leuk topic! ik was destijds erg actief in het fotografen topic, heel jammer dat die gestopt is. dus ja ik word blij van dit topic! zal eens kijken wat ik nog in m'n collectie heb zitten
in de hoop dat ze niet ineens ondersteboven komen te staan eerst even de foto's naar mezelf gemaild zodat ik gewoon via de computer kan uploaden haha eerste 2: verschillende luchten, ik hou van mooie luchten!
en afgelopen zomer waren we op vakantie in Zuid-Frankrijk. de foto van de kerkramen is van de kathedraal in Beziers. en natuurlijk de andere foto de bekende brug bij Milau.
en voor nu even de laatste samen met dochter van toen 3,5 naar de zonsopgang gaan kijken. foto's met camera waren mooier, maar goed moest t nu ff doen met m'n telefoonfoto's
Ja, prachtig. Ik hou er ook zo van. Maar ik vind het alleen dan weer jammer dat het op een computer minder intens overkomt als in het echt.