Wij hebben te horen gekregen dat wij nog een lief klein mannetje krijgen. Onze zoon heet Olivier nu zoeken wij een naam die opzich mooi is en hier ook bij past. Wij denken hierbij aan: Maurits Hugo Floris Arthur Philip Julius Welke naam vinden jullie het mooist?
Ik vind Julius de mooiste naam en ook het leukst bij Olivier passen.. Maar ook Floris, Arthur en Maurits vind ik prima passen bij Olivier. Hugo en Philip wat minder.
Ik vind ze allemaal goed passen! Maurits: wel ok Hugo: vind ik wat 'lomper' tussen de andere namen Floris: mooi! Arthur: even wennen (ken de naam wel, maar nooit gehoord bij iemand), maar ik vind hem erg leuk! Philip: wat oubollig Julius: heb ik een zwak voor, maar ik hoor hem wel veel de laatste tijd
Maurits: Niet mijn ding. Lijkt me eerder een naam voor een +35'er Hugo: Oubollig Floris: Leuk Arthur: Leuk, past bij een klassieke naam als Olivier Philip: Oubollig Julius: Het eerste wat in mijn hoofd komt, is Ceasar. Dus nee, eerder niet mijn smaak.
Ik vind meerdere leuk hugo, philip en julius. Ik voeg ook nog 1 naam van mijn eigen namenlijstje erbij: Matthieu En ik vind Didier er ook erg leuk bij!
Julius, Floris en Arthur vind ik de drie mooiste opties (in die volgorde), waarvan Julius dus het mooist. Fijne open klank. Hugo vind ik wat fel/hard klinken, Maurits wat te braaf/suf en Philip wat te stijfjes.
Ze passen allemaal prima bij Olivier, maar ik heb op Floris gestemd. Vind ik de mooiste naam. Julius ook leuk!
Bedankt voor jullie reacties! En als jullie nu minder kijken of het bij elkaar past en meer naar de naam zelf, zouden jullie dan nog steeds dezelfde naam kiezen als mooiste?
Ik heb als enige tot nu toe voor Maurits gekozen. Maar die vind ik het mooist bij Olivier en ik vind het de leuskte naam van het rijtje.
Ik heb Julius gestemd. Dit vind ik het mooiste in combinatie met Olivier, omdat beide namen 3 lettergrepen hebben. En ik vind de naam ook los het mooiste van de opties. Ik vind de zachte klank mooi.
Ik heb direct op Hugo gestemd, maar meer omdat ik zelf erg fan van deze naam ben! Maar Olivier vind ik wat sierlijk klinken, waardoor Floris of Julius misschien net wat beter past. Aan de andere kant, als je gewend bent dat de kids Olivier en Hugo heten, past dit vanzelf. Dus ik zou voor Hugo gaan!