We gaan voor een brusje club!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Madeliefje1987, 16 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    28 okt 2016
    3.723
    1.218
    113
    Vrouw
    Lerana. De cyste is bij mij na een maand vanzelf weggaan. Zagen het op een inwendige echo dit zat toen in de weg voor de eitjes maar de volgende ronde was deze gelukkig weg. Gynaecoloog zei al dat iedereen er vaker een heeft maar dit niet merkt omdat ze vanzelf wegaan. Maar jij hebt hem toch al een tijd zie ik dan durf ik niet te zeggen of dit een zwangerschap in de weg zit.

    Van de blaasjes kan ik wel zeggen dat het misschien Pcos zijn. Dit kunnen ze door middel van een bloedtest en inwendige echo zien. Je hormoonwaarden kloppen dat niet helemaal. Ik heb dit zelf ook gehad bij mijn eerste zwangerschap. Kreeg Clomid wat ik moest slikken en dan een paar dagen erna om de dag een inwedige echo laten maken om te kijken of een eitje groeide. Zo niet kreeg ik weer tabletten dat ik ongesteld werd en begon het weer van voor af aan. Een moeilijke periode vond ik zelf. Maar het heeft me geholpen zodat ik mijn dochter heb. Had voor de eisprong met behulp van clomid in de 11 maanden ervoor geen een eisprong van mezelf gehad.

    Daarom is het heel moeilijk voor mij nu te bepalen of en wanneer ik een eispron heb.
    Maar zou zeggen wacht even af bij de gynaecoloog wat ze zeggen. Wie weet is het bij jou wat onbenulligs.
    Wil alleen uitleggen aan de hand van jou vragen hoe het bij mij ging. Ik had toen cyclussen van 3maanden steeds. Daardoor toen naar de huisarts gegaan en doorverwezen.
     
  2. Olifant

    Olifant Actief lid

    9 jun 2014
    120
    44
    28
    Vrouw
    Hoi dames, heb alles (!) even teruggelezen en weet nu een beetje hoe het bij jullie zit😄
    Graag wil ik meeschrijven!! Ik ben Vera. Op 1 januari 25 jaar geworden. Mijn zoontje is inmiddels 2 jaar en 9 maanden. Op 20 december heeft mijn vriend eindelijk gezegd dat ik met de pil mag stoppen!! Ik ben op 23 december ongesteld geworden, weet wel dat het ontrekkingsbloeding is, maar toch... Inmiddels bezig met ovulatietesten. Ik herken namelijk de test drang.
    Ook heb ik nog een stiefdochtertje van 5 jaar... Mag ik hier meeschrijven?
     
  3. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    Daantje en myhappyfamily er is mij nooit iets gezegd over pcos tot ik laatst hier op de pagina er over las en ik ineens dacht van hey dat is toen gezegd misschien gelijk maar even na laten kijken.

    Oh fijn dat de cyste bij jou zelf is weg gegaan! Ik denk dat ie er hier gewoon nog zal zitten.. heb altijd zo'n mazzel met dingen haha.
    Gaat het bij jou deze ronde niet het zelfde dan? Dat je ook weer medicatie enzo moet hebben? Of is dat niet als je er eenmaal last van hebt dat het altijd zal blijven?

    Welkom olifant gezellig dat je mee komt schrijven! Nog gefeliciteerd met je verjaardag! Heb je een positieve ovulatietest gehad? Hopelijk mag het snel raak zijn!
     
  4. Rapunzel

    Rapunzel Fanatiek lid

    14 dec 2012
    4.172
    5.727
    113
    Gezellig olifant, tuurlijk mag je ook meekletsen! Hoe meer testgekken, hoe meer vreugde :p

    Lerana ik hoop dat je deze keer dan niet mazzel hebt ;) wel fijn dat je sowieso naar de gyn moet, zou hem ook zeker laten kijken. Wanneer had je nou krampen? Stel dat dat met je ovulatie te maken had, waar zou je dan nu ong zitten?

    Ik word als het goed is morgenavond/overmorgen ongesteld, en dan denk ik dat wij ook echt ronde 1 in gaan :D
     
  5. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    pfft...testdrang begint nu wel te komen:D maar ga niet toegeven! voel elke keer van alles rond mn baarmoeder, maar sport ook elke dag, dus zal daar wel van zijn...maja..ergens hoop je toch iets anders...;)

    @lerana nou hopelijk geen blaasjes!! maar je loopt aardig over tijd. hoelang duurt je cyclus normaal? weet je wanneer je je eisprong hebt gehad?

    @daantje heel herkenbaar die fase hoor! ja je mist ze als ze naar school gaan, maar tegelijkertijd is dat ook weer leuk. Mn kleutermeisje is alleen nogal moe uit school, dus sneller boos etc. dat vind ik nou vermoeiende fase;) ze is nu in de vakantie ook haar ritme kwijt, dus ook weer sneller boos. Het heeft allemaal wat:)
    Gaaf Daantje in ronde 1!!!:):) wie weet allemaal rond dezelfde tijd zwanger...dat zou gezellig zijn!!:D

    @olifant Welkom Vera!!:):) gezellig dat je mee komt kletsen!! leuk he als je eenmaal groen licht hebt;) hopelijk is het snel raak:):) nog gefeliciteerd met je verjaardag trouwens!!:) leuke dag gehad? wel bijzondere dag:D
     
  6. Olifant

    Olifant Actief lid

    9 jun 2014
    120
    44
    28
    Vrouw
    Bedankt voor jullie reacties, het was een leuke dag alleen heeeel rustig. Dat komt natuurlijk doordat 1 januari een vervelende dag is om je verjaardag te vieren, daarom vier ik mijn verjaardag 7 januari.
    Ik had t gevoel dat mijn ovulatie test gisteren donkerder was dan eergisteren. Ik ga vandaag nog maar is testen..
    Kan natuurlijk ook pas over een maand een positieve hebben. Ik heb de datum van 6 jan maar als eisprong genomen,
    Want als mijn lichaam helemaal werkt meteen is dat de juiste datum. Ik weet dat de kans heel klein is.
     
  7. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    He wat jammer had ondertussen gehoopt op meer positieve testen helaas hopelijk zet de menstruatie gauw door nu want dit is ook niks..

    Dl is met papa naar de tandarts brrrr ik ben doodsbenauwd ervoor, dus niet verstandig dat ze met mij mee gaat.
     
  8. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Hey meiden ik meld me ook! :)
    Zie veel meiden hier van het andere topic hihi.
    Ik ben louloute, 28 jaar en bezig voor een tweede. Zit vandaag op 5 dpo.
    Itt tot m'n zoontje, waar alles redelijk snel en soepel ging dit keer helaas wat problemen tegengekomen (verhoogde prolactine, progesteron tekort). Maarja, we zullen er wel komen!! :)
    M'n nod is 14 januari en dit is m'n 4e ronde.
     
  9. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Welkom!!:):) hoe kwam je er achter dat de waardes van een hoger zijn en de ander lager?
     
  10. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    olifantje en luuloute welkom :).

    vera, je weet dat als je positieve ovulatietest hebt je ei meestal de dag erna is... kan zelfs tot 48u erna zijn. ik zou dus de dag na je positieve test als ei dag zien.

    nou ik vandaag naar de orthopeet geweest, zoals ik al dacht, peesschede ontsteking... cortison spuit erin gehad nu 2-3 dagen rust en dan moet het al veeeeel beter zijn, ga dus vanaf maandag weer lekker aan het werk :) als ik werk gaat de tijd sneller haha dan is het sneller volgende week donderdag :) zo zin om weer te beginnen, vooral als ik jullie allemaal hoor over testen enz. :).

    lerana duurt nu wel erg lang he je cyclus :( ben benieuwd wat de gyn zegt over je blaasjes.
     
  11. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Ik had ineens last van melkafscheiding uit m'n borsten ook al ben ik lang gestopt met Bv. Had ook al het idee dat m'n hormonen helemaal in de war waren, voelde me totaal niet mezelf. Mocht toen bloed gaan prikken en dit kwam eruit!
     
  12. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Owjee denanja klinkt niet fijn!! Hopelijk is het snel over!!
     
  13. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    @daantje ik hoop indd dat het dit x weg is maar goed afwachten maar.. die erge kramp was vorige week op nod maar hebben toen eigenlijk niet meer geklust ivm de kleine wat niet echt lekker ging.. ohhh spannend bijna gaat het beginnen! Hopelijk is het snel raak bij jullie!

    @madeliefje aahh toch de testdrang haha ik hoop voor je dat alles wat je voelt wel met een kleintje te maken heeft!!! Ben echt benieuwd wat er uit jou test gaat komen! Jaa behoorlijk over tijd.. voor m'n zwangerschap was m'n cyclus altijd 28 dagen.. aan de hand van m'n bmm en afscheiding rond 13 a 14e m'n eisprong gehad.. maar goed kan niks anders dan afwachten..

    @fidel ohh war spannend hoe is het gegaan?

    @ olifant 1 januari is natuurlijk kwa jarig zijn ook wel een lastige dag! Maar wel leuk dat je het nog gaat vieren!

    @louloute welkom! Merk je al iets? Hopelijk is het deze ronde raak! Heb je nu iets kwa medicatie om de waardes goed te houden of?

    @denanja oh beterschap nu lekker rustig aan doen dus!! Hopelijk iets het snel zover dat je ook kunt beginnen! Ja word er gek van dat het zo lang duurt! Dan denk ik ja nu komt t omdat k dan krampjes ofzo heb en vervolgens is er niks.... erg frustrerend

    Zit zelfs te twijfelen te proberen afspraak in het ziekenhuis te vervroegen of naar de huisarts te gaan maar misschien is dat nog een beetje vroeg?
     
  14. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    28 jul 2014
    1.961
    1.463
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    He he!

    Hoe is het hier? Wie zit nu rond de ovulatie en wie op het wachtbankje? Bent even kwijt haha.

    @Louloute gezellig dat je hier ook komt kletsen. Maar wat rot dat je niet helemaal lekker in je vel zit zeg. Ik duim voor betere tijden

    @daantje spannend 1e ronde!! Zo leuk, geniet ervan! Hier was het ook in de 1e ronde raak. Momenteel in ronde 2 voor spruit 2:)

    @fidel hoe is het gegaan?

    @madeliefje ohhh moeilijk he om niet te testen..grrr. Hopelijk kan je je inhouden! En zo niet dan zien wij graag de test verschijnen hahaa ik duim;)
    @Olifant nog gefeliciteerd!!!! Wij vieren ook zaterdag de verjaardag van onze dochter. Gezellige dag alvast.

    @Lerana, wat shit dat je nog steeeeds niet ongesteld ben zeg! Hopelijk zet het snel door.:( Ik zou persoonlijk nog niet naar het ziekenhuis gaan. Je zit in de 1e ronde. Misschien is je lichaam gewoon nog aan het ontpillen ofiets? Of je moet pijn hebben dan is het een ander verhaal. Maar meid als je onzeker bent of je twijfelt over die blaasjes dan zal ik gewoon even bellen. Bellen kan geen kwaad toch. xx
     
  15. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    Jaa ik moet iig gewoon afwachten nog.. maar ene kant denk k ja heb toch bijna afspraak dan maar eerder Hahaha mja die maand kan ook nog wel hahahah heb het toch niet zelf in de hand.. hoe is het verder met jou?
     
  16. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    28 jul 2014
    1.961
    1.463
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Je moet doen wat goed voelt Lerana! Als jou gevoel zegt het zit me niet lekker ik wil eerder, dan bel je toch! Proberen kan altijd;)

    Hier gaat het goed. Niet echt bijzonderheden. We gaan weer richting eisprong..Joepiee:) Verder "gelukkig" niet echt met het zwanger worden bezig zoals de vorige ronde. Deze ronde doe ik ook geen ovulatietesten ofiets. En ik heb ook veel afleiding aangezien we veel verjaardagen hebben deze maand. En op mijn werk is het ook erggg druk. Al met al lekker bezig dus xx
     
  17. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    Ahh fijn dat je nu iig veel afleiding hebt! Hopen dat je straks een mooie positieve test hebt! Ik ga heel erg hard voor je duimen!
     
  18. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    24 aug 2014
    663
    291
    63
    @pioenroos lekker hè al die afleiding. Hier ook. Superdeduper druk op het werk en veel gepland in het weekend.

    @lerana ik hoop echt dat je 'gewoon' een langere cyclus hebt voor één keertje. Snel op rood en dan snel op roze :)

    @louloute is een gezellig clubje dit! Welkom.

    @denanja hoop dat je snel minder last hebt! Klinkt niet fijn.

    @ madeliefje ik ga ook proberen pas laat te testen. Mijn goede voornemen. Hihi

    Hier is alles rustig. Die twee weken naar mijn ei toe vind ik nooit zo spannend.... Na dat ei.... Dan word ik onrustig en duren de dagen laaaaang.
     
  19. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Lerana
    Ja ik kreeg er medicatie voor en ben nu een progesteron junkie geworden hihi. Hopelijk gaat het snel helpen!!
    Qua symptomen ..nee nog niks. Wat steekjes en dingetjes hier en daar, maar dat heb ik normaal ook hihi.
    Ik denk ook dat bellen altijd kan. :)

    Pioenroos
    Thanks meid!! Gaat al stukken beter eigenlijk :)
    Fijn dat je zoveel afleiding hebt!! Beter. Hier ook rustiger aan doen dan de vorige ronde. Heb meer rust in m'n hoofd dat bedoel ik haha.
    Zit nu op 5 dpo. Ben ook van plan om écht pas na m'n nod te testen!! :D
     
  20. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    28 okt 2016
    3.723
    1.218
    113
    Vrouw


    Inprincipe als je er last van hebt dan blijft het altijd wel zo wat ik toen begrepen heb als het goed is. Inprincipe zal ik denk ik wel weer medicatie nodig hebben om nu weer zwanger te raken. Er zijn ook vrouwen die bij een 2e kindje spontaan zwanger raken. Maar hoe langer de cyclus duurt hoe meer ik denk dat het niet echt spontaan zal gaan. Je hebt schijnbaar een dieet wat kan helpen maar ik ben iemand die veel dingen niet lust dus dat word niks.
    Maar mijn vriend heeft bij deze zwangerschap zoiets van hij wil het zonder ziekenhuis doen. En als het over 2 jaar niet gelukt is dan zij het zo. Hij wil de stress niet nog eens. Ik snap hem wel heel goed maar voor mij wel moeilijk. Wil het zo graag dat ik er alleen maar aan kan denken. Maar dat is ook weer noet goed. Merk wel hoe het allemaal loopt.

    Had je al een afspraak bij de gynaecoloog?
     

Deel Deze Pagina