Ons bed verschoon ik 1x per week en die van de kinderen 1x per 2 weken, tenzij ze ziek zijn of dat het erg warm weer is en ze veel zweten.
Elke week, soms vaker. Dat van de kinderen iets minder frequent, maar die stinken ook wat minder dan wij
Hoe lucht je elke dag je bed Bij luchten denk ik aan de boel even buiten hangen ofzo, maar daar heb ik echt niet elke dag de tijd voor... Of bedoelen jullie dan gewoon je dekbed "open" laten liggen?
Elke week. Is het plan Meestal elke week haha. Maar heel soms denk ik: hoe lang is het ookal weer geleden... en dan zit er zomaar 2 weken tussen 🙈
Ik probeer elke week, in het weekend. Maar kan soms ook 1x per 2 weken zijn. Net hoe het uitkomt, of eerder indien nodig ivm zindelijk worden van onze jongste
Haha ja ook . Maar als ik naar bed ga wil ik gewoon lekker nog wat lezen en slapen en niet teveel gefriemel, maar als we 's nachts of 's ochtends wakker worden en zin hebben heb ik in ieder geval al lekker geslapen
Van ons zelf en zoon in de winter minimaal 1x per week maar als ik een nacht bijv veel zweet of als we verkouden / niet lekker zijn vaker. in de lente/zomer om de dag. Dochter haar ledikantje verschoon ik ongeveer om de dag (als er een wit of roze wasje gedraaid word gaat haar lakentje, overtrek en slaapzakje mee de was in).
hahaha! hier zie ik vaak bij buren de dekbedden uit het raam hangen om te luchten. dit doe ik dan weer nooit omdat ik mijn gevel niet echt fris vind en de dekbedden hier dan tegen aan hangen.