Wij denken erover om in de meivakantie met onze jongens van (dan) 3 en 5 jaar een weekje naar Duitsland te gaan, en dan liefst in combinatie met 1 of 2 dagen Phantasialand. Heeft iemand leuke tips om te verblijven of andere activiteiten in die omgeving (hoeft niet pal naast het pretpark hoor, zo op een uurtje rijden vinden we prima te doen.
Ik vind Landal Eifeler Tor echt een aanrader!!! Ligt op 50 minuten van Phantasialand. Het is een vrij nieuw park met prachtige huisjes. In de directe omgeving is ontzettend veel te doen. Hou er wel rekening mee dat Phantasialand een pretpark is wat minder geschikt is voor kleine kinderen!!!! Er zijn weinig attracties beschikbaar voor kinderen tot een lengte van 1.30/1.40. De meeste attracties zijn echte thrill rides. De entree is dan echt buitensporig duur, als je kinderen maar van 5 of 6 attracties gebruik kunnen maken. Iets om te overwegen! Een echte aanrader voor kinderen qua attractiepark, wat je ook met een week vakantie kan combineren is Europark. Dat is echt super voor kleine kinderen en mega groot. Ook in de directe omgeving van Europark is ontzettend veel te doen.
wij gaan van de zomer (voor het eerst) naar Felsenhof.. dat is wel precies dat uurtje rijden.. ik heb lang gespeurd naar een perfecte camping voor ons - en wij kwamen dus daar uit, vooral ook vanwege de mooie omgeving waar genoeg te doen schijnt te zijn.
Oh, is dat echt zo? Dan ga ik de site nog even uitspitten en Europapark in mn achterhoofd houden. Bedankt voor de tip.
landal wirfftal is ook een leuk park. midden in de eifel en ook een klein uurtje rijden naar phantasialand. wij hebben het in de herfstvakantie 2015 gedaan onze zoon was toen nog geen 2. Moet zeggen wij hebben een eftelingabbonement waardoor wij gratis naar phantasia konden en hebben een heerlijke dag gehad. Europapark hoef ik ook veel over. Dan zou ik echt een park die kant opzoeken.
Helaas wel Onze oudste dochter is, net als ons, een echte pretpark fanaat. Ze gaat ook graag in grote snelle achtbanen, voor Joris en de draak en de Python draait ze haar hand niet om. We zijn zelf al een keer of 10 in Phantasialand geweest (de meeste keren zonder kids, dankzij een Toverland abo met flinke korting), maar het was voor de oudste een teleurstelling dat ze in Phantasialand maar in 2 achtbanen mocht (de 2 kleinste/langzaamste). Verder is er weinig aanbod voor kinderen in de leeftijdscategorie 5-8 jaar. Zij willen vaak niet meer op een carrousel of attractie voor de allerkleinsten. Zelfs de 2 wildwaterbanen in Phantasialand zijn, als ik me niet vergis, ook voor kinderen vanaf 1.30 of 1.40m. De regels in Duitsland zijn erg strikt. Maar je kan inderdaad eea op de website terugvinden. Daar staat bij elke attractie duidelijk vermeld wat wel en niet mag.
Nou, dat is goed om te weten, want onze oudste is ook een kleine achtbanenfanaat en zit nu de laatste 3 cm af te tellen voor hij in de Python mag . Als er dan een park vol leuke achtbanen is waar hij niet in mag gaat hij niet blij zijn!
Nee dat is echt ontzettend sneu!!! Nog effe doorgroeien dus. Goed excuus om ze meer groente te laten eten
Wij zijn afgelopen november naar Center Parcs Eiffel geweest. Wat heel leuk was, waren oa de mijnen in Mayer. Er zit een kasteel bij en je kunt daar ook een mijn bezoeken. Ook zit er een wildpark met rodelbaan daar in de buurt (naam weet ik niet meer), maar kan zijn dat dat te ver rijden is. Keulen is ook leuk, maar niet voor kinderen waarschijnlijk. Houden de kinderen van auto's? Dan kun je de Nurburgring bezoeken
Wij vinden phantasialand helemaal leuk voor de kinderen. Weet niet hoe groot ze zijn maar de wildwaterbaan is vanaf 1.20cm. Daarnaast kunnen ze stempels halen bij bepaalde attracties met die stempels krijg je een diploma. Mijn 2 zoontjes vinden het een geweldig park waar ze zo naar toe terug willen. Ja ze hebben extreme atracties voor grotere kinderen en volwassenen, maar echt veel voor kinderen ernaast.
Als ik de site raadpleeg kom ik uit op 8 attracties voor kleine kinderen. De boomstammen is idd vanaf 1.20m. En dan heb je nog wat shows waar je naar toe kan Vind ik persoonlijk echt weinig indien je volle entreeprijs moet betalen..
Mocht je Legoland Duitsland gaan overwegen.. Daar zijn wij deze zomer geweest en we stonden op deze superleuke en goedkope camping met geweldige huuraccommodaties die ik iedereen kan aanbevelen☺️ Camping, Schwaebische Alb | Urlaubswelten