De teststreep is lichter dan de controlestreep,dus officieel is hij negatief.(zie gebruiksaanwijzing) Ik zou zeker nog even doortesten.
Hij is negatief, maar bij mij worden ze niet donkerder. Ik zou lekker seksen en doortesten, wordt hij lichter dan heb je je piek wel te pakken gehad.
Ik ben geen fan van deze testen. Bij mij waren ze negatief terwijl CB digital en de ovulatietest van zwanger en kids wel positief waren... Ze werden bij mij niet donker genoeg om van een positieve test te spreken. Geen idee of dat bij jou ook zo is.
Net weer een testje gedaan, hij lijkt lichter als die van gister. Denk dat ik mijn piek dan wel gehad heb?(gisteravond laat ook flinke steken gehad,dus ergens denk ik dat dat mijn eispromg is geweest)
Ik ben ook niet onder de indruk van deze testen. Zie hier het verschil met cb en zwanger en kids: Bekijk bijlage 521534
Zo zeg! Da's idd ook een verschil! Wij maken het sowieso vandaag en morgen nog gezellig,ga er dan vanuit dat we goed zitten..
Steken duiden in verreweg de meeste gevallen op de laatste groeispurt van je follikels waarna na een paar dagen je werkelijke eisprong plaatsvindt waar je veelal niks van voelt. Mogelijk was je test dus gisteren positief, is de LH-piek in gang gezet, vond er nog een groeispurtje van je follikels plaats en vindt je eisprong dus uiterlijk morgen plaats. (Een eisprong vindt binnen 48 uur na de piek plaats. Veiligheidshalve kun je beter van de volledige 48 uur uitgaan.) Je NOD is dan dus morgen + 14 dagen. EDIT: het vandaag en ook nog morgen proberen gezellig te maken.... Succes!