Kinderwagen (welke beveel je aan?)

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door CatsinDresses, 6 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. CatsinDresses

    6 jan 2017
    13
    0
    1
    Hoi,
    Ik heb al eens vaker op dit forum gekeken maar eigenlijk nog nooit iets geplaatst.

    Nu heb ik vraag, ik ben bezig met het samenstellen van de babyuitzet maar ik zie door de bomen het bos niet meer!
    Er zijn zoveel kinderwagens, en ze vinden zelf allemaal dat ze de beste kinderwagen hebben. Maar welke is nu echt heel fijn, en waarom? Waar moet ik op letten?
    En zijn er ook goede kinderwagens die minder kosten? Of is dat een miskoop?

    Verder nog goede tips? Ik hoor het graag!
    Groetjes,
    Elise
     
  2. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
    Wij hebben een kinderwagen uit de 'middenmote', niet duur en niet de goedkoopste.
    Wij hebben gekozen voor de maxi cosi mura 3. Grote ruime wagen, wel wat zwaarder, maar rijd prettig over elk soort terrein.
    Is goed wendbaar, erg prettig in gebruik!
    Hij staat hier nu momenteel op gebogen, maar ik haal hem van het voorjaar met plezier weer tevoorschijn voor baby nummer 2.
    Met alles erop en eraan waren wij volgens mij iets meer dan €800,- kwijt. Gekocht bij de Babydump, daar krijg je vaak veel extra's of gratis producten bij een grote aanschaf.
     
  3. Klavrtje4

    Klavrtje4 Bekend lid

    15 mrt 2016
    756
    1
    0
    Ik ben heel erg fan van Bugaboo.
    Ik heb een Cameleon, mijn zus een donkey.
    Fijne en degelijke wagens die heel erg comfortabel rijden.
    En alles is gewoon in de wasmachine wasbaar, dat vind ik echt heel fijn. Sommige mensen twijfelen omdat de bak wat lager zit maar dat is eigenlijk wel fijn. Je kind kan zelf makkelijk in de buggyzitting klimmen, en je hoeft je kind ook niet hoog op te tillen.

    De donkey: het mandje is eigenlijk wel heel handig, en de wagen is aan te passen aan twee kinderen en is dan nog steeds niet breder dan een normale deur en kan gewoon door de kassa bij de supermarkt of musea (omdat de wielen niet zo overdreven breed staan als andere duo wagens.) als je binnen 3 jaar een tweede kindje silt kan dat heel handig zijn om nu alvast rekening mee te houden.
     
  4. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    De wat duurdere wagens; Joolz en Bugaboo

    Zelf heb ik een Mutsy evo, erg fijne wagen en een stuk goedkoper.
    Hij loopt fijn, is makkelijk in de klappen, alle bekleding kan eraf om het te wassen.
     
  5. Budgie

    Budgie Fanatiek lid

    8 feb 2013
    1.721
    8
    38
    Bij dochter een mutsy transporter gehad. Deze hadden we 2e hands aanschaft en daarna naar goede vriendin die onverwacht zwanger was gegaan. Nu staat er een mutsy evo te wachten op onze volgende mini. Overgekocht van een opa en oma die deze nauwelijks hebben gebruikt. Ziet er nog zgan uit :D.
     
  6. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.866
    5.104
    113
    #6 Madeliefje06, 6 jan 2017
    Laatst bewerkt: 6 jan 2017
    Abslouut een bugaboo! Zelf ervaring met de bugaboo cameleon en donkey. Kost wel wat maar is het zo waard. Hele fijne wagens.
     
  7. Klavrtje4

    Klavrtje4 Bekend lid

    15 mrt 2016
    756
    1
    0
    De duurdere wagens zoals Bugaboo vind je ook vaak op marktplaats, en ze zijn goed waardevast. Ook gaan ze zeker meerdere kinderen mee.
     
  8. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Bugaboo cameleon!!! Heb nog nooit spijt gehad van deze wagen! Hij ziet er leuk uit, makkelijk inklapbaar, rijd mega soepel, is een compacte wagen en je kan er altijd een andere kleur kap bij kopen als je de kleur zat bent die je hebt gekozen.
     
  9. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Het is maar net hoeveel je uit wilt geven. Ik heb als combiwagen een abc tiko. Alles was prettig behalve de buddyseat. Voor 50 meer had die wel fijn geweest. Dus ik wil je meegeven om goed erop te letten dat de buggyseat in het geheel kantelbaar is. Ipv een hangdeel waarin kinderen onderuit zakken.
     
  10. Celest

    Celest Bekend lid

    17 sep 2009
    575
    0
    0
    Moederen
    Thuis
    Wij hadden een Maxi Cosi Mura 3. Helemaal compleet met wiegbak, maxicosi, en iso-fix "station" voor in de auto en buggy gedeelte. Het station klik je de maxi cosi op en klik je hem er ook makkelijk weer uit. De autogordel zat door het station heen en door de isofix punten in de achterbank zat het geheel mooi vast.

    We hebben hem compleet van Marktplaats gehaald en we hadden het idee dat er weinig ECHT mee gelopen is. Ik denk vooral korte stukjes met zon. Want hij was echt nog heel goed. De regenhoezen en muggennetjes zagen er ongebruikt uit en zaten nog in de plastic hoesjes. We hebben een hond dus de regenhoezen heb ik veel gebruikt! :D

    Ik vind het nog steeds een super fijne wagen voor een lange buiten wandeling. De luchtbanden zijn heel fijn. Het is wel een grote wagen dus eventjes een "krappe" winkel in zoals een bomvolle kruidvat met allemaal bakken in het gangpad is lastig. Hij draait wel bijna om z'n eigen as heen dus bochten maakt hij heel fijn en strak.

    Dit is de wagen met Buggy gedeelte:
    klik
     
  11. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.943
    14.995
    113
    Mijn man en ik verschillen behoorlijk van lengte en we wilden wel een fatsoenlijke werkhoogte houden met die kleine in de wagenbak. Zodoende zijn we op de mutsy evo uitgekomen. De duwstang is in hoogte in te stellen, voor zowel mij als hem sta je niet heel extreem te bukken met je kleintje. De opbergruimte onderin is niet heel erg super maar met een wagennet is dit wel uit te breiden. Verder rijdt hij lekker, is licht en compact op te bergen in de auto en geen gedonder met lekke bandjes. Bandjes zijn wel glad dus als t sneeuwerig wordt ofzo en we moeten echt de deur uit hebben we de tiewraps klaar liggen (die tip gevonden op pinterest). Met de aanvullende adapterset kunnen we ook de maxicosi er op kwijt al moet ik daarbij wel zeggen dat je echt moeite moet doen om die cosi weer los te krijgen. (met twee handen die grijze dingen op je cosi gelijktijdig in drukken en niet vergeten je voet op t onderstel zetten voor tegendruk)
     
  12. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Wij hebben gekozen voor een joolz geo.
    Mede door de grote boodschappenmand. Kan je erg veel in kwijt!
    Ligbak is langer, waardoor je er langer plezier van heb.
    Duwstang is in vee standen verstelbaar.
    Rijd erg soepel. Op alle ondergronden.
    5 punts gordel in het zitgedeelte.

    Suces met je keuze
     
  13. MamaLe

    MamaLe Fanatiek lid

    28 mrt 2015
    1.998
    221
    63
    Hier fan van de bugaboo cameleon. Hebben het 2 jaar intensief gebruikt en nu bouw ik hem binnenkort weer om voor de kleine die in maart komt. Je kan nauwelijks zien dat de wagen gebruikt is. Verder is hij smal (kruidvat is geen enkel probleem), wendbaar, loopt super lekker en heeft een vrij grote boodschappenbak waardoor je genoeg boodschappen mee kan nemen. Bak ik ook vrij lang. Dl is langer dan gemjddeld (toen +1 lijn) maar heeft tot ruim 6 maanden gewoon gepast. Verder heb ik er nu het meerijdplankje bij gekocht. Nog niet in gebruik maar bij het oefenen al helemaal fan omdat deze zo gevormd is dat hij al wat meer naar links/rechts zit en je dus vrij recht achter de wagen kan blijven lopen.
     
  14. Kayleighh

    Kayleighh Actief lid

    12 mei 2016
    269
    52
    28
    NULL
    NULL
    Ik zie héél veel mensen met een Bugaboo Cameleon.
    Mijn mening is dat de wagen er goedkoop uitziet, vooral die voorste wieltjes. Ik vond het ook echt bizar om te zien dat de wagen zo duur is!
    Ik heb zelf een hele grote wagen, een Stokke Trailz met een gigantische boodschappenmand. Lekker makkelijk! Maar als je er een Bugaboo naast zet, is het een soort poppenwagen naast mijn Stokke, maar mijn vriend en ik zijn ook heel erg groot, dus als je zoiets zoekt, is een Stokke Trailz heel leuk! Ik vind de andere wagens van Stokke niet zo mooi trouwens.
     
  15. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Wij hebben een bugaboo Cameleon en een Donkey. Super blij mee en vind bugaboo echt de beste wagen. Zou zelf alleen voor de Buffalo kiezen nu, ivm de vier grote wielen.
     
  16. annabel10

    annabel10 Actief lid

    28 dec 2010
    474
    54
    28
    Hier een mutsy igo. Nu voor de tweede in gebruik. En ben echt heel tevreden over hoe mooi de wagen blijft. Ook super blij met de extra boodschappenmand, omdat ik vaak lopend boodschappen doe.

    Ik vind m ook makkelijk in en uit elkaar te klappen, hele fijne wagen!
     
  17. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.028
    2.834
    113
    Joolz!!!

    Niet de maxi cosi mura. Niet dat hij slecht is maar ik liep liever achter die van mn broertje dan mijn eigen mura helaas ;) Hij is lompiger, mn dochter zat echt fijner in de Joolz ook. En zij hebben hem nu bijna 5 jaar, tweede kindje nu en hij werkt nog prima.
     
  18. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Wij hebben de mutsy evo. Fijne wagen makkelijk in te klappen en een leukprijsje.
     
  19. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Waar loop je tegenaan met de kleine wielen?
     
  20. SANne1987

    SANne1987 Actief lid

    11 jan 2015
    177
    0
    0
    NULL
    NULL
    Maak eerst, als het kan zonder je te veel te verdiepen een wensenlijstje. (Ook max. budget) en ga daarmee naar de winkel en ga rijden. Kies bij voorkeur een winkel waar je ook speciaal testpad hebt met andere stenen.

    Wij zochten:
    - voor in het dorp (stoepje op en af, tussen winkelrekken en weinig bos.)
    - hoge handvaten (beide groot, schoonmoeder klein)
    - redelijk gemakkelijk de auto in.
    - we kregen een deel vh budget gesponsord dus hadden wat meer speling.

    Had een proefabonnement op consumentengoederen genoegen (= gratis) en ben gaan lezen. Daarna naar de winkel maar tegen de verkoper niet gezegd dat ik me ingelezen had. Dus standaard verkooppraatje.

    Uiteindelijk de joolz day geworden.
    Had geen andere gewild. Geweldige wagen.
    - wendbaarder dan joolz geo maar je maakt hiermee de keuze voor kleinere boodschappenmand. (Veel kleiner wat nadelig is!)
    - ideaal om ergens te komen zonder kinderstoel, zitje is perfect op tafelhoogte
     

Deel Deze Pagina