Maar heel erg opgeruimd hoeft toch niet meteen kil en koud te zijn? Ik herinner mij foto's van een lid hier (dacht imensa maar weet het niet meer zeker) die een heel opgeruimd huis had...een bepaalde stijl qua meubels en accesoires, maar dus wel heel levendig daardoor..niet koud en kil. Ik snap wat je bedoeld met een heel minimalistische inrichting hoor, maar dat hoeft niet per se bij een opgeruimd huis. Ik vind rondslingerende schoenen, tijdschriften, en post ook niet echt gezellig zien. Maar dat is wellicht persoonlijk.
Ik ook niet, dingen die er niet horen te liggen ruim ik altijd meteen op. Maar je kan wel zien dat hier geleefd wordt en dat we 2 kinderen hebben. Mijn huiskamer kan niet in de Elle Wonen en daar hoef ik ook niet naar te streven, als het me alleen maar op mijn zenuwen werkt. De werkplek van mijn man is onze hot spot. En die ruimt hij ong eens per maand grondig op.
Kom ik in de kast gewoon 3 doosjes punaises tegen...liggen er al jaren. Op zich niet erg maar...Ik heb in dit huis nog nooit een prikbord gehad...Waarom heb ik die dingen???
Voor die ene keer per jaar dat je slingers ophangt in huis en nét niet met je slinger bij de cv pijp komt, zodat je hem bovenop de buffetkast wil vastmaken natuurlijk!(Maar 1 doosje lijkt me dan ook voldoende...)
Ik hoef ook absoluut geen huis wat in de Elle wonen kan. Maar wil wel graag het eten op tafel kunnen zetten zonder mijn nek te breken. Ik stelde vanochtend voor om de cd's die we echt nooit luisteren (gratis dingen enz) weg te doen zodat we ruimte zouden hebben om de cd's van bovenop de kast op te ruimen. Mijn man kreeg nog net geen hartverzakking. Dat helpt niet erg moet ik zeggen.
Mijn man kan ook slecht weggooien maar ik overleg gewoon niks met hem. In de afgelopen 8 jaar heeft hij het broodrooster 2x gebruikt (in het eerste jaar). In de jaren daarna heb ik hem wel 5x gevraagd of dat ding nou weg kon maar nee want soms vindt hij dat wel lekker...inmiddels heb ik hem bijna een jaar geleden naar de kringloop gebracht en tot op de dag van vandaag heeft hij er nog niet naar gevraagd...
gezien ik 3 kinderen heb krijg ik alles 3 keer mee. zitten in groep 2 en groep 4. Ik heb nu net hun drie kerststukjes weggedaan.. best wel sneu om te doen maar ben gewoon klaar met al die tierelantijntjes. Ze hebben nu 3 weken op de tafel gestaan en begonnen te verleppen. meteen een gekregen kerststukje ook even veranderd in een stukje dat nog wat langer meekan. heeej nu ik dit typ zie ik dat er op mijn salontafel stiekem ook nog een staat. Hoeveel kerststukjes kan een mens hebben (allemaal gekregen)
Hier net zo. Eerst overlegde ik met hem, maar werkelijk niks kon weg. Het zou een keer van pas kunnen komen...dat gebeurde dus nooit. Nu gooi ik het weg of geef het weg. Het is best veel geweest en hij vraagt nergens om. Blijkbaar wordt t toch niet zo erg gemist door hem.
Ik had 5 kerststukjes van 1 kind haha dus met 3 zou ik er helemaal in omkomen. Gezien het een terugkerende activiteit Is met neefjes en nichtjes sparkt het Joy dus heb ik de spulletjes wel bewaard. Volgend jaar weer nieuwe maken (maar dan met 2 Kids )
Ik heb ze ook al jaren niet meer maar had ze laatst opeens nodig omdat mijn oma in t zkh lag en de tekening van mijn zoontje wilde ophangen. Dus punaises gekocht maar nooit meer mee naar oma genomen
Hahah ja dat bestaat kerstboom is een lastig kliksystheem dus dat moet mijn man doen. Ik ben gister de hele avond weg geeeest en toen ik thuis kwam zei hij dat hij niet had gezien dat hij afgetuigd was de kattenbak stond deze nacht beneden ivm bange kat en moest dus even snel wat grind opzuigen. Ik deed mijn verhaal een beetje met een knipoog normaal is het redelijk opgeruimd maar in de vakantie van de kids loopt het altijd een beetje anders. En nu moest ik nog mijn eerste werkdag draaien ook, eten koken en de oudste halen vanuit een slaappartij. Knutselspullen zijn trouwens een in elkaar gezette houten constructie en tekenspullen. De hele dag door pakken ze kids die! En die mogen van mij ook gewoon op tafel liggen in de vakantie
pff ik ben vanmorgen vroeg begonnen met het opruimen. wij hebben een erg moeilijke tijd achter de rug en daardoor is er 2-3 maanden vrijwel niks gebeurt in huis. er valt dus erg veel te doen. mijn man zijn manier van opruimen is het verplaatsen van spullen van de ene kast naar de andere kast dus daar heb ik niet veel aan maar het opruimen valt me zwaar. ik ben begonnen met 1 kast. deze is nu uitgeruimd en de spullen die erin moeten staan er weer netjes in. maar nu liggen weer overal spullen die er niet meer in gaan. het schiet dus nog niet echt op. nu eerst even een pauze met een kopje thee en dan de tweeling eten geven. daarna weer met volle moed verder!
Je moet ergens beginnen en het wordt vaak eerst erger Hier flink opgeruimd, veel spullen te koop gezet maar moet nog veel Straks naar de stort rijden weg met de spullen
Bah de kringloop Is vandaag dicht...Had alles gisterenavond al in de gang gezet om weg te brengen (heel de gang staat nu vol). Zaterdag pas weer open en dan heb ik geen tijd...Wordt pas volgende week donderdag weer dat ik er heen kan...spullen maar weer naar boven sjouwen?...
Herkenbaar... ben je eindelijk zelf zover dat je aan de gang gaat.... loopt het door externe oorzaken weer anders...
Vorig jaar ben ik begonnen met uitruimen en alleen vervangen wat nodig is. Uiteraard zijn er met verjaardagen, sinterklaas en kerst wel spullen bijgekomen, maar verder heb ik zoveel mogelijk geprobeerd om weg te doen in plaats van in te kopen. Ik heb dat niet op specifieke dagen gedaan, juist elke dag een beetje en soms, als de gelegenheid zich voordoet, in 1 x relatief veel. Hoewel ik nog niet klaar ben zijn we inmiddels toch al een heel eind verder. De kasten zijn leger geworden, de ruimtes overzichtelijker. Voorlopig ga ik er nog even mee door
Als het allemaal al zo klaarstaat (en in de weg) zou ik gewoon doorrijden naar een volgende kringloopwinkel... Liever iets verder rijden en er vanaf zijn dan qlles eerst weer naar boven sjouwen, met het gevaar dat het er weer veel te lang blijft staan.