Nee klopt, vind het lastig om elke keer terug te komen na een lange tijd niet te hebben geschreven. Hier gaat het wel goed, en met jou? Ja klopt, zit inmiddels ook weer over de zestig, maar ach. Sorry voor de off-topic TS!
Geen enkel probleem. Leuk juist dat jullie ook kletsen. Vind alles erg leuk om te lezen. Is het achterlijk als ik nog steeds extreem blij ben? Ik test vandaag nog even. Ben benieuwd of hij vandaag al een stuk minder is.
We hebben eerder in een ander topic samen gekletst! Ik zag nu je topic en dacht: daar moet ik op reageren! Wat fijn dat er eindelijk wat gebeurd . En nu hopen op een positieve test over 2 weken of op de menstruatie.
Ik voel het trouwens wel heel duidelijk nu ik het weet, hoor. Vandaag ook nog 'strak' gevoel ofzo in mijn buik? Geen idee. Tis moeilijk te omschrijven. Ik hoop stiekem dat hij vandaag ook nog knalt. Dan zouden we morgenavond nog 'dik' op tijd zijn.
Ik heb vaker mee gelezen in jouw topics. Goed om dit te lezen!! Wat fijn dat je ovu testjes positief worden, en hopelijk is je mannetje op tijd thuis
Haha! Ja, vind het ook wel bijzonder. Doet geen pijn hoor, voel meer een soort 'plopjes' ofzo? Geen idee hoe te omschrijven, maar het is wel voelbaar. Ik denk wel dat het ook echt is omdat ik het weet hoor. Nergens last van verder...
En iedereen bedankt voor de heerlijke reacties, ik ben nog steeds zo blij hiermee. Vijf maanden wachten bijna waard geweest!!! Ben ook wel echt heel benieuwd naar mijn hierop volgende cycli.
Nou, net getest en hij is weer gewoon negatief hoor. Niet omowit, er is nog een duidelijk streepje te zien, maar hij is een stuk lichter dan gisteren en ook een stuk lichter dan eergisteren. Ongelooflijke timing, haha, gisteren dus eisprong gehad, precies op de eerste dag dat manlief twee dagen op cursus gaat. Ach, whatever, we proberen het morgen gewoon nog een keer, en we zien het wel over twee weken. Zo niet: nieuwe ronde, nieuwe kansen.
Nee je eisprong is 24-36 uur na je lh piek, dus je hebt waarschijnlijk tussen vanmiddag en vannacht je eisprong. En je hebt 2 dagen geleden sex gehad, en morgenavond. Dus wat betreft zit je gewooon goed
Heee, Snoopy, wat fijn! Dank voor je uitleg! :-D Echt blij mee. Conclusie is dat het een stuk lulliger had geweest als mijn eisprong gisteren had plaatsgevonden.
Ja, je weet het natuurlijk nooit precies he, wanneer je eitje gesprongen is. Het is gewoon afwachten nu! Spannend hoor! Je kan EINDELIJK op het wachtbankje.
Nee hoor, want de dag ervoor heb je sex gehad, die zaadcellen zitten geduldig te wachten op een ei . Je hoeft echt niet persé sex te hebben op de dag van je eisprong. Wij deden het om de 2 dagen en ben 3 keer zwanger geworden, waarvan ik van 1 keer zeker weet dat het 2 dagen voor de eisprong was
Geen idee, rond een dag of 80 ben ik naar de vrouwenarts geweest om te laten kijken, maar zij kon niets vinden en zei dat het toch met de borstvoeding te maken moest hebben, ook al was het eerst wel normaal. Later (toen ik heb moeten stoppen met borstvoeding) nog medicijnen gehad omdat er nog altijd melk uitkwam met niet al te veel druk, paar weken daarna ongesteld geworden. Ik vermoed zelf dat ik hetzelfde heb als toen ik zwanger wilde worden van zoon (te hoge prolactinewaarde ondanks geen bv meer geven), dus ik moet binnenkort waarschijnlijk weer terug.
Ik ben echt heel blij voor je! En nu al helemaal nu ik lees dat de seks goed getimed is. Spannend! Daarnaast wil ik ook even melden dat ik jouw topics graag lees. Meteen ter verduidelijking: absoluut niet als leedvermaak of wat dan ook, want ik weet hoe rot en frustrerend het is om zo lang te moeten wachten. Maar ik lees ze zo graag omdat jij het altijd zo leuk en pakkend weet op te schrijven! Ondanks dat dit een serieus onderwerp is weet jij het met humor en tegelijkertijd ook realisme te presenteren. Ga zo door dus! Maar dan hoop ik voor jou dat je binnenkort kunt schrijven over: 'welke symptomen had jij in de wachtweken?' of 'is deze test positief?' (of zoiets dergelijks)
Dat komt niet vaak voor toch, dat de prolactine waarde te hoog is. Kun je dat verbeteren of moet je dan weer medicatie?