September 2017

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Livaz, Dec 29, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cruesli

    cruesli Lid

    Jan 11, 2017
    46
    7
    8
    NULL
    NULL
    @meijtje: jij ook bekkeninstabiliteit ja, ellende he.. Ik heb het ook beide keren heel hevig gehad. Dus hou nu mn hart alweer vast..
    Grappig dat jouw meisje 1 dagje jonger is dan mijn kleinste jongetje!
    Jeetje nu al bekkenpijn? Dat is wel heel vroeg, wat een ellende zeg!

    @Kate: whahaha nou dank :D
    Mijn man had ook niet perse de wens voor een derde en ik opzich wel een wens, maar mn verstand zei doe maar niet. En toen besloot ons cadeautje om toch maar te komen. Dus je weet nooit hoe het loopt ;)
    Nette testen hoor.
    Ik had beide keren ook rond de 8 weken al zwangerschapskleding aan thuis. Ik moet op het werk omkleden dus daar nog niet en o wat was het fijn toen het bekend was en ik gewoon die zwangerschapsbroeken aankon!
    Ik heb mijn vorige zwangerschap veel nieuwe kleding gekocht, dus paar items erbij en dan kom ik het wel door. Alleen nu hoogzwanger de zomer door, daar zie ik wel tegenop!
    En wauw wat ben jij mooi slank terwijl je al een kind hebt!
    Ik ben ook wel slank, maar na 1x keizersnede en daarna nog een kind zit er echt wel meer flubber.
    Ik ben vandaag 5 weken zwanger en gooi er straks ook nog een testje tegenaan ;)
    Whahaha ben jij mijn tweelingzus Kate? Ik haat sporten ook en hou veel teveel van lekker eten, dus een helemaal platte buik zoals het ooit was? Nope die zal er niet meer komen ;)
    Zo verschil al zeg in je eerste en tweede buikfoto.

    @masa: heel herkenbaar! Hahaha! Ik vind het geheim houden ook echt een ellende. Ik hou wel van gezelligheid en een wijntje erbij en moet nu de hele tijd smoesjes verzinnen. Lastig!
    wow dat gaat wel mega snel met je buikje!
    Ik heb geen striae van beide zwangerschappen overgehouden dus hoop deze laatste keer ook de dans te ontspringen ;)

    @Louloute: zo dat is een mooie duidelijke test!

    @essybess: mooi resultaat van mvm indd!
    En ook een mooie slanke buik hoor.

    @bloemhartje: welkom en gefeliciteerd!
     
  2. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Bloemhartje welkom en gefeliciteerd!! :D
     
  3. garnaaltje2

    garnaaltje2 Actief lid

    Aug 21, 2016
    114
    0
    16
    Hallo meiden,

    Vind het nog spannend maar ik ga me dan toch maar ook aanmelden. Ik kan alle positiviteit en gezellige gekeutel over zwanger zijn wel gebruiken.
    Ik heb donderdag mijn eerste echo gehad met 6+1 dag vanwege mijn vorige miskramen en zag een heeel klein kloppend 'knopje'. :)
     
  4. Masa

    Masa Bekend lid

    Jul 1, 2014
    574
    2
    18
    Wat spannend, gefeliciteerd zeg!



    Ik ben GEK op sushi en bestelde ongeveer 2 keer per week sushi met vooral veel zalm dus heb nu al aangegeven dat mijn "goede voornemen" minder sushi is en heel af en toe bestel ik nog maar dan ipv zalm de krab zodat niemand wat vermoed en ik toch lekker kan smullen.
    Verklaart ook mijn buikje dan natuurlijk win-win situatie haha\


    Ik heb me trouwens in December aangemeld met mijn dochter voor de mud-master familie-ren dag. 2 kilometer met mijn dochter van 8 door de modder en ik wil heeeeeel graag zelf. Heb al gemaild hoe de organisatie er tegenaan staat en die zeggen dat als ik me goed voel ik gewoon zelf mag en anders mijn ticket over kan zetten op de naam van mijn man... Hopelijk lukt het me om zelf te rennen, bij mijn vorige 3 zwangerschappen tot ver in mijn zwangerschap nog fit geweest (op 1 na dan ivm bekkeninstabiliteit) Als mijn bekkeninstabiliteit niet terug komt ga ik lekker zelf. Of raden jullie het af?
     
  5. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Welkom garnaaltje!! Gefeliciteerd met je goede echo super fijn!! :)

    Masa
    Persoonlijk zou ik het niet doen. Ik zou m'n man sturen en ze heel hard gaan aanmoedigen hihi!! :D
     
  6. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    Masa ik zou het wel doen, kleine zit goed beschermd, ik hou wel van dat soort evenementen :) en anders zijn er ooknog wel andere volwassenen op het parcour die je een handje helpen.
    Juist fun alom. Leuk :D

    Garnaaltje we gaan ervoor, stap 1 is gezet, ik hoop zo dat je nu een goede zwangerschap heb die je ut mag dragen. Lekker onbezonnen praten en dromen moet ook kunnen. Soms ook gewoon nodig.

    Hier blijven staan in de thuiszorg, wel wat spannende momenten op m'n fiets gehad, maar gaat goed. En ik moet zeggen dat mn bekkens langzaam maar zeker wat minder worden weer. Als het zo blijft is het goed te doen, dan is het wel aanwezig maar overheerst het niet.

    Ow nee weer het liedje 'land van je ogen dicht' :'( woezel en pip, vet jankmoment sorry meiden
     
  7. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    Ga je mee naar 'Het Land van je Ogen Dicht ?'
    Als je bijna slaapt, kun je gaan met je oogjes dicht.
    Het maakt niet of je ligt of staat,
    Alles mag als je dromen gaat.
    Ga je mee naar 'Het Land van je Ogen Dicht?'
    Het is zo leuk in 'Het Land van je Ogen Dicht.'
    Je kan er alles doen met een lach op je gezicht.
    En iedereen speelt er zij aan zij,
    Ik met jou, en jij met mij,
    Ga je mee naar 'Het Land van je Ogen Dicht?'
    Kijk omhoog,
    't Is De Regenboog!
    Voel de kleuren stralen door je mooie haren.
    Vlieg om hoog,
    Naar De Regenboog!
    Voel de wind op je gezicht,
    Maar hou je oogjes heel goed dicht.
    Ga je mee naar 'Het Land van je Ogen Dicht?'
    Lalalalaalaalaa
    Ga je mee naar 'Het Land van je Ogen Dicht?'
    Kijk omhoog,
    't Is de regenboog!
    Voel de kleuren stralen door je mooie haren.
    Vlieg omhoog,
    Naar de regenboog!
    Voel de wind op je gezicht,
    Maar hou je oogjes heel goed dicht.

    :'( dat trek ik zo slecht... Dat zijn zo mijn sterretjes....
     
  8. garnaaltje2

    garnaaltje2 Actief lid

    Aug 21, 2016
    114
    0
    16
    Dank jullie wel meiden!

    Knuffel Meijtje, mooi liedje. Maar wat je zegt we gaan er gewoon voor! Hopen dat je geen bekkeninstabiliteit krijg en nog even kan genieten.

    @masa ben ook dol op sushi, nadeel dat het nu niet meer kan. Behalve de niet-rauwe sushi dan. Mijn zoontje ook dol op. En wat sportief ben je. Ik wou dat ik dat ook had. Na geboorte van mijn zoontje amper meer gesport en merk dat aan alles, gezondheid, energie etc.
    Zwangerschap en bevalling gaat over het algemeen ook makkelijker als je fit ben. Zal dit keer moeilijker worden. Ik wil wel meer gaan bewegen, zwangerschaps zwemmen als ik 3 maanden ben.

    Slanke buikjes hebben jullie. Bij mij al flink, darmen enzo.
     
  9. Masa

    Masa Bekend lid

    Jul 1, 2014
    574
    2
    18
    Ik vind mezelf toch een flinke buik hebben voor een 3 weken zwangerschap... Net gewoon mijn jas aangehouden tijdens de zwemles van mijn zoon (snik heet daarbinnen) omdat ik het niet wilde laten zien. :D
     

    Attached Files:

  10. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    WoW idd al een flinke buik Masa!! Hihi zo'n buik had ik met m'n zoontje toen ik een maand of 6 zwanger was :D ben erg benieuwd hoe snel het nu zal gaan.

    Mooi liedje meijtje! Knuffel!
     
  11. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    We gaan er zeker voor, maar toen ik te horen kreeg dat ik m'n eerste misser Ma had, toen ik thuis kwam zat m'n dochtertje deze te luisteren. Ze kijkt sinds afgelopen week weer regelmatig woezel en pip theatershow dus dat is steeds een knakmomentje... Ken er niets aan doen... Dan lopen de tranen over m'n wangen. Nu zal het zwanger zijn ook niet meehelpen denk ik.

    Ik heb nu wel een goed gevoel. Hopelijk morgen of woensdag 3+
     
  12. cruesli

    cruesli Lid

    Jan 11, 2017
    46
    7
    8
    NULL
    NULL
    @garnaaltje: welkom en gefeliciteerd! Fijn dat je al een kloppend hartje hebt gezien zo vroeg!

    @masa: wanneer is die mud master race dan? Dat zou nog van invloed kunnen zijn natuurlijk.
    Wow wat een buikje al! En voor de zwangerschap was je helemaal 'plat' dan? Zo is het indd lastig verborgen houden.

    Wij zijn aan het kijken wat te doen met de vakantie. We hadden namelijk allang geboekt voor de zomer, alleen ben ik dan 35 weken zwanger
    als we gaan en het is 1600km met de auto dus dat wordt een beetje teveel van het goede ;)
    Nu dus maar ff kijken wat dan het plan gaat worden, eerst de eerste echo van over 2 weken maar afwachten :)
     
  13. Masa

    Masa Bekend lid

    Jul 1, 2014
    574
    2
    18
    Tijdens de Mudmasters zal ik 22 weken zwanger zijn...

    Ja mijn buik is compleet plat/strak normaal.
     
  14. Stamper1988

    Nov 2, 2016
    49
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hier ook een september mama. Afgelopen vrijdag een positieve test gehad 5 dagen voor de NOD. Uitgerekende datum zal eind september zijn.

    Dit word onze tweede kind
     
  15. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    Ons meisje is nog 4, wij gaan juni juli. Dan ben ik bij terugkomst 32 weken.

    En er staat 3+ :)
     
  16. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Cruesli
    Oh ja ik zou het ook niet meer aandurven hoor! Hopelijk valt er nog wel wat te regelen! :)

    Yay meijtje super!!

    Welkom stamper :)
     
  17. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    Masa gewoon doen

    Welkom stamper en gefeliciteerd!
     
  18. Essybess28

    Essybess28 Actief lid

    Feb 20, 2015
    102
    1
    18
    Hey meiden!

    Ik zie weer nieuwe "leden" :) gezellig!!
    Gefeliciteerd en welkom!

    Hoe gaat het met iedereen? Ik heb een druk weekend achter de rug met vrienden en familie. Jeetje...wat moeilijk om niks te zeggen! Ik heb het idee dat mijn beste vriendin (die 14 weken zwanger is) het al door heeft, maar heel netjes niks aan me vraagt.

    En deze zwangerschap is tot nu toe zooooo anders. Bij de vorige kon ik nu al niets meer eten, was ik ocnstant misselijk en stonden mijn borsten op ontploffen.

    Nu heb ik een hele onrustige huid, heb ik erge trek en heb last van mijn onderbuik. Dat laatste vind ik gek....hebben jullie hier ook last van?

    Wat leuk dat veel van jullie al bezig zijn met de vakantie. Ik durf niet zo goed te plannen. Zeker omdat ik me de vorige zwangerschap zo lang ziek heb gevoeld. Daarom zal het bij ons later gepland gaan worden.

    Van het weekend slecht nieuws gekregen van goede vrienden. Ze zijn 29 weken zwanger en ze is met zwangerschapsvergiftiging opgenomen. Het was zo erg dat de baby al bijna gehaald moest worden, maar nu lijkt het gelukkig stabiel. Elke dag hopen dat het meisje mag blijven zitten waar ze zit. Maar het kan ieder moment omslaan. Pffff....als je dat hoort, besef je je nog eens extra dat het allemaal niet zo vanzelfsprekend is.

    Toch proberen positief te blijven! Vorige zwangerschap en kraamtijd maakte ik me veel zorgen. Nu wil ik meer genieten!!

    Slaap lekker alvast!!
     
  19. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Dat is heftig inderdaad als je dat hoort essybess!! Hopelijk blijft ze nog even lekker warm binnen!!

    Hier wat klachten maar niet veel nog. :) misselijkheid af en toe maar echt zowat niks. Hele zere borsten en voel van alles trekken, steken down under. :)
    gaat eigenlijk prima dus!!
     
  20. Essybess28

    Essybess28 Actief lid

    Feb 20, 2015
    102
    1
    18
    Goed om te lezen!! :)
     

Share This Page