Start januari IUI Menopur 75

Discussie in 'MMM clubs' gestart door XXNoukie, 20 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Dank je wel
     
  2. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    dames wie kan mij vertellen wat Gonal F is ?
     
  3. Lentekind2016

    Lentekind2016 Actief lid

    29 jul 2015
    160
    45
    28
    Leerkracht
    Den Bosch
    @Rots Supergaaf zo dat NOD lijstje en wat knap hoe je er mee omgaat. Mooi ook dat jullie dit samen doen.
    @Jesh: droom van zo'n test...lijkt me heerlijk. Ik test nu om te Ovitrelle te zien verdwijnen..nog steeds een streepje al wordt het al lichter. Jij kan heel snel op het zwanger lijstje!!

    Hier vandaag hele dag een heel warm hoofd, voelt een beetje koortsig en branderige ogen...Hoop niet dat ik ziek word. Tijd lijkt echt langzamer te gaan...maar goed bezig blijven dan gaat de tijd sneller...zolder opruimen en kast maken, keuken vast afbreken (nieuwe komt over een paar weken). Ovitrelle klachten lijken nu langzaam over te gaan in PMS klachten, borsten worden gevoeliger, meer trek, puistjes, moe..al slaap ik veel beter als anders ga echt in coma en slaap bijna net zoveel als mijn meiden haha:D
     
  4. Lentekind2016

    Lentekind2016 Actief lid

    29 jul 2015
    160
    45
    28
    Leerkracht
    Den Bosch
    Dat is FSH (follikel stimulerend hormoon), zorgt ervoor dat je eitjes rijpen. Bij Clomid zorgt het middel ervoor dat je lijf dat zelf aanstuurt/aanmaakt en Gonal f doet dat voor je.

    Verschil is dus activeren van je eigen lijf of stofje zelf toedienen. Als het deze maand niet mocht lukken dan krijg ik ook FSH-injecties voor de tweede cyclus omdat ik vreselijke hoofdpijn kreeg van de clomid.
     
  5. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Dank je wel voor je uitleg. Ja ik heb veel bijwerkingen gelezen over clomid. Elke lichaam is natuurlijk anders. Hoop dat het gewoon raak is en dat wij in onze handjes kunnen klappen van blijheid
     
  6. Bloem2

    Bloem2 Lid

    8 aug 2014
    21
    0
    1
    NULL
    NULL
    Wat een duidelijke test, wat fijn!

    Rots, ja inderdaad door t verschil ga je bijna denken, is er niet iets mis gegaan? Kan me voorstellen dat jullie daarvan even samen bij moesten komen. Hopelijk is het inderdaad woensdag goed, duim duim!

    Groningse, ik begin pas in maart maar tijdens mij vorige week is mij verteld dat t streven bij iui 2 eitjes is. Lukt niet elke x zei ze maar wel de bedoeling. Zou dat dan verschillen per ziekenhuis? Dat van die zaadkwaliteit verschil vraag ik mij ook af! Laatste x was bij mij man goed maar kan dus zo ineens een probleem zijn.

    ChanelM jammer dat ze niet even wil kijken! Maar vertrouwen op de artsen🤔

    Baby, beterschap! Vervelend!
     
  7. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Dank je wel Bloem...
     
  8. Groningse1983

    Groningse1983 Actief lid

    21 nov 2015
    172
    7
    18
    Wat zijn jullie allemaal actief en online, vrije dag ofzo?
    Ik hang even lekker op de bank. Heb vandaag 3 kindjes (gastouder) en er is een wonder gebeurt want die slapen nu alle 3 al twee uur lang!! :p Ik moet ze dan zo maar eens gaan wakker maken, want anders slapen ze vanavond thuis niet hahaha. Maar wel even lekker bijkomen zo.

    Ik vind die hormonen nou sowieso niet geweldig. Die pregnyl werd ik heel jankerig van, van de menopur (zelfde als gonal-f volgens mij?) niet veel anders maar wel bozer dan anders, sneller geraakt. En de ovitrelle werkte nogal op mn darmen. Dan werd ik s ochtends wakker en het eerste wat ik moest doen was een grote boodschap.Maar niet gewoon, echt met krampen enzo. Dus tja. Maar goed je moet er wat voor over hebben. Maar ik ben wel blij dat dat gedeelte er nu even 2 weken op zit.

    Ja, wie weet verschilt het per ziekenhuis. Ze zijn hier een beetje vaag en soms moet je de info echt uit ze trekken naar mijn idee. Ik denk zelf dat ik wel twee eitjes gehad heb (want die anderen groeiden ook nog wel en volgens mij werkt die ovitrelle best turbo-achtig) maar ze zei, net als de vorige keer: voor die gaan we (dus voor dat ene eitje, de grootste).

    Lentekind, beterschap!
     
  9. jeshh

    jeshh Niet meer actief

    Haha, ik ben zzp-er met seizoenswerk en januari en februari zijn de aller-rustigste maanden van het jaar. Heerlijk bijkomen van het seizoen!

    Voor wat betreft de zaadcellen en eitjes bij IUI, hierbij ons verhaal.

    Manlief had bij het eerste onderzoek een goede opbrengst (34 miljoen geloof ik) en daarom zijn we dus ook IUI gaan doen. Maarrr, bij de eerste IUI waren er na opwerking minder dan 500.000 zaadjes. Achteraf was dit ook wel te verklaren vanwege weinig slaap in de voorgaande nachten. De IUI is wel doorgegaan, omdat het nog maar de eerste was en de timing perfect was (eisprong was gebeurd op weg naar het ziekenhuis). Wij vonden dat ook goed. Mochten we de volgende keer ook weer zo'n slechte opbrengst hebben (hoewel ze er van uit ging dat het incidenteel was), zou er een gesprek ingepland worden met de gyn, om te kijken hoe verder (waarschijnlijk ICSI). De afgelopen IUI was de opbrengst na opwerking 5,5 miljoen! Helemaal geweldig. Ook hebben we in die periode met Conceive plus gevreeën. Of dit er aan bij heeft gedragen weet ik niet, maar you never know :) Ook dit keer was de timing perfect.

    Met Puregon (volgende ronde zou gonal-f worden) was het de bedoeling om 2 of 3 eitjes te kweken, zodat de kans wat hoger zou worden om zwanger te worden. Beide keren is dat er 1 gebleven en ik zou dan ook een nog hogere dosering gaan krijgen. De afgelopen IUI is dus ook met 1 eitje uitgevoerd.

    Wij hebben overigens elke keer heel actief vragen gesteld (wat is dat op de echo, hoe kun je zien dat..? enz.) Dit helpt jezelf ook in alles op een rijtje te krijgen! Het is jouw lijf, dus die vragen kun je ook rustig stellen vind ik!
     
  10. ChanelM

    ChanelM Actief lid

    14 dec 2016
    479
    111
    43
    @jeshh. Duidelijker kan niet. Gefeliciteerd!!! Geniet er lekker van. En dan over 8 maandjes heb je een kleine,lief combi van jou en je man :D En zeg ook maar gedag tegen uitslapen hahaha ;)

    Me man en ik hebben vanochtend om 8 uur zaad ingeleverd. Was wel leuk want we zaten samen in het invalide toilet en iedereen keek ons aan toen we eruit kwamen haha. Wilde graag goed en vers geproduceerde zaad. Ben maar weer naar huis gegaan, 20 min van het ziekenhuis. En om 12.15 moet ik terug zijn :D Spannend en een beetje bang.
     
  11. Rots

    Rots Actief lid

    30 mei 2016
    416
    238
    43
    Dank je wel!
     
  12. Bloem2

    Bloem2 Lid

    8 aug 2014
    21
    0
    1
    NULL
    NULL
    Succes ChanelM je ligt r nu als t goed is! Ben benieuwd naar je ervaring!
     
  13. 1986CHANTAL

    1986CHANTAL Fanatiek lid

    12 mei 2014
    1.767
    760
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    @chanelm haha geweldig!!! Wij wonen 15 min van het ziekenhuis en mijn vriend heeft het thuis gedaan.

    Ben erg benieuwd hoe het is gegaan!!
     
  14. 1986CHANTAL

    1986CHANTAL Fanatiek lid

    12 mei 2014
    1.767
    760
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Hier: gister al wat last van misselijkheid en krampjes in mijn buik. Vandaag nog meer en ook echt misselijk. Hebben jullie hier ook last van na de pregnyl?
     
  15. Lentekind2016

    Lentekind2016 Actief lid

    29 jul 2015
    160
    45
    28
    Leerkracht
    Den Bosch
    @1986Chantal; je hebt een behoorlijke dosis HCG gekregen dus niet vreemd dat je dan zwangerschapsklachten hebt. Wanneer je nu een test zou doen is deze ook vet positief...wel vals positief dus.. dit is over een dag of 9 uit je systeem. succes!!
     
  16. Rots

    Rots Actief lid

    30 mei 2016
    416
    238
    43
    Herkenbare bijwerkingen! Ik heb nu nog last van pijnlijke, gespannen borsten (en ik heb de Ovitrelle een week geleden gezet).
     
  17. ChanelM

    ChanelM Actief lid

    14 dec 2016
    479
    111
    43
    Hoi dames. Ja ik ben idd al thuis. Nee ik kwam van den haag en moest naar rotterdam. En dacht voor het geval ik in de file kom of iets haha.

    Het waren er 11 miljoen en 95% was goed beweegbaar. De behandeling was gelukkig helemaal pijnloos. De vrouw die het deed, deed het zo goed dat ik de eendebek niet eens voelde. Normaal voel ik die heel goed. Ze kreeg het slangetje er in 1 keer in en het was zo voorbij. Ik mocht gewoon zo lang als ik wilde liggen en dan mocht ik gewoon naar huis gaan. Heb 15 min gelegen.

    Als deze maand niet lukt. Wil ik heel graag dat zij het weer doet ;)

    @chantal. Ja het kon wel maar het is zo koud buiten en ik wilde de risico niet nemen dat ze straks half bevroren aankwamen haha.

    Hoeveel pregnyl heb je gehad? 10.000 mg? Zelf heb ik 5000mg gehad. Gelukkig geen last van.
     
  18. ChanelM

    ChanelM Actief lid

    14 dec 2016
    479
    111
    43
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    NOD lijst:

    NOD:

    19-01
    Jeshh

    28-01
    Rots

    29-01
    Groningse1983
    Lentekind

    31-01
    1986Chantal

    01-02
    Jolijn (met clomid maar zonder IUI door Cyste, wel 2 follikels gezien.

    03-02
    ChanelM

    Onbekend:
    Baby2017
    Bloem2

    Zwanger!
    XXNoukie: 27-1 eerste echo
    Nina:

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/QUOTE]
     
  19. Rots

    Rots Actief lid

    30 mei 2016
    416
    238
    43
    Fijn dat het goed gegaan is ChanelM! Nu maar afwachten :D
     
  20. 1986CHANTAL

    1986CHANTAL Fanatiek lid

    12 mei 2014
    1.767
    760
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Wat fijn dat het goed is gegaan! Mooie aantallen! Vind het zo raar dat wij niet gelijk de aantallen konden horen omdat ze ze nog moest tellen zei de laborante.. Hoe ging dat bij jullie?

    Ik heb 5000 gehad. Ik heb ook sind gister pas laat wellicht krijg jij nog klachtjes (hoop het noet natuurlijk)
     

Deel Deze Pagina