We gaan voor een brusje club!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Madeliefje1987, Dec 16, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    Oct 13, 2010
    6,203
    7
    38
    Zuid Holland
    Zo daar zijn we weer!:) En heerlijk...het zonnetje schijnt buiten!! Na al die mist en bewolking, ben ik daar wel weer even aan toe! Lekker alles luchten in huis, de kids buiten spelen!

    Ik hoop dat iedereen weer beetje bij geslapen is van oud en nieuw:) Hier gelukkig weer bijgetankt!!
    Trouwens, mn zoontje slaapt nu elke nacht door sinds we de Nijntje wekker gebruiken:$ Hoe simpel kan de oplossing soms zijn:) Hij ligt zelfs te wachten in bed tot Nijntje wakker is:D

    @Florina Wat een mooie knaller!!Jullie hebben het gezellig gehad gisteren:D;) Straks nog maar eens zo'n knaller!:)

    @Mutsefruts Voor jou zal het een hele speciale oud en nieuw zijn geweest;) Hoe voel je je?

    Ik slik gewoon foliumpillen/vitaminen en dat was altijd voldoende:) Bij mn dochter had ik trouwens in ronde 3 gesmept (om de dag seks en rond eisprong elke dag en dan nog een keer om de dag) en dat werkte toen ook...denk ik:D Nu doen we het nog spontaan en zien we het wel...

    @denanja Beterschap met je dochtertje hoor!:) Wel apart dat je cyclus van tarwekiemolie helemaal veranderd. Wat zit erin dan wat zo effectief is?:)

    Gaan jullie nog leuke dingen doen van de week dames? ML is hier nog morgen thuis en dan gaat hij weer werken. We hebben niet echt speciale dingen op de planning staan. Relaxen en wat wandelen hier en daar:)
     
  2. Mutsefruts88

    Mutsefruts88 Niet meer actief

    Absoluut Madeliefje! Dit weer maak den mensch een stuk vrolijker! Lekker alles even opengegooid om te luchten. Ik hoop dat we meer van dit soort dagen krijgen :)

    En ja, een heel ander oud en nieuw haha. Voorgaande jaren had ik het heeeeeel saai gevonden, maar nu vond ik het heerlijk! Lekker spelletjes doen en tv programma's kijken.

    Ik ben best wel een geitenwollensok, dus heb zelf altijd het liefst zoveel mogelijk natuurlijke middelen. Heb persoonlijk niet zo veel vertrouwen in kruidvat en etos pilletjes, omdat die bijna altijd syntetisch zijn en laag gedoseerd. Ben daarom wel fan van Solgar. VSM en Orthica zullen ook wel goed zijn denk ik.

    Maar alleen maar fijn als je geen gekke dingen uit de kast hoeft te trekken om zwanger te raken! Niks zo fijn als dat.

    Deze week weinig plannen. Heb wel een paar dagen vrij genomen, maar moet verder ook gewoon werken. Dus eind van de week maar wat leuks uitzoeken om te doen. En daarna is de vakantie al weer voorbij!
     
  3. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    even snel reageer zo.

    dacht dat ik gisteren positieve ovatietest had maar zie deze vandaag:
     

    Attached Files:

  4. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    hier is vrouwlief begonnen met dr nieuwe baan. ik moet woensdag naar het ziekenhuis weet dan of ik weer ga werken of niet, even afwachten dus.

    hier trouwens sneeuw vanmorgen! gaat langzaam weg maar ligt nog wel wat.

    @tarwekiemolie ik heb het nooit gebruikt maar heb alleen verhalen gehoord en gelezen weet het dus ook niet.
    granaatappelsap wel.zelf.gebruikt en juist toen ik het niet gebruikte zwanger geraakt. maja ben wel.zwanger geworden emt medicijnen en hulpmiddelen dus dat is zoiezo al niet 'natuurlijk'.
     
  5. Stamper1988

    Nov 2, 2016
    49
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ook hier inmiddels rustig begonnen voor een brusje.Toch wel spannend weer hoe snel het nu zou lukken. De eerste was gelijk in de eerste ronde raak :) totaal onverwachts, nu hopelijk ook
     
  6. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    Oct 13, 2010
    6,203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Mutsefruts Mag idd niet klagen over zwanger worden. Mn zus is ruim 2,5 jaar bezig voor een eerste. Dat is wel heel sneu natuurlijk:( Hoop dat ze toch gauw zwanger mag worden. Voelt dan best wel dubbel als ik straks wel zwanger mag zijn van de vierde en zij nog niet eens zwanger is van de eerste. Maar goed, we wachten het af!

    @denanja die knalt mooi zeg!

    @stamper leuk! we duimen gewoon weer voor ronde 1!;)
     
  7. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Sorry dames ik probeer telkens mee te lezen en te reageren maar dan moet ik weer naar m'n dochtertje toe ofzo.. gaat nog niet echt lekker met d'r dus het is hier vooral overdag slapen bij mama snachts slapen bij mama en mama niet slapen

    Ik reageer via telefoon ben ook even kwijt wat er allemaal geschreven is sorry daarvoor!

    Stamper hopelijk is het snel weer raak!

    Hoe is het met de rest? Meiden met een knallende ovulatietest spannend nu maar duimen!!!!!

    Ik zit te wachten tot m'n menstruatie komt om dan weer ovulatietesten te halen maar andere kant kan ik ze misschien ook al wel bestellen? Net nog getest en nog hartstikke wit dus zwanger ben ik echt niet.. wat zouden jullie doen nog even afwachten op de menstruatie en dan bestellen of gewoon vast bestellen? 😂
     
  8. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    jeuuj ons meisje kan vooruit tijgeren :) sorry ben even trots haha achteruit ging al.langer heel goed maar ze snapt nu ook hoe je vooruit moet. ze kan ook al op dr handen en knieen maar ze snpat nog niet hoe dat werkt om in bewegingte komen haha
     
  9. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    vast bestellen zeg ik lorana
     
  10. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female
    Lerana ik zou zeggen gewoon bestellen. Als je zeler weet dat je niet zwanger bent maakt het niet uit. Dan heb je ze alvast in huis.
    Beterschap met je meisje!

    Denanja super dat je meisje kan tijgeren. Altijd leuk om te zien als ze weer wat nieuws kunnen.
     
  11. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female
    Ik zit hier ook nog steeds op het wachtbankje. Eergister nog een test gedaan met een kruidvat test maar helaas niks. Nu wachten totdat ik ongesteld word. Zodat ik weer een nieuwe ronde heb. Grr wat haat ik wachten.
     
  12. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Ik begrijp je helemaal! Frustrerend is het he bah! Wie weet zitten we volgende ronden wel gelijk haha

    Oh denanja sorry ik dacht dat ik gereageerd had maar wat goed van je kleine! Gaat ineens hard allemaal hé!
     
  13. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    Jul 28, 2014
    1,961
    1,463
    113
    Female
    Noord-Holland
    Pfff Lerana & Myhappyfamily echt shit dat jullie nog aan het wachten zijn!! Zo frustrerend bahh. Hopelijk zet het snel door!
    @lerana, hoe is het met je meisje? Gaat al wat beter met haar?

    @Mutsefrutss, ohh je heb lekker vakantie! Heerlijk, geniet ervan.

    @Denanja wat een mijlpaal weer! Leuk he als ze zo ineens hard vooruit gaan!

    Eind deze week is ons meisje jarig, 1 jaar alweer! Zo snel gegaan dit jaar. Heb ontzettend veel zin in haar verjaardag:)
     
  14. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Lief dat je het vraagt helaas niet echt nog zaterdag bij hap geweest en vandaag ook weer bij de dokter geweest nu antibiotica gekregen en hopen dat dat beetje helpt..

    Ohhh wat spannend bijna 1 jaar!! Al helemaal klaar ervoor? Ga je nog een thema verjaardag doen? Ik heb vandaag de kados besteld voor de verjaardag zo leuk hahah
     
  15. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    Oct 13, 2010
    6,203
    7
    38
    Zuid Holland
    @lerana wat balen zeg...witte test maar ook nog geen ongi. Ik zou lekker die testjes bestellen hoor!!:) beterschap voor je dochtertje!!wat heeft ze precies? griepje?
    wanneer is je dochter jarig? wat voor kado ga je geven?

    @denanja o wat een mooi moment!! haha is toch super! er zullen nog veel meer van die momenten volgen;) leuk dat je ze met ons deelt!:)

    @myhappyfamily balen dat de testen wit blijven! hoop dat je gauw kan beginnen aan de volgende ronde!!:)

    @pioenroos o wat leuk!!:)en zo speciaal!!:):) wat ga je haar geven voor dr verjaardag? wordt een emotionele mooie dag! geniet ze van de voorbereidingen!!:)

    voel me nu even wat minder lekker, last van mn buik. Ga zo maar even onder warme douche:)
     
  16. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female
    @ lerana. Je wie weet lopen we dan samen :D. Bij mij is het elke x maar weer de vraag hoelang mijn cyclus is. Hopen dat we niet meer lang hoeven te wachten.

    @pioenroos. Leuk dat je kleine meid 1 word :D. Super leuke mijlpaal! Al had ik het die dag ook wel moeilijk hoor. Dan besef je ook wel hoe snel het allemaal gaat.
     
  17. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    Aug 24, 2014
    663
    291
    63
    Ik krijg het amper bijgelezen hier.... Gezellig 😀

    Lerana en MyHappyFamily wat vervelend dat jullie regels uitblijven.... Hoop dat t snel komt dan kunnen jullie door!

    Ik zou die testen alvast bestellen lerana. Dan heb je ze maar. Beterschap voor je kleintje 😘

    En ja.... Die eerste verjaardag zo leuk! Geven jullie ook een meptaartje aan je kindje? (Eigen taartje om lekker mee te knoeien) Mijn zoontje vond dat geweldig! Levert mooie foto's op 😍

    Denanja wat leuk dat jouw dochter nu tijgert! Grappig hè.... Voor je het weet loopt ze. Genieten!

    Mijn zoontje zit in de nee fase. Ook leuk... Haha wel grappig want tegen koek zegt hij ook nee maar bedoelt dan eigenlijk toch ja.... lachen...
     
  18. wennepen80

    wennepen80 Fanatiek lid

    Dec 14, 2014
    2,507
    1,223
    113
    Onze viggo is over 1/5 week ook jarig. Alweer 1!
    Dan is hij geen baby meer..
    Gaat veel te snel!.
    Jochie word zwaar verwend door onze families hihi.
    Van ons krijgt hij een loopmotor.
    Zn vader is gek van motoren dus vandaar.

    Voor de dames die nog steeds aan het wachten zijn sterkte. Hoop snel duidelijkheid voor jullie.

    Denanja wat knap van je meisje dat ze kan teigeren, heeft viggo nooit gedaan.

    Hier nog steeds redelijk hoge temperatuur.
    Als ik het zo bekijk kan ik weer een test wagen op viggo zijn verjaardag.
    Leuk kadootje.
    b_kKhg3o.jpg
     
  19. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    jaa vind het zo leuk om te zien dat ze echt steeds meer kan! net wilde ze zich optrekken aan de tafel zo schattig. ze zit ook steeds in kruip stand maar komt gewoon niet vooruit zit ze daar te wiebelen haha t is zo'n schatje.

    en idd de eerste verjaardagen alweer, tijd gaat echt snel het eerste jaar, gelukkig mag mn meisje nog 4 maanden tot dr verjaardag.

    zo;n cakesmash wil ik wel :) een vriendin van ons wil dat gratis fotograferen (is fotograa van hobby) alleen is ze half april uitgerekend, word dus spannend.

    wat vervelend voor de meiden waar die duivels steeds weglijven (als je test positief is is dat niet erg natuurlijk).
     
  20. Rapunzel

    Rapunzel Fanatiek lid

    Dec 14, 2012
    4,172
    5,727
    113
    Lerana en happy, al wat meer duidelijkheid? Ik zou die testen ook gewoon bestellen hoor Lerana, heb ze zelf ook weer besteld.

    Hoop januari kindjes hier, haha. Ook wij hebben volgende week de verjaardag van F. ik maak zelf de taart en dan ook een kleine voor haar, waarschijnlijk 3 hoog en krijgt ze de bovenste. Met M. hadden we dat ook gedaan, die houdt helemaal niet van viezigheid dus die hield het netjes :p

    Mooi he denanja, als ze weer wat nieuws kunnen!
     

Share This Page