Wat een stelletje respectloze kleuters zitten er hier op het forum.. Wat een lef ook zeg met wat ze eruit gooien niet normaal. En dan TS zowat een abortus opdringen vind ik ook erg laag. Ze heeft gewoon een vraag! Ts, ik heb geen idee wat de consequenties kunnen zijn voor het kindje. Maar mocht blijken dat je zwanger bent zou ik zo snel mogelijk een verloskundige bellen en er mee praten. Alcoholisten kunnen ook veranderen en ook al zou je wel een stabiele relatie hebben gehad zegt dat ook niks over de toekomst. Wel zou ik hier goed over nadenken. Het lijkt mij, mocht hij zeer verslaafd zijn, dat hij geen omgangsregeling krijgt? Meid sterkte deze spannende dagen en misschien wel spannende tijd. Luister naar je hart! En vooral niet naar sommige mensen hier!
Er zijn hier duidelijk mensen die niet kunnen lezen en geen fatsoen hebben.... Echt ongelofelijk wat staan hier een reacties tussen!!! Hoe kan je iemand in vredesnaam adviseren een overtijdbehandeling of abortus te doen, is helemaal de vraag niet. Sterkte TS, volg je hart! Eventuele kansen ook bepaalde aandoeningen kan de verloskundige je vast meer over vertellen. Daarbij blijven het kansen, de vraag is misschien meer wat je met deze kansberekening zal doen? Zal het daadwerkelijk invloed op je hebben mbt eventuele keuzes die je dan zal maken? Nogmaals sterkte, dikke knuffel
Guttegut, er heeft iemand een nest verontwaardigde types omgewoeld... Hoe je dat kunt? Nou, door te blijven redeneren vanuit het belang van het ongeboren kind. Niet zo heel moeilijk.
Je kan niet redeneren over zo'n ingrijpende beslissing wanneer je niet de hele situatie kent! Dat is te belachelijk voor woorden. Begrijp me niet verkeerd, ik heb een stabiele relatie, veel warmte, betrokken man en familie, goede financiële situatie en dat is de beste basis voor een baby. Zelf zou ik het niet anders willen. Maar in dit geval kennen we de hele situatie niet en wordt er ook geen oordeel gevraagd of ze een baby bij eventuele zwangerschap wel of niet geboren moet laten worden. Dus wat betreft over je kortzichtige reactie van verontwaardigd types, zegt meer iets over jou dan de rest die wel het fatsoen hebben echt mee te denken met TS en haar eventueel ongeboren kind
Misschien heeft ze wel een huis. Een goed inkomen en goede basis. Ja dat er een ongelukkig voorval heeft plaatsgevonden waardoor het zou kunnen dat ze zwanger is. Daar is niks anders te doen. Maar ik begrijp haar punt het te houden heel goed. En wat betreft altijd verbonden zijn.. dat hoeft dus niet. Ze zijn niet getrouwd. Geen samenlevi gscontract of geregistreerd partnerschap. Dat betekent dus dat die man op het gemeentehuis het kind moet erkennen. Als hij dat niet doet (hetzij hij wil er niks mee te maken hebben. Hetzij TS wil het niet hebben) heeft die man geen recht op niks. Hij heeft dan immers niet getekend de vader te zijn. Daar kun je dus nog geen uitspraken over doen. Toevallig ken ik iemand die hetzelfde heeft meegemaakt. En die is er ook goed uitgekomen. Vader is (Gelukkig) niet in beeld. TS ik wens je heel veel sterkte met het maken van je beslissing. Het is ongelofelijk moeilijk. Maar ik denk dat je er wel uit komt Ik ben benieuwd wat de test aangeeft.
Oké dus als je geen vriend hebt kan je geen kind krijgen maak ik op uit sommige reacties hier? Hoe zit dat dan als je er bewust voor kiest om alleenstaande moeder te worden dmv spermabank oid. Ik vindt jammer dat ts zo aangevallen wordt. Dit soort dingen gebeuren helaas nou eenmaal. Ze vraagt niet om een hoop commentaar en betweterige reacties. Wat ze er mee doet is haar keuze en niet die van jullie . Ts, ik weet niet wat ik zou doen als ik in jou schoenen zou staan ergens in m'n hart zou ik denken van ik hou het als ik dan zwanger zou zijn. Zeker als ik je verhaal lees dat je eigenlijk wel een kindje zou willen hebben. Ik zou dan gewoon niks zeggen tegen hem. En ondanks dat het een kindje dan is uit een vervelende situatie ik denk als je het eenmaal vast hebt dat je het wel vergeet. Ik herken wel ergens dit namelijk. Ik ben zwanger geraak van een scharrel door m'n spiraal heen en hij had mij bedreigd en geslagen en gezegd dat ik het maar weg. Moest halen. M'n dochter is nu 3,5 en ben dol gelukkig met haar.
Is dat in het belang van het kind ja? Dan mag je nog wel even doorgaan met mensen een abortus aanpraten en zijn er ook heel wat mensen die beter hun kind om kunnen leggen want er zijn heel wat kinderen met verslaafde ouders of andere problemen.. Lekker kortzichtig!
Ik vind het een belediging voor alle BAM/BOM dames dat een zorgvuldig afgelegd traject gelijkgesteld wordt aan dit verhaal.
Daar is dus wél wat aan te doen. Morning after pil of overtijdbehandeling. Of abortus. Als een man dat wil, dan kan hij omgang (en erkenning) afdwingen via de rechter.
Ik ben het met je eens Hilly. Sommige opmerkingen van andere dames hadden echt niet gehoeven, maar wat is er mis met kristische vragen stellen of om ook een andere kant van het verhaal te belichten? Moeten we hier op een forum alleen maar zoetsappig advies geven of anders maar gewoon je mond houden? Laatst werd er nog een vrouw afgebrand die zwanger was geraakt van een derde kindje en overwoog het te laten weghalen omdat ze meer beren op de weg zag dan goede dingen, maar zodra iemand in wat voor een situatie dan ook een kind wil houden is daar alle begrip voor....krom!
In de je OP bestempel je hem als een alcoholist om vervolgens hier te zeggen dat hij niet verslaafd is en dat je zelf volgens Nederlandse normen ook een alcoholist bent. Ook zeg je dat hij licht agressief was, maar gedurende het topic laat je hem steeds agressiever over komen. Voor mijn gevoel breng je het allemaal een stuk erger dan het in werkelijkheid is.
Ik weet niet hoe je het leest maar. Ik heb juist bewondering voor zulke sterke vrouwen. Ik bedoelde hiermee te zeggen is dat een bam mama heel goed mama kan worden. Dus waarom zeggen hier mensen als ze geen stabiele relatie heeft dat ze beter een abortus kunnen laten plegen. Misschien dat verkeerd overkwam maar zo bedoelde ik het echt niet
Vind jij het dan de normaalste zaak om iemand die (misschien) het kindje wil houden, omdat ze dat prima kan, om te praten om wel een abortus te laten plegen? Het gaat hier niet om een situatie waarbij er geen uitkomst is. Ze is in prima staat om voor een kind te zorgen dat zegt ze toch zelf. Waarom dan iemand om proberen te praten alleen omdat de vader een alcoholist is?
Geen idee of ze dat prima kan. Haar resultaten qua partnerkeuze doen nou niet het beste vermoeden. Het gaat mij om de omstandigheden waaronder het kind verwekt is en door wie. Ik gun een kind beter dan dit.
Een pil slikken? Ja, dat lijkt me inderdaad niet zo moeilijk nee. Een curretage is alweer heftiger, maar dat lijkt me pas nodig als je eventueel verder zou zijn.
Dit is ook wat ik zei. Als haar kinderwens zo sterk is, is het perfect mogelijk om als BAM zwanger te worden van een gezonde donor. Dan heeft ze de vragen en de paniek die er nu is ook niet. Dus nee, daarom snapte ik haar niet. Ook omdat ze de berichten lichtjes aanpast. Zwanger van een alcoholist, dan blijkt dat de man toch geen verslaving heeft maar een stevige drinker is (net als zijzelf). Eerst is het bijna een verkrachting zonder anticonceptie en dan opeens weer niet... het zijn gewoon de details waardoor dit verhaal rammelt.
Een abortus is iets anders dan een overtijdbehandeling of morning-afterpil natuurlijk. Het evt kind is ontstaan vanuit een situatie waarin de vader de moeder op agressieve wijze gedwongen heeft om geen condoom te gebruiken. Is dat een situatie waaruit een kindje moet ontstaan vind je? Was ze nu een paar weken zeker zwanger dan wordt het, voor mij, een heel ander verhaal, maar maatregelen nemen om evt innesteling te voorkomen is in zo'n situatie niet heel gek lijkt me.