo AJO, ga er niet blanco in en idd, het is ook echt geen pretecho in die zin... Ook in onze groep van de central pregnanty waten er meer meiden die er tegenop zagen.
Bij mijn 1e voelde ik het ook echt laat pas achterover gekantelde baarmoeder. En misschien wel iets voelen maar het niet goed kunnen plaatsen.
Beterschap met je knullie Doppie! Wij hebben dinsdag 'de' echo, word ook wel steeds nerveuzer ervoor.. Imona ben je nog lekker bezig geweest in de babykamer? Wij hebben ook zon boom voor op het kamertje, gewoon een witte. Wil alleen de aankleding een kleurtje doen mint of mischien toch grijs. Nog even over denken haha! Noaroosje mijn man voelde bij alle bij de kindjes ze met 17 weken. Er zit bij mij wel heel weinig ruint tussen de buikwand en de placenta, vandaar dat het ook altijd heel vroeg heel duidelijk is. Je kan er eig geen touw aan vast knopen, ken genoeg mensen waarvan de man het kindje pas ver in de 20 weken voelde..