Goedemorgen dames, Omdat ik al 2 dgn anders voelt dan anders, heb ik een test van trekpleister gedaan. Nu ben ik vandaag 8 dpo. Gaat dit de goeie kant op of hebben deze testen ook de bekende indroogstreepjes? Streep verscheen binnen 4 min en foto is 8 min later gemaakt.
Nee hoor. Dit vind ik de beste testen. Binnen 5 minuten mag je aflezen. Daarna mag deze donkerder worden. Dus dit is waarschijnlijk idd een beginnende zwangerschap. Hij is ook al duidelijk voor 8 dpo hoor. Weet je zeker dat je op die precieze dag een eisprong had?
Cyclus is al jaren 26 dgn met eisprong op cd dag 10, 11 of 12(ik temp). Deze ronde volgens ff op dag 12 eisprong, vr 9 dec. Streepje is idd roze.
Ooh oke. Gebruik ze voor het eerst omdat ik te lui was naar kruidvat te rijden. Nu maar hopen dat het goed blijft gaan. Nog een kleine week te gaan voor NOD. Dankjewel dames
Zijn dezelfde testen. Kruidvat en Trekpleister horen bij elkaar. Bij het huismerk is het meeste hetzelfde maar andere verpakking 😊 Mooie test! Gefeliciteerd!
Vandaag 2e test trekpleister met middagurine -10dpo-. Nu weer onzeker omdat het volgens mij te donker is . Dames ervaring met zo vroeg positief testen en een goede zwangerschap
Huh? Haha het is ook nooit goed bij ons vrouwen. Worden we niet onzeker van een vaag tuurstreepje dan worden we wel onzeker van een super duidelijke test. Je bent zwanger! GENIET!
Hahahaha. Komt door verhalen hier op het forum (lang geleden; weet niet meer wie) waarbij test voor NOD dik positief was en later bleek het een bbz te zijn. Ik heb heel vaak voor NOD lichte strepen gehad maar nog nooit zo donker als nu. Vandaar mijn vraag!
Nou meiden, het gaat niet de goeie kant op hierzo. Vandaag een tempdaling van 37.4 naar 37.0 (coverline) en een test van kv die niet donkerder is geworden na 2 dgn. Perfecte voorbeeld van testen voor NOD, wetend dat van alles mis kan gaan
Ik ga je echt even uit de stress modus proberen te halen. Ten eerste zit je voor nod nog, ze hoeven echt niet direct knal te zijn. Sommige testen van kruidvat/trekpleister vallen lichter uit, is stressvol ja snap ik maar ik heb het zelf ook meegemaakt. Mijn testen voor nod waten ook zo donker, donkerder zelfs. Ja ik ben zwanger van een tweeling maar mijn hcg was op 5 weken nog normaal 3800. Probeer vanmiddag nog eens een testje te doen. Van temperaturen weet ik niet veel maar heb hier al eens gelezen dat het kon komen door een onrustige nacht of in de nacht nog een keer naar de wc.
Vorige testen waren idd met middagurine, dus ik hoop dat het daar aan ligt. Maar zo'n tempdaling heb ik nog nooit gehad tijdens een goeie zwangerschap! Het schommelt weliwaar maar na een rustige nacht, niet naar de wc of wat dan ook, is een daling van 0,4 gr geen goed teken. Zelfs de minimale kwaaltjes zijn weg/ minder.