Voor ons nog toekomstmuziek, maar vriendlief kwam ineens uit zich zelf met een meisjesnaam: solene (uitspraak: solien). Wat vinden jullie? Kan deze naam op mijn lijstje of is dit echt helemaal niets?
Als je de naam zelf ook leuk vindt, kan de naam zeker op je lijstje! Leuke naam hoor! Niet verkeerd! Soleine vind ik zelf net iets leuker, maar dat komt omdat mijn zusje zo heet.
Beetje gek als je je in het buitenland in het Engels voorstelt: (hi, i'm) So lean... Dat ze mager is dus. Ik vind het ook niet mooi klinken, ik zou dan eerder voor Jolene (dzjo-lien) gaan. Of Solène (so-LEH-nuh).
Ik ken het alleen als Solène, dat vind ik wel mooi. Solene net een Engelse uitspraak vind ik vreemd klinken, maar misschien heb ik er gewoon nog nooit van gehoord.
Geen gekke naam. Ik zou wel Solene doen als uitspraak. Ik vind Solane mooier, maar nog veel mooier vind ik Salomé.