Juni 2017 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door lia89, 13 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sunflower87

    Sunflower87 Bekend lid

    8 aug 2016
    611
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb ook genoten van een weekje vrij, had ik echt ff nodig.
    Ik hoop ook met 36 weken met verlof te gaan!

    Wij zijn druk bezig met kijken welke kinderwagen en babykamerspullen we willen. Zo'n complete set voor de kamer bij babydump oid tikt wel aan qua prijzen zeg....hebben jullie dat al?
     
  2. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Wij hebben deze complete babykamer :)
    https://www.baby-dump.nl/product/babykamers/2/twf/109/montana/42758/ledikant-60-x-120-commode-hanglegkast-montana/91865/

    Cadeau van mijn ouders toen ik zwanger was van Levi.
    Dus hier komt ukje nr 2 ook in te liggen

    Maar is inderdaad erg prijzig allemaal
     
  3. Sunflower87

    Sunflower87 Bekend lid

    8 aug 2016
    611
    0
    16
    NULL
    NULL
    @yvke86 mooi! Handig dat jullie het opnieuw kunnen gebruiken! Ik ga ook wel op marktplaats speuren, een mooie oude commode vind ik ook wel leuk.
     
  4. Trassi

    Trassi Fanatiek lid

    7 nov 2013
    3.312
    3.027
    113
    Ik ga volgende week naar de arbo arts dus wie weet begint mijn 'verlof' dan al. Echt genieten er van kan ik helaas niet..
     
  5. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Ow jeetje Ritoy. Dat is niet leuk verlof krijgen.
    Je had last van ne rug of niet? Gaat dus niks beter helaas? Beterschap ermee
     
  6. Cuddles

    Cuddles Lid

    18 sep 2016
    63
    0
    6
    NULL
    NULL
    Dat is indd geen leuke manier van verlof krijgen, Ritoy.

    Lekker die vakanties. Ik ga met 34 weken stoppen. Ben de eerste keer ook 2,5 week te vroeg bevallen en ik neem de vakantie er ook achteraan.
     
  7. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Ik ben de 1e keer ook 2 weken te vroeg bevallen. Dus had toen ook maar 2 weken verlof gehad. Hihi.
    Maar dat wilt voor een 2e bevalling niets zeggen he ;) kan best dat je dan overtijd loopt
     
  8. Cuddles

    Cuddles Lid

    18 sep 2016
    63
    0
    6
    NULL
    NULL
    Klopt Yfke, maar mei is ook al een mooie maand om vrij te zijn;) Maar verwacht dat ik wel weer eerder mag.

    Leuke meubelset trouwens. Wij hebben grijs met wit. Slaapt jouw zoontje al in een groot bed?
     
  9. Kash

    Kash Bekend lid

    5 aug 2016
    567
    38
    28
    Vrouw
    Rotterdam
    Hij is nu 13 jaar, het gaat goed hoor, maar hij heeft wel de diagnose pdd-nos gekregen op zes jarige leeftijd. Hij ontwikkelde heel normaal, tot een week na de BMR prik. Hij heeft een week flinke koorts gehad, een bijwerking van de vaccinatie volgens de huisarts, daarna begon 'de ellende'. Dat ontstoren was destijds helemaal niet aan de orde. Mijn oudste zoon heeft nooit last gehad van de vaccinaties en ik was ook helemaal nergens over op de hoogte. Ik geloofde wat het CB me vertelde.

    Hoe gaat het in z'n werk Cuddles, homeopathische vaccinaties? Daar ben ik wel heel erg benieuwd naar! Ook naar de kleertjes die je hebt gekocht overigens!

    Nee joh, het overgrote deel van mama's hier is juist pro vaccinatie 😉

    Ooohhh wat mooi!!! 😍😍😍
     
  10. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Ja we hebben hem met zijn 2e verjaardag een groot bed gegeven. En dat gaat vanaf het begin super :)
     
  11. Mam1987

    Mam1987 Lid

    7 dec 2016
    60
    11
    8
    NULL
    NULL
    Wat een rot ervaring Kash van jouw zoontje na de vaccinatie!

    Mooie babykamer Yvke! Wij hebben die van ons ook van de babydump (geheugen werkt niet meer mee dus kan hem even niet terugvinden haha).

    En ik wil ook graag vanaf 36 weken verlof en daar achteraan zomervakantie...Ik vraag me af of dat mag zo lang weg zijn...komt bij mij met alle vakantiedagen op bijna vijf maanden..Hebben jullie daar ervaring mee?
     
  12. Trassi

    Trassi Fanatiek lid

    7 nov 2013
    3.312
    3.027
    113
    Volgens mij mag je zoiezo 3 weken vakantie aansluitend op je verlof nemen. Verlof telt namelijk niet mee als een vakantie. Dus feitelijk zou je 3 weken voor en 3 weken ma je verlof extra kunnen nemen als je nog zo veel uren hebt staan
     
  13. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Hebben meer collega's van mij gedaan Mam. Dus ligt aan je werkgever of ze akkoord gaan.
    3 weken erna vakantie opnemen mag sowieso.
    Ik had bij Levi ook ruim 4 maanden :)
    Hij was dik 3 maanden voordat ik weer moest werken :) heerlijk
     
  14. Ik ben thuisblijfmama, dus geen verlof iod.
    Vandaag begonnen aan een idee voor het geboortekaartje, gaat erg leuk worden! Ik maak een schilderij voor de kinderkamer wat het kaartje wordt, dus hebben we meteen decoratie! Ook ga ik de achterplaat van de commode (opnieuw) beschilderen en geboortebord! Ben echt benieuwd of alles goed gaat lukken! Zodra ik wat tastbaars heb, laat ik het zien!!
     
  15. ACP0309

    ACP0309 Actief lid

    28 jul 2016
    176
    0
    16
    Wat leuk dat je zo creatief bent, MarjoleinART (je naam geeft t natuurlijk al aan)! Ik ben het tegenovergestelde van creatief zo ongeveer, dus schakel wat vrienden in die dat juist wel zijn om mee te denken over babykamer en geboortekaartje :D!

    Wat betreft verlof: ik hoop het vol te houden tot 36 weken. Maar denk dat ik de weken daarvoor het al rustiger aan doe. Ik ben zzp'er, dus hoef aan niemand iets te vragen. Zo lang m'n zaken maar goed overgedragen zijn, en daar ben ik nu al mee bezig. Mijn arbeidsongeschiktheidsuitkering keert uit vanaf 1 mei en ik bepaal zelf wat ik daar mee doe. Dus ook wat betreft hoe lang ik weg blijf van m'n werk. Dat laatste hangt helemaal af van hoe ik me tegen die tijd voel: wie weet pak ik na een paar weken weer wat zaken op vanaf de bank (ik kan heel makkelijk thuis werken), maar tegelijk kan het ook dat ik wat langer helemaal thuis wil blijven en moet ik gaan kijken wat voor achtervang ik kan regelen op kantoor. Maak me er niet zo druk om...
     
  16. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    #1296 Yvke86, 9 jan 2017
    Laatst bewerkt: 9 jan 2017
    Mam ik zag je topic over de kinderopvang. Ik werk zelf in de kinderopvang.
    Enige advies wat ik je kan geven is dat je gevoel goed moet zijn. En als ik het zo lees, is je gevoel er niet helemaal goed bij.
    Als het druk is, dan moeten kindjes af en toe even wachten. Vandaar dat wij straks voor in gastouder in huis kiezen ;) kleine baby's vind ik af en toe ook echt verloren in zo'n grote groep. Vanaf 1 jaar kunnen ze zich een stuk meer weren
     
  17. Tasoesz

    Tasoesz Actief lid

    14 jul 2016
    166
    0
    16
    NULL
    NULL
    O schaam schaam ik moet hier dus echt actiever worden haha
     
  18. Mam1987

    Mam1987 Lid

    7 dec 2016
    60
    11
    8
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je reactie Yvke! Klopt...voelde niet helemaal ok, maar ja heb ook geen idee wat "normaal" is.. Was ook eerste opvang waar we gekeken hadden. Misschien is gastouder aan huis voor in ieder geval het eerste jaar geen gek idee. Vooral omdat we echt weinig uren nodig hebben en bij de opvang meer zouden betalen dan we nodig hebben.. En als hij/zij straks wat ouder is dan denk ik juist dat het heel goed is voor de ontwikkeling. Hoe zijn jullie aan je gastouder gekomen?
     
  19. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Levi zit nu nog bij mijn collega's op het kdv.
    Maar ik had vaak ook een rot gevoel met ophalen, dan zat hij als 4 maanden oude baby onderuit gezakt in een wipstoel. Of inderdaad veel huilende baby's die niet 1,2,3 aandacht krijgen.
    Ik bedoelde dat ze vanaf 1 jaar zich meer kunnen weren.
    Hij zit nu op de peutergroep en vind het erg leuk.
    Ben zelf ook kritsich en niet altijd tevreden met wat ik zie ;)
    Wij gaan deze maand via mijn organisatie een oproep plaatsen. Wil dan vanaf september voor 1 jaar een gastouder aan huis.
    Oktober 2018 wordt Levi 4 en gaat dus naar school. 2e ukje is dan bijna 1,5 en die doe ik vanaf dan naar de opvang. Dat is onze planning :D want ik vind opvang wel belangrijk en veel meerwaarde hebben. Vanaf ze dus wat ouder zijn
     
  20. Mam1987

    Mam1987 Lid

    7 dec 2016
    60
    11
    8
    NULL
    NULL

    Klinkt als een goeie planning! Denk dat zo'n opzet misschien toch wat beter bij mij past..Als ik al zie dat één bezoekje al zoveel vragen naar boven haalt, dan past het misschien in het begin niet zo bij me;)
     

Deel Deze Pagina