Mommy91 GEFELICITEERD!! En de andere nu ook van oranje naar roze!! Jippie!! Hier had ik eergisterenochtend dus wat helder heel licht bloedverlies en daarna een dag lang wat bruinverlies. Ik was er daardoor van overtuigd om die nacht ongesteld te worden. Maar niet. En ook gisteren en afgelopen nacht niet.. Sterker nog, ook het bruinverlies is weer gestopt. En alle voorverschijnselen van ongie zijn weer weg. Ik heb sinds twee dagen ongebruikelijk veel honger. En vannacht ben ik er 5 keer uitgeweest om te plassen. Werd er gek van! Maar ik vind het nu vooral bijzonder spannend. Vandaag 14dpo. Wat nu als ik echt zwanger ben? Ik wil het supersuper graag en mijn vriend ook en toch vind ik het ineens doodeng ofzo. Wat moeilijk uit te leggen!
Pfffff vandaag dpo10 en een licht streepje. Hopelijk is ie zichtbaar na uploaden. Wil iemand me even op roze zetten. Hopelijk blijft ie plakken. Kan wel janken ben zo bang!
Pfffff vandaag dpo10 en een licht streepje. Hopelijk is ie zichtbaar na uploaden. Wil iemand me even op roze zetten. Hopelijk blijft ie plakken. Kan wel janken ben zo bang!
Ik zie m ook sassieka, hopelijk loopt ie mooi op! Vandaag 7 dpo en temperatuur is nog mooi hoog. Tepels zijn ook nog steeds super gevoelig, inmiddels al een week.
OMG!!!! Vandaag 10dpo.. Gisteravond nog een berichtje hier geplaatst. En ondanks dat m'n gevoel zei je gaat ongesteld worden. Hopelijk mag deze blijven plakken. Jeeeeeeetje had dit echt niet durven dromen!!
Tjonge dames het gaat goed!!! Proficiat! Mijn nod vandaag en zonder buikpijn en bloed opgestaan. We wachten geduldig af!
Ik werd vannacht wakker met hartkloppingen gewoon stress voor het testen de 25ste toen dacht ik ik moet het gewoon doen want die stress is niet goed als ik zwanger mocht zijn...... Het is vandaag me lievelingsdag me zoontje zei voor het eerst mama en die test! Het is feest hier
Saskia, sweety, ddara:tof! Van harte. Hopelijk blijven ze plakken. En ddara, stress is niet goed natuurlijk. Maar ik kan je geruststellen, stress word pas schadelijk wanneer het voor lange duur is en/of met de nodige regelmaat. Al snap ik je helemaal hoor. Is het je eerste kindje? Ik vroeg me bij de zwangerschap van mn dochter af of ik nog wel gewoon in een heet, heel heet, bad kon. De verloskundige vroeg zich waarom dat niet zou kunnen. 'Nou' zei ik ' ik ben ben bang dat als ik het water heel heet doen dat ik het vruchtje dan kook, zoals een eitje zeg maar' . Ze moest best hard lachen daarop had ik ook gelijk mijn antwoord. Ik ben echt niet op mn achterhoofd gevallen maar zwangerschap en vooral de hormonen laten je op een of andere manier toch zo bezorgd na denken dat logica soms ver te zoeken is. ( weet ik nu achteraf ) Voor alle vrouwen op het wachtbankje: duimen maar. Ik heb een relaxe maand qua lichamelijk ongemakken. Vorige maand had ik echt de hele maand vanaf na mijn menstruatie tot aan de volgende menstruatie krampen etc. Ik had dan ook griep ten tijden van vorige ronde. Nu denk ik af en toe wat steekjes en prikjes te voelen maar eigenlijk alleen op de momenten dat ik er bij stil kan staan, dus als ik even me-time heb of als ik op dit forum zit. Oe spannend:
@Miekkie Dat klinkt wel goed hoor, heb je al een test gewaagd? En natuurlijk blijft het heel spannend als het wel zo is! Maar dan heb je nog 8 maanden om er naar toe te leven en aan het idee te kunnen wennen. @Sassiekaa Jaaaa leuk!!!! Gefeliciteerd!!! Nu inderdaad eerst maar rustig afwachten op het plakkertje is! Wow, zou echt fantastisch kerstcadeautje zijn!! Ik heb mezelf voorgenomen dat ik pas 1e kerstdag weer mag testen om te zien of het streepje al donkerder is. Niet eerder. @Ddara Ik zie een streepje hoor!!! Nu afwachten of hij verder op gaat lopen komende dagen. Het gaat goed hier in deze club!!! Hopelijk nog veeeel meer roze!!! Dat zou leuk zijn als laatste NOD clubje van dit jaar hihi.
Zou mooi zijn he, zo'n roze laatste lijst Ik krijg wel giga teststress van jullie hoor 😂 De volgende keer wil ik alleen op een NOD lijst als ik niet achteraan sta
@ Manine nee het is de 2de maar vorige keer was alles zo anders had toen een ongeluk gehad met paard door een hek gevlogen en toen werd ik door de ambulance opgehaald en wilde ze me morfine geven en foto's van mijn rug maken wat ik toen dus allemaal weigerde omdat ik hoopte zwanger te zijn. Die avond heb ik toen op aandringen van mijn vriend getest omdat ik hem moest beloven te stoppen met paardrijden als ik zwanger was ...... en dat was ik dus......
Oh zo voel ik me ook al de afgelopen week met al die mooie testen die voorbij kwamen!! Snap je helemaal.. daarom nu dpo 10 getest
Ddara ik zie het tweede lijntje gefeliciteerd!! Ohh, edited: Sassieka en sweet ook!! Wauw Gefeliciteerd!! Wordt het toch nog een hele mooie roze lijst, wat fijn!!