We hebben nog geen kaartje uitgezocht, wel een shortlist. Wordt wel tijd om definitief iets te kiezen. Heb wel zitten denken hoeveel we er nodig zouden hebben, maar als ik dan kijk naar onze kerstkaartenlijst, plus wat extra kennissen en collega's op verschillende locaties, kom ik op 75. Vind ik best veel. En weet niet eens of het genoeg zal zijn, haha.
Heb je al een selectie van kaartjes? Wellicht leuk om ook te delen in dit topic: http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/629498-show-geboortekaartje.html Kaartje2go heeft ook leuke kaartjes die echt betaalbaar zijn dus misschien is dat iets om te kijken als je er idd veel nodig hebt? Ik ben zelf echt een geboortekaartjesfan ik vind dat zo leuk! Ik heb er dan ook eeuwen over gedaan er een te kiezen haha. Ik bewaar ook altijd de kaartjes die ik krijg.
Had daar idd al wel gekeken voor inspiratie. Ik vind ook heeeeel veel leuk. Mijn vriend wat minder, dus dat helpt. Bewaren doe ik ze ook (net als m'n moeder, haha) maar moet eerlijk zeggen dat we er niet zoveel hebben/krijgen.
Oh da's inderdaad vrij netjes!! Zat ik ook ong op met medicatie Ja echt achterlijk.... helemaal omdat ik geswitcht ben naar deze medicatie toen ik zwanger probeerde te worden omdat m'n oude helemaal niet mocht met een zwangerschap. Hadden ze me toen best een andere kunnen geven waarmee je óók borstvoeding kan geven... Maar ach het is niet anders
Dag meiden, Snel bijgelezen maar wat wordt er hier veel gepraat haha hou het allemaal niet bij! Kaartjes: Wij zijn er al uit, ook via hippegeboortekaartjes enveloppen hebben we al in huis, ga er binnekort eens werk van maken ze te adresseren. Kan maar gebeurd zijn! Bloeddruk: Hier altijd een beetje te hoog in het zh, heeft iets te maken met witte-jassen denk ik Als ik wat gekalmeerd ben wordt die meestal wel lager. Verder niets speciaal te melden qua zwangerschap, heb de indruk dat hij nogal vaak draait/keert dus geen idee hoe hij zal liggen vrijdag bij de echo. Hopelijk niet in stuit zoals z'n grote zus... Merk wel dat ik enorm onrustig word van het feit dat de babykamer (nog lang) niet af is. Ook al is dat maar stom, want hij zal toch de eerste maanden bij mij slapen in de co-sleeper. Maar toch. Ik wil alles af hebben
Vandaag controle gehad. Bloeddruk bij controle bij de gynaecoloog was wat te hoog, maar ctg met bloeddrukcontrole was toen wel weer goed. Op het ctg zagen ze al veel proefweeën, dus misschien duurt het niet meer zo lang. Mijn nieren hebben het iets moeilijker, urinezuur was weer verhoogd, maar gelukkig nog niet het beeld van een pre-ecclampsie. Maar toch verstandig om de zwangerschap niet a terme te laten lopen vanwege steeds groter risico op complicaties. Het plan is nu om zondag in te leiden met een ballonkatheter, en evt. maandag dan de vliezen te breken. Vrijdag is er dan nog even een controle ctg en bloeddrukmeting. Spannend!
Heb gezocht naar het hardcopy voorbeeld, maar die helaas niet kunnen vinden, ik gok in mijn nesteldrangopruimwoede ergens op een onmogelijke plek opgeruimd Maar! Gelukkig heb ik onze leesproef nog, heb wel even de naam, het gedichtje en ons adres weggehaald Op de voorkant staat dus de naam in de cirkel. Binnenin links het gedichtje en rechts de algemene info (de datum enzo zijn natuurlijk random gekozen door de drukker, dat wordt dus nog aangepast na de geboorte haha)
Oke sorry, zijn wel echt 's werelds slechtste foto's. Die kwaliteit hier is zo ruk na uploaden.... Het is dit kaartje: https://www.geboortekaartjes.nl/geboortekaart/64.018-26302/ Maar wij hebben dus niet de datum en die streep op de voorkant
Hier vandaag de drie modelkaarten/proefkaarten binnen gekregen. Moeilijk kiezen..... Wij doen ze bestellen bij poobies. Hebben er ook zo'n 75 nodig. Hier krijgen wij de enveloppen bij. Zijn waarschijnlijk voor 75 kaarten 158 kwijt. Heb de postzegels al in huis.
Heel schattig en klassiek! Ja bij kaartje2go krijg je ook de enveloppen idd. Ben benieuwd. Ga je je proefkaartjes delen? Of wacht je tot je echt een keuze hebt gemaakt?
Wij hebben voor onderstaand kaartje + gedichtje gekozen. Ik heb ook even de naam en ons adres weggehaald. Het is hier overigens weer aan het rommelen sinds het avondeten. Begint nu wel echt gruwelijk irritant te worden die krampen en harde buiken steeds.
Ik stap inderdaad even weer onder de douche. Houd mij hart al vast voor de jaarafrekening als dit zo doorgaat haha
Hahaha herkenbaar 😂 Ik heb sinds m'n verlof ook een krukje voor onder de douche. Ga vaak dus onder de hete douche zitten als ik last heb van het gerommel, maar zit dan toch vaak 45min 😂 Ach Ik voel me echt een oud wijf als ik dit zo zeg, zitten onder de douche