Wat gebruik jij om je huid goed te verzorgen tijdens je zwangerschap? Ik ben pas net zwanger en heb van nature al een droge huid. Ik heb het momenteel extreem koud waardoor ik lekker lang onder een warme (!) douche sta. Het is echt het enige wat een klein beetje helpt. Maar: mijn huid is nóg droger en mijn borsten en buik beginnen een klein beetje gespannen aan te voelen (niet te groeien!). Wie heeft tips voor fijne producten die snel intrekken? Ik haat het om strakke broeken aan te trekken na het gebruiken van bodylotion!
Ik heb een zeergevoelige huid en kan geen gewone bodylotions smeren. Ik gebruik een mengsel van aloe vera, amandel- en rozenbottelolie met wat etherische oliën. Helpt voor mij goed!
Ik heb sinds de zwangerschap een soort eczeem op mijn gezicht. Ook gevoelig voor allerlei parfums en normaliter ook wel maar nu is het drama. Van cortisone tot vaseline: niets helpt. Lichaam daarentegen nergens last van en smeer met rituals en bio-oil
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik zag je in de topics van vruchtbaarheidsbehandelingen al vaak voorbij komen. Wat fijn dat het gelukt is. Ik gebruik zwangerschapsolie van weldra. Heerlijk zacht en m'n huid voelt niet meer gespannen.
En inderdaad Nina, ik kwam je destijds ook vaak tegen in andere topics. Wat fijn dat je zwanger bent!
Dank meiden! Echt lief dat jullie zo meeleven. Ik heb erg goede verhalen gehoord over de olie van weleda idd, maar die is met name voor je buik/borsten/billen toch? Ik zal eens even een rondje drogist doen met de suggesties! De amandelolie van kneipp is ook een goede ja, die gebruikte ik vroeger ook vaak!
Ik heb sowieso een droge huid en gebruik onder de douche altijd Ro's argan body conditioner van Lush, is echt geweldig spul. En na het douchen smeer ik mij in met een bodybutter van de Bodyshop.
Tijdens de ivf periode en het prikken gebruikte in bio oil om de littekens te verzorgen. Toen ik zwanger werd over gestapt op zwangerschaps olie van weleda. Nu gebruik ik altijd onder de douche rituals douche oil voor mijn buik. Na het afdrogen zwitsal buikbalsem en soms nog de weleda olie.
Body butters vind ik idd ook altijd fijn in het gebruik maar die blijven zo vet op je huid liggen. Niet fijn met net gewassen al strak zittende skinny's 😶
Ik vind de olie van Weleda heel goed op mijn huid voelen en het ruikt neutraal. Elke avond smeer ik zorgvuldig buik, borsten, billen en bovenbenen in. Na het douchen gebruik ik nooit bodylotion en het is een hele nieuwe ervaring om iets op mijn huid te smeren en het er dan niet met water te spoelen. Maar ik raak heel erg ontspannen van de olie, dus wellicht koop ik na de zwangerschap een bodylotion of een olie. Deze Weleda olie trekt redelijk snel in en dat is fijn want dan zit mijn pyjama er tenminste niet onder.
Ik heb er ook last van en gebruik Louis Widmer, creme voor extreem droge huid. Het is echt vettig maar trekt wel snel in. En geurloos, fijn als je momenteel van alle soorten parfum over je nek gaat
Dank dames! Ik heb de Weleda olie gekocht. Misschien wat vroeg om nu al te smeren maar lijkt me niet verkeerd om je huid nu al soepel te houden!