@SA heb je nog gesproken met de gyn over hoe nu verder? En hoe is het nu met je? @LW wat fijn om te lezen dat de kindjes perfect op schema groeien. En ook wel prettig dat er een oorzaak gevonden is voor je vermoeidheid. Hopelijk werkt het drankje en heb je snel weer wat meer energie! Ja hier alweer 15 weken vandaag, gaat ontzettend hard! @Nina spannende dag voor jou! Maar wat een tijd... dat is inderdaad echt barbaars 😉 ik ben benieuwd! Ja die borsten heb ik ook!! 😁 ben er ook heel blij mee haha, ik stond niet vooraan toen ze volle borsten uit deelden zeg maar... 😉 Ik hoop stiekem dat er na de zwangerschap een cupje aan blijft zitten hihi. @mybook ik ben benieuwd wat ze nu gaan doen. Jammer dat je lichaam het toch niet zelf op pakt. Hier gaat alles goed! Vandaag 15 weken, gaat zo snel. Voel alleen mn banden maar meer niet, dus dat gaat lekker. Van het weekend hebben we het kamertje afgeschilderd (waterbasis 😉 ) . Kleur is olijfgroen. Verder een mooi kamertje gezien op MP, die kunnen we zondag ophalen. Dus dat is toch allemaal spannend maar vooral erg leuk. Die lege kamer in het huis wordt nu eindelijk ingericht. Misschien wat vroeg, maar nú kan ik gewoon nog een beetje helpen met het kamertje en dat vind ik wel zo leuk. Gisteren nog een echo gehad, alles zag er perfect uit! En de kleine was een ware druktemaker. Zo bijzonder om te zien... ik heb gevraagd of ze het geslacht kon zien. We hebben even tussen de benen gekeken. Je zag beentje, plat, beentje. Ze zegt of een meisje, of het is nog te vroeg. Ze durfde er geen uitspraak over te doen. Jammer dat ze niet in zoomde... mn man en ik denken toch een meisje, want er zat echt geen uitsteekseltje. En we hebben vanaf het begin al dat gevoel.. Maar goed, over 4 weken krijg ik een GUO dus dan hebben we als het goed is zekerheid over het geslacht! De rest gaan we maar van uit dat het goed is bij de GUO. GUO krijg ik omdat ik zelf geboren ben met een vernauwing in mn maag darm kanaal, lag dus toen ik een week oud was al op de operatiekamer. Dus vandaar een uitgebreidere echo dan de 20 weken echo. Duurt ongeveer 45 min zeiden ze, he vervelend hoor... 😏
goedemorgen dames, na gister even mijn eigen berichtje, nu even reageren op jullie berichtjes: @Butterfly, wauw wat gaat dat snel zeg. hihi mooie dat je al op 15 weken zit. Dit zou het aantal weken zijn dat mijn man het pas echt zou ''durven'' geloven. hier toevallig ook aan het verven geweest van het weekend, de zolder gewit(was paars van vorige bewoners) oogt nu veel frisser. Was een klusje wat hier nog op lijst stond, van voor ik zwanger raak moet dat af zijn, haha want als het eenmaal zover is wil ik me alleen nog bezig houden met de babykamer (wat nu ook een lege kamer bij ons is en waar een logeeropklapbed en de wasmanden staan)...Wel spannend zo'n uitgebreidere echo. maar ook fijn dat je tussendoor gewoon even extra lang kan kijken naar jullie groeiende wondertje. @nina ohhh killing zo laat op de dag pas een echo hihi, ze houden je wel in spanning. maar super spannend en leuk. @Lw heerlijk om te horen dat alles op schema nog ligt. alleen beetje balen van die vermoeidheid/duizelingen. Hoop dat dat snel wat bij gaat trekken voor je en dat je hb omhoog gaat. @Secret angel : hoe is het ''overleg'' verder gegaan in het ziekenhuis, hoop snel wat duidelijkheid voor je over wat nu het verdere plan is. Dat van het maand verband had ik toen ook gelezen, na een evt. vroege missed abortion, als je wel zwanger ben geweest maar als het nog zo heel pril dan is geweest. sterkte met er weer boven op komen. Ik ben er echt wel een paar dagen van afwezig van geweest.
@ Nina, oohhh spannend! Alvast heel veel plezier vanmiddag! @ LW, hopelijk weer snel meer energie na de drankje! Kun je wel gebruiken! @ SA, Hoe is het met je? In elk geval heel veel sterkte! Xx @ Mybook, wat balen zeg... Ook weer veel geduld opbrengen voor jou dus met al die onzekerheid! Hopelijk komt er snel een advies voor jou! @ LW, fijn dat het zo goed gaat en dat je nauwelijks klachten hebt. Geniet ervan!! Bij mij zijn de wachtweken begonnen!! Hoop dat ze omvliegen! Ergens zijn de wachtweken slopend, maar van de andere kant is het ook weer fijn om een beetje weg te kunnen dromen bij het idee dat het misschien wel eens raak zou kunnen zijn...
Wij zijn helemaal in de wolken! Via de inwendige echo het hartje zien kloppen en zelfs gehoord van ons mensje! Wat bijzonder. Ben wel 1 dag terug gezet, de voorlopige datum is nu 4-09-17. Willen jullie een fotootje zien?
Rustmaand is heerlijk, sinds 1,5 jaar even geen hormonen! (Al is de maand inmiddels 1,5 maand geworden met mijn geweldige eigen cyclus). Hopelijk gaat het drankje helpen om je beter te laten voelen!
Wauw gaaf Nina! Nogmaals gefeliciteerd!! Het hartje klopt, alvast de eerste mijlpaal die bereikt is. Ontzettend mooie echo, je ziet echt al het hoofdje en het lijfje, zo mooi. krijg je ook nog een termijn echo?
Merci! @ BP, ik mag vanaf nu over naar de verloskundige en daar zal ik de termijnecho krijgen. Ik heb me online aangemeld en verwacht morgen wel terug gebeld te worden. Hopelijk gauw weer een keer loeren, verwacht dat dit rond de 10 weken zal zijn. Ik loop al de hele dag met een mega smile rond! 😃
Hi. Ik had een nieuw clubje aangemaakt maar ik was hier ook welkom las ik Ik ben in november in t ziekenhuis gekomen en daar werd pcos vastgesteld. In December begonnen met Clomid maar dat deed niks. Bij de 50mg nergens last van maar met de 100 kreeg ik teveel bijwerkingen. Vandaag overgestapt op spuiten na een echo. Baarmoederslijmvlies deed ook niks dus hoefde geen menstruatie af te wachten. We moesten eigenlijk een afspraak maken om te leren prikken maar het kon ook nu meteen. Wat we dus hebben gedaan Vandaag meteen voor de eerste keer gonal-f 50ie gespoten.
Welkom Featherr! Leuk dat je mee komt kletsen. Hoe is het prikken gegaan? Hopelijk gaat het spuiten je iets moois opleveren!!
Welkom feather! Even iets héél erg offtopics: onze auto (die we pas net hadden) is gestolen.. bah, daar ben ik best ondersteboven van. Oké, er is niemand gewond o.i.d., maar man man man. Dan heb je opeens geen auto meer.
Hoi Bloempje. Het prikken is prima gegaan alleen toen ik de naald eruit haalde hing er een druppel aan mijn buik Geen idee of dat normaal is en zo niet of het erg is. Nina, wat vervelend.. Mensen moeten echt gewoon eens van anders andermans spullen afblijven :x
@ Nina, Oh bah.. Lijkt me idd ook een heel naar gevoel! Hopelijk vinden ze de dader!! @Feather, ik had dat ook regelmatig.. Denk niet dat het echt kwaad kan, vroeg me ook wel eens af of dat niet het druppeltje van het ontluchten was wat nog aan de naald hing. Ik heb het verder ook niet nagevraagd bij de gyn.
Welkom Feather! @Nina: Shit zeg van jullie auto! Hoe wordt het nu opgelost? Hier niet zoveel boeiends te vertellen. Voel me niet fijn, zo verschrikkelijk moe! Ben helemaal niets waard, als ik smiddags niet slaap, stort ik rond 17.30 echt helemaal in en ik voel me enorm schuldig tegenover mijn vriend en vooral tegenover mijn zoontje omdat ik hem maar weinig van de aandacht kan geven die hij normaal kreeg en door de vermoeidheid heb ik ook minder geduld. Geniet wel enorm van de twee schoppende babys in mijn buik Over 1,5 week de 20 weken-echo. Mogen we lekker een uur lang kijken hoe ze het daarbinnen hebben
@LW, nice! 20 weken echo! Lijkt me extra speciaal met 2 kindjes in je buik!😊 Ik zit nu 4-5 dpo en voel helemaal niets, behalve wat gevoeligere tepels. Met de eisprong na de clomid had ik rond deze tijd meestal een zeurende rugpijn en gevoelige tepels, ook had ik toen vaak van die speldenprikjes in mn onderbuik. Voelde me toen steeds hekemaal zwanger(wat ik dus niet was😉. Voelde t bij jullie met spuiten ook anders na de eisprong dan bij de clomid? Maandag moet ik bloed laten prikken voor mn progersteronwaarden te controleren, ben nu wel heel benieuwd naar deze waarden... hoop niet dat t nu te laag ik en ik daarom geen "klachten" heb.
@mybook, wat balen dat je lichaam het niet zelf wil/kan oppakken. Ben heel benieuwd wat je arts maandag zal vertellen. Je bent wel echt een studie geval of niet? Hoe is jouw gevoel hierbij? Heb je het idee dat ze maar wat doen of heb je juist het idee dat ze alles uitzoeken en er goed mee bezig zijn? @Butterflypassion, ik heb de gynaecoloog niet zelf gesproken, alleen de assistente, ik zal zo hieronder mijn verhaal zetten. Lief dat je er naar vraagt. Wat leuk dat jullie zo met het kamertje bezig zijn. Wil je een foto delen? Is het nog gelukt met het kamertje ophalen via Mp? Wat jammer dat ze nog niet echt een duidelijk antwoord kon geven over het geslacht. Nog heel even geduld. Heb je zelf een idee/gevoel? Zie nu dat je zelf denkt een meisje. Spannend! Heerlijk 45 minuten kijken, ik ga hard duimen dat alles helemaal in orde is. @Nina, wat heerlijk dat jullie het hartje hebben gezien. En wat een mooie fotos! @Amare, wat fijn dat de rustmaand zo goed bevalt. Nu afwachten op je menstruatie en dan weer starten? @Featherr, gezellig dat je de weg hiernaartoe hebt gevonden. Wat goed dat je zo snel al mocht overstappen en gelijk ook mocht (leren) prikken. Een druppeltje heb ik ook wel eens gehad. Ik spuit, hou het knopje ingedrukt en dan 10 tellen vast, en dan eruit. En 1 zon druppeltje zal vast niet het verschil maken gok ik. @Nina, NEEEEEEEEEE!!!!! Jullie auto! Wat verschrikkelijk!!! En nu? Hoe kwam je erachter? Wat een ramp! @LW, wat lastig dat je zo moe bent. Je lichaam is natuurlijk heel hard bezig, dus ik zou inderdaad alle rust pakken die je kunt pakken. Jij ook al lekker aan het aftellen naar je 20 weken echo. Die is zeker ook dubbel zo lang met zn tweetjes? Hopelijk is bij jullie ook alles goed. @Bloempje, je progesteron zal nu niet ineens lager zijn dan met de Clomid. Maar je kunt je wel heel anders voelen door de wissel van hormonen. Hopelijk is bij jou het andere gevoel juist goed Heb je een idee dat je progesteron te laag is? Of is het gewoon voor de zekerheid?
@allemaal, dank jullie wel voor jullie lieve woorden. Ik heb twee heftige weken gehad. Op 10-1 de eerste voorzichtige test, in de dagen erop liep hij een heel klein beetje op, maar ik vond het erg licht. Op vrijdag leek het alleen maar lichter en heb ik het ziekenhuis gebeld om te vragen of ik bloed mocht prikken. Daar wilden ze niet aan mee werken. Ik moet maar gewoon niet meer testen en de echo afwachten. Na een huilbui en een telefoontje met mijn zus, besloten om de huisarts te bellen en daar mocht ik wel bloed prikken. Diezelfde avond hoorde ik dat mijn hcg 15,8 was. Ik vond het laag, maar de assistente gaf aan dat alles boven de 5 zwanger was. En het internet bevestigde dit ook. Dus voorzichtig ging ik richting het zwanger stukje op dit forum en meldde me bij een groepje uitgerekend in augustus/september in MMM. Die meiden vonden het allemaal erg laag. Artsen die minimaal 22 of zelfs 80 willen zien om positief te zijn. Daar ging mijn hoop weer. Ik voelde me wel ontzettend zwanger, herkende het gevoel gelijk van mijn 1e zwangerschap. Zaterdag in de loop van de dag voelde ik dit gevoel afnemen en zondag was mn streepje bijna minimaal. Mijn man vroeg of ik voor de zekerheid een CB digitaal wilde doen, die gaf zwanger 1-2 aan. Ik werd echt helemaal gek van de twijfel. Zondag in de loop van de dag verloor ik bloed en dat bevestigde mijn gevoel dat het niet goed ging. Maandag het ziekenhuis gebeld en ik mocht bloed komen prikken (nu ineens wel). Hebben jullie dat ook, dat je bij het zien van je prikster al weet of ze het kan of niet? Ik ben moeilijk te prikken en had gelijk een verkeerd gevoel bij haar. Vrijdag was mijn goede bloedvat al gebruikt, dus dat lukt niet, links en rechts kreeg ze het niet voor elkaar. Dus collega erbij. Die ook geen geschikt vat vinden. Of ze ergens anders mocht prikken. Het werd mijn pols, geen pretje kan ik vertellen. Dinsdagochtend weer met het ziekenhuis gebeld. Inmiddels had ik ook erge krampen, dus wist ik al genoeg. Mijn hcg was 15 en de arts ging er vanuit dat ik als het goed ging gewoon ongesteld zou worden. Heb de assistente wel even gewezen op haar ontzettend nare woordkeuze. Kwam niet helemaal over geloof ik. Maar omdat de arts ervanuit ging dat alles in een keer weg zou zijn, mocht ik gelijk door of een echo. Maar als ik voor de echo zou kiezen, dan moest ik dus een maand overslaan. Met mijn cyclus zou dat zomaar ineens 40 tot 50 dagen kunnen worden, dus er toch maar voor gekozen om gelijk door te gaan. Op mijn werk had ik het idee dat het vruchtje kwam, dus op het toilet heb ik het vruchtje opgevangen. Hierna namen de krampen gelukkig heel erg af. Woensdag werd ook het bloedverlies minder, heb ik mijn medicatie opgehaald en s avonds de eerste spuit weer gezet. Gevoelens gaan van hot naar her. En ik weet gewoon niet wat ik moet denken, voelen, doen. Hoe geef je dit een plekje? Tips zijn welkom.