Ah goede tip! Ik keek gister bij Hema maar daar kon ik ze niet vinden. Zijn die van Zeeman een beetje "boxershort achtig"? Dat is wel wat ik zoek namelijk Lijkt me het prettigst!
Whoh!! 2700 gram!! Dat is echt groot! Maar het blijft een schatting he! Ben echt heel benieuwd hoe zwaar je mannetje gaat zijn. Waar heb jij die molton vandaan? Ik weet nog van de vorige keer dat ik gek werd van het gekraak. En meiden wat een spullen nemen jullie mee! Hahaha Ga deze week ook mijn koffertje klaar zetten.. kijken wat ik mee ga slepen🙈 Ik heb nepwinpers laten zetten en laat met regelmaat mijn wenkbrauwen verven.. scheelt een hoop gedoe.
Het blijft een schatting maar begreep wel dat bij de gyn vaker nauwkeuriger is als bij een vk. Bij m'n dochter zaten ze er toen 10 gram naast 🙈 hem hem elke 2 3 weken gehad de groei echo en bij m'n dochter toen wekelijks omdat ik antistoffen had die vaker voorkomen bij lupus (autoimuumziekte) Ik heb hem bij Hema vandaag hij was nu in de aanbieding.. Je moet wel goed kijken op waterproof had bijna de verkeerde gekocht.. Nep wimpers z'n echt mooi. Helaas hier vorig jaar gezet en bleek mega allergisch wat zelden voorkomt heel me gezicht werd dik incl ogen hahaha moest er gewoon een stootkuur prednison voor krijgen helaas.
Mocht je zo'n molton niet meer vinden bij Hema, je hebt ze ook bij Ikea! Ik heb er twee en vind ze ideaal! Goede tips voor spullen in het ziekenhuiskoffertje. Moeten de papieren van de erkenning mee? Ik heb dat niet gedaan bij mijn zoon. Kan me ook niet herinneren dat het werd gevraagd...
Oh ja goeie, moet ook maar eens iets op m'n matras gaan leggen. Zou zonde zijn als ik m'n topper straks kan weggooien
Hier de vluchtkoffer ook al deels ingepakt. Ik ben alleen nogal wispelturig en heb dus al een paar keer spullen er uit gehaald om ze vervolgens er weer in te doen. Is het trouwens gek dat ik een echte koffer heb? Niet zo'n groot ding die je meeneemt op vakantie maar gewoon zo'n kleine trolley.. Sinds het avondeten hier trouwens best nare krampen in mijn buik die uitstralen naar mijn rug. Echt een beetje een zeurderig gevoel. Ik vraag mij af wat het kan zijn. Ik lees wel meer over menstruatiegevoel alleen tijdens mijn menstruatie was ik altijd compleet van het padje (vanwege de Endo) dus daar kan ik geen herkenning uit halen
Haha alleen maar handig toch, een echt koffertje? Ik heb een weekendtas. Ik heb dat wispelturige alleen met de babykleertjes, ben al drie keer van eerste pakje gewisseld 😂 Herkenbaar hoor die buikpijn! Heb ik ook eens in de paar dagen flink last van. Gisteren aan de gyn gevraagd, die hield t op bandenpijn, druk van de steeds groter/zwaarder wordende baby en gewoon een van de vele rottige "laatste-loodjes-kwaaltjes"
Hier ook al vluchtkoffer klaar! Hoop dat het compleet is, heb t beetje bij beetje gedaan Vandaag controle gehad, alles was goed. Ik merk wel dat het zwaarder wordt, snel harde buiken, weinig energie, snel benauwd en duizelig. Het weekend verjaardag een uur hier vandaan, zouden jullie gaan? Vk zei gewoon je gevoel volgen...tsja... Lig nu idd op dat kraakzeiltje, irritant!!!
Haha hier gelukkig geen kraakzeiltje.. Ik moet ook nog een paar grote onderbroeken halen om mee te nemen.. Ook heb ik nog de netbroekjes van de vorige keer, die neem ik ook mee. Ik denk idd dat ik het met alleen de luiertas niet ga redden..
Is een lastige he.. Ik had 1 jan eigenlijk een etentje maar daarvoor moest ik bijna anderhalf uur in de auto en natuurlijk weer terug en dan 2 a 3 uur op een restaurantstoel zitten.. Hier dus niet gegaan. Bij een verjaardag natuurlijk wel wat meer bewegingsvrijheid en kun je evt van stoel verwisselen. Miss kijken hoe je je die dag voelt?
Am81 ewoon je gevoel volgen.. zou het op de dag zelf beslissen. Het is nstiutlijk wel zo dat als het gaat rommelen het er ook niet binnen een uur al is. Bozou ik had vorige keer ook mijn reistrolly mee hoor, ga ik Nu weer doen, super handig juist trekt het zo achter je aan.
Ja ligt eraan.. Ik beval in Rotterdam sophia en daar kan je de baby aangeven ook aangezien ik sws 48uur moet blijven en daarna door ga naar het geboorte hotel sophia onze kleine word een rotterdammer terwijl we zelf in andere gemeente wonen haha..
Jeda onze dochter was 2900 gram met 37 weken ze viel alleen wel 600 gram af in de eerste week omdat ze echt een rand prematuur was en ze gewoon nog te moe was om goed te drinken.. Bozoe hier ook een reistrolley dus zo gek niet hoor. Hier wel snel uit de pakjes we hebben er 1 met naam die zeker het geboorte pakje word!
Hier geen erkenningspapieren nodig omdat we getrouwd zijn, maar trouwboekje en onze identiteitsbewijzen ingepakt omdat het gemeentehuis letterlijk op 2min loopafstand van het ziekenhuis is Dus is misschien handig als m'n man onze kleine aangeeft terwijl ik wacht tot we naar huis mogen. Daarom nemen wij de papieren mee Maar is inderdaad geen vereiste!
Ik moet het idd gewoon op de dag zelf bekijken of ik naar die verjaardag ga; heb zo'n behoefte om te coconnen, maar ja, toch lastig met mijn dochter om mij heen. Volgende week begint school weer, kan ik lekker dagelijks tot 14.00uur onderuit en netflixen, als ik dat haal!
Even kort een berichtje tussendoor. Ik heb vanmiddag weer in het ziekenhuis door mogen brengen. Ik heb toch wel last van wat harde buiken, hoofdpijn en sterretjes zien. Ik mocht langskomen op de polikliniek en gelukkig doen de harde buiken nu nog niets (lengte van de cervix was gewoon nog goed). Mijn bloeddruk is wel ondanks de medicatie weer fors omhoog geschoten, hij was nu weer 150/100 dus de Labetalol is verhoogd naar 2 x 300MG per dag. Ik baal er zo van want het leek juist de goede kant op te gaan. Ik heb weer urine ingeleverd en er is bloed geprikt en ik moet mij vrijdag weer opnieuw melden. Sorry voor mijn geklaag maar heb er even de pest in.