Meestal wel thuis op zondag. Kinderen spelen of kijken een film, ik rommel wat aan en werk de was weg en zorg dat alles klaar is voor een nieuwe schoolweek. Tussendoor wat hapjes, nooit echt vaste tijden met ontbijt of middageten. En ook wat losser met wat we eten. Enkel avondeten voor de kinderen is wat strikter. Als we echt de deur uitmoeten dan is mijn dag half om zeep. Ik kan niet genieten want dan denk ik aan de dingen die klaar moeten zijn voor morgen. En ergens weet ik wel dat ik het allemaal wel af krijg maar ik krijg al stress als ik er nog maar aan denk.
Wij doen altijd lekker rustig aan maar wel ook altijd leuke dingen buiten de deur. Vanochtend wezen zwemmen en nu zijn beide kinderen aan het slapen vanmiddag nog even een wandelingetje op het strand en kopje koffie ergens ( wonen vlakbij)
Vandaag een verjaardag, anders: Efteling Monkeytown speeltuin bioscoop stuk met de auto rijden en dan ergens stoppen om wat te drinken/eten bezoek familie of vrienden naar het bos thuis blijven pyjama/filmdagje houden Dit is wat bij ons het meest voor komt.
Hier is het heel wisselend de ene zondag hebben we allemaal een heerlijke pyjama dag en gaan we filmpjes kijken chipjes eten en gewoon lekker hangen ( niet de hele dag chipsen natuurlijk ) Soms is het een combi van filmpjes en spelletjes zoals monopoly junior kwartet memory twister en wie is het en een beetje leuk huiswerk (de reken tafels meppen met een vliegenmepper) Soms een middagje zwemmen of de stad in Soms een dagje uit naar een binnen speeltuin of naar de dierentuin naar het bos ( we hebben hier een bos met allemaal speeltoestellen/sportoefeningen) of op visite gaan en in de zomer vaak nog naar een groot meer voor een beetje verkoeling Eigenlijk vervelen wij ons nooit 🙈🙈 vakanties gaan ook altijd zo snel terwijl we vaak nog zoveel willen doen haha hoewel ik dat vooral met de zomer vakantie heb heerlijk met dat mooie weer 💕💕
Vanmorgen met zn allen in bed een stuk vam Finding nemo gekeken, daarna ontbeten, vriend is nu een paar uurtjes wrrken, S heeft een dutje gedaan terwijl ik met Y heb geknutseld, net broodje gegeten, ze zijn nu samen in de ballenbak aan het spelen en straks als mn vriend thuis is wil ik nog even naar buiten, misschien even een kopje koffie drinken bij mn schoonouders of zo. Volgende week zondag hebben we een verjaardag waar we een stuk voor moeten rijden, week daarop moeten ww beiden werken (dus we lossen elkaar af)
Sowieso naar de kerk. Verder, lezen, spelletjes doen met de kinderen. Wandelen in het bos, afspreken met vrienden of familie. In ieder geval: Niets dat moet 🙂.
Vandaag: bij vriendin op koffie geweest en vanmiddag even naar buiten (man met zoontje) en ik de trapkast opruimen. Nu eerst even meeslapen met m'n zoontje Wat doen we zoal: Sporten Zwemmen Bezoekjes Naar buiten en wandelen Verjaardagen Fietsen Speeltuin Dagje weg
Echt van alles en nog wat. Zijn eigenlijk nooit thuis in het weekend. Dagjes weg Shoppen Op visite bij Fam/vrienden Naar het bos Dat soort dingen
Deze zondag: Vrij weinig. manlief moest al vroeg werken. kinderen gaan morgen naar school. nu lekker spelletjes spelen met zijn alle.
's Morgens naar de kerk en de kinderen naar de zondagsschool of ook mee naar de kerk. Meestal ga ik 's middags ook met de oudste naar de kerk of wij blijven thuis, kinderen knutselen/kleuren, spelletjes doen of naar het bos. Soms even bij ouders op bezoek.
Ligt er aan. Als we met zijn 3tjes zijn. Zwemmen, naar de geitjes en eendjes. Binnenspeeltuin. Dagje Center parcs. Middag naar opa/oma. Winkelen. Naar de bossen. Als ik met haar alleen ben dan vaak knutselmiddag thuis. Tenten bouwen. Afspreken met vriendin en haar kleintje. Wandelen. Fietsen. Bank hang dag. Samen koekjes bakken/taartje maken. Wij hebben nooit een normaal weekend omdat mijn vriend in een 5 ploegensysteem werkt. Is heel anders kwa gevoel dan een baan van maandag t/m vrijdag.
Pfff wisselend. Eigenlijk sport ik altijd 's ochtends. Verder is het vaak pyjamadag, huishouden doen, Netflix kijken, spelletjes doen. Gaan ook graag naar de bouwmarkt toe. Soms familie aangelegenheden. Man werk 6 dagen per week dus vaak niet te veel ondernemingen.
Wij slapen omstebeurt uit op zondag. Vandaag was mijn dag. De ander staat met de kindjes op, kleed ze aan en gaat uitgebreid ontbijt maken (zelfgemaakte croissantjes, geroosterde broodjes, roerei etc). Daarna hangt het er echt vanaf. Vandaag doen we niet zoveel, oudste twee hebben lekker boven gespeeld de hele ochtend. Nu liggen alle kindjes te slapen. Vanmiddag waarschijnlijk even met z'n allen naar t na. Vaak hebben we ook borrels met vrienden op zondag of gaan we op visite.
Helemaal niks. Mijn vriend werkt iedere zondag. Ik pak een boek of Videoland en maak er m'n eigen dagje van. Rest van de week is voor het huishouden en de studie.
Doorgaans ondernemen we altijd iets op de zondag. 's morgens gaan we meestal even bij schoonouders koffie drinken en gaan dan daarna naar het bos of strand. Maar er zijn ook zondagen (zoals vandaag) dat ik werkelijk nergens zin in heb haha. Mijn man is nu langdurig naar het buitenland en ik ben vanmorgen met de jongste even bij mijn schoonouders op de koffie geweest. Samen met opa de hond uitgelaten en toen weer met de fiets naar huis. Straks nog even naar de Supermarkt en dan is het weer mooi voor vandaag. Hier is het ook zo dat onze oudste kinderen van 11 en 13 jaar echt geen zin meer hebben om iedere zondag op sleeptouw mee te moeten gaan. Ze zijn nu op een leeftijd dat ze hun eigen afspraken hebben en ondernemen. Naar verjaardagen gaan ze niet meer mee (muv familie want dan moeten ze mee) naar het strand of bos is dodelijk saai in hun beleving (lang leve de pubers) maar soms moeten ze wel mee en dan vinden ze het stiekem ook wel weer gezellig. Gelukkig vindt ons jongste kind het geweldig om er op uit te gaan en is een goed gezelschap. Als ik in een hele goede bui ben wil ik nog weleens naar het zwembad op zondagmorgen. De oudste kinderen nemen dat een vriend/vriendin mee en kan ik me richten op de jongste en is het voor hun ook leuk.
Vandaag ben ik vrij. We zijn vanochtend bij ballorig geweest. Nu ligt de jongste te slapen en heb ik net met de oudste de kerstboom opgeruimd. Ik loop zo naar het dorp met de hond om boodschappen te doen voor vanavond. En na het avondeten breng ik de kindjes naar opa en oma, waar ze blijven slapen omdat ik morgen om 6uur moet werken. Dsn kijken mijn vriend en ik vanavond nog een serie en op tijd naar bed
Deze zondag ook vrij weinig, we lopen zelfs nog in onze pyama. Ik heb zo'n dipje die ik altijd heb op de laatste dag van de vakantie haha. Straks geen nog even lekker naar buiten, kinderboerderij en stukje lopen in het park