Ik ben er inmiddels achter: voor de liefhebbers van fantasieboeken / fictieve werelden kan ik "de wetten der magie" van Terry Goodkind aanraden.
Heb al ontzettend veel mooie/ goeie/ leuke boeken gelezen, maar als ik een selectie moet maken: -meest aangrijpend vond ik 'De Tweede Dochter' van Jodi Picoult -bij mooist geschreven denk ik aan Carlos Ruiz Zafón -beste humor gaat voor mij naar de 'Transgalactisch liftershandboek' reeks
Deze is idd erg mooi, Tamara McKinley heeft meerdere mooie boeken. Verder vond ik De Uitnodiging van W. Paul Young een erg mooi, bijzonder boek ( genre religie ). Dit boek is verfilmd en komt in het voorjaar van 2017 uit in de vs.
Ik lees te veel maar 1 boek (enreeks) blijft hangen. bloemen op zolder. dat was een pul van 1300 blz 5 boeken in een binnen 3 dagen. De bakkersdochter en het oude huis vqn sarrah maccoy. Heden en verleden komen samen. en een beetje fictie en geschiedenis steve Barry
'De Bekering' van Jodi Picoult. Gaat over een meisje met een hartafwijking, ze heeft een transplantatie nodig. De enige donor die er te vinden is, is degene die haar vader (dus de man van de vrouw die de beslissing moet nemen) is vermoord. Hij zit in de gevangenis en heeft de doodstraf opgelegd gekregen, maar hij wil graag dat na zijn dood, zijn hart naar het meisje gaat. De moeder moet dus kiezen; haar dochtertje krijgt óf het hart van de moordenaar van haar man, óf het meisje gaat dood. Het einde is echt waanzinnig, in het hele boek zie je de afloop gewoon níét aankomen. Van dezelfde schrijfster vind ik 'Een Goede Moeder' ook echt een bizar mooi boek. Dit boek gaat over een stel dat door middel van IVF zwanger probeert te raken. De vrouw raakt zwanger, maar helaas overlijdt het kindje. Na het rouwproces wil de vrouw dolgraag weer verder met proberen zwanger te raken, maar de man ziet dit niet zitten. Uiteindelijk gaan ze uit elkaar. Na een tijdje wordt de vrouw opnieuw verliefd, op een vrouw deze keer. Zij wil dólgraag de overgebleven cryo's gebruiken om een kindje te krijgen met haar vriendin, maar ze hebben toestemming van de man nodig om de cryo's te mogen gebruiken. Hij geeft deze toestemming niet, want hij heeft zich inmiddels aangesloten bij een enórm strenge kerk en keurt een lesbische relatie dus af. Hij belooft de cryo's daarentegen aan z'n broer en schoonzus, die geen kinderen kunnen krijgen. Het boek draait voornamelijk om de rechtszaak die volgt en waarin bepaalt gaat worden wie de cryo's krijgen; het lesbische stel of de broer en schoonzus van de man. Ook in dit boek is het einde weer fantastisch ♥
Echt doen! Het Tere Kind is ook heel mooi, maar die heeft echt een roteinde Bij dat boek had ik echt gewild dat ik de laatste paar bladzijdes niet gelezen had..
Harry Potter vond ik 3x niks. Die hele Harry, die weet nergens wat vanaf en iedereen vereert hem. Ik was er al heel snel klaar mee.
Veel leesinspiratie weer opgedaan, veel spreekt me erg aan en wil ik ook zeker gaan lezen. Bij mij staan 4 series bovenaan, niet met elkaar te vergelijken en daarom allemaal op de eerste plaats: Harry Potter De reiziger-serie van Diana Gabaldon De ziener-serie van Robin Hobb (ik wacht vol spanning op het laatste deel daarvan, nog een half jaar en dan de vertaling nog ) Kinderen van moeder aarde van Thea Beckman
En niet het leukste boek maar wel een van de meest indrukwekkende boeken die echt mijn denkkader heeft gevormd: The clash of civilizations and the remaking of world order van Samuel huntington.
oe.. daar ben ik de serie van aan het kijken geweest (netflix).. zo mooi! Ook wel heel heftig verfilmd overigens.. (soms hoef je dingen niet zó duidelijk te zien -qua seks en mishandeling) maar toch erg mooi. Ik weet daarom niet of ik nog aan de boeken kan beginnen. Zeker omdat ze zo dik zijn. Jammer genoeg maar 1 seizoen (of misschien 2) .
Ik ben juist afgehaakt met kijken omdat ik de bijna-verkrachtingsscene niet trok en wist wat er daarna allemaal zou komen. Het is inderdaad enorm heftig en realistisch verfilmd, ik vond het lezen makkelijker. Maar binnenkort wil ik het toch weer een poging gaan geven, vooral omdat ik boek 2 geweldig vind en ik dus seizoen 2 ook heel graag wil zien.
Kafka van Murakami. Verreweg het mooiste boek ooit gelezen. Moeilijk om in een paar woorden samen te vatten. Ik ben benieuwd of er hier meer dames zijn die het gelezen hebben