NOD-club +9mndn

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door manaolana, 22 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    ♡ Kinderwens Agenda ♡

    **********************************************
    Nienid–26 jaar–1e Kindje
    Ronde: 28
    MMM: Ja
    Hormonen Prikken: Ja > Gonal-F 150ie p/dag
    Eerstvolgende Afspraak: 02-02-2017 > Follikelmeting

    **********************************************
    MvB83–33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 24-02-2017 > bespreken uitslag bloedprikken op progesteron en evt. vervolgstappen

    **********************************************
    manaolana–30 jaar–1e Kindje
    Ronde: 18 (BBZ in ronde 8) NOD: (voorlopig) 21 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 03-02-2017 > 2e follikelmeting ivm cyclusanalyse

    **********************************************
    Aanne88–25 jaar–1e Kindje
    Ronde: 14 NOD: 3 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 25-01 > intake, eerstvolgende afspraak nog niet bekend

    **********************************************
    Steef85–32 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: laatste ronde zelf proberen daarna naar HA

    **********************************************
    suzies-33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: half maart ongeveer beginnen met IUI met stimulatie

    **********************************************
    SuperEendje-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13 (bewust bezig ronde 10)
    MMM: Ja/Nee (beginstadium onderzoeken)
    Eerstvolgende Afspraak:
    03-02-2017 > Ik Gynaecoloog intake gesprek met eventueel echo/onderzoek.
    27-02-2017 > manlief 2e afspraak Uroloog

    **********************************************
    Poolvos-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 16 (ZWANGER)
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: datum > soort afspraak

    **********************************************
    Livoli-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11 (5e na MK)
    MMM: Nee, wel contact gehad maar nog geen stappen ondernomen
    Eerstvolgende Afspraak: In juli nog geen zwangerschap, dan weer contact

    **********************************************
    Frummels-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 07-02-2017 > UZ Gent

    **********************************************
    Baby dream–? jaar–2e Kindje
    Ronde: 12
    MMM: Ja
    Hormonen: Ja > utrogestan
    Eerstvolgende Afspraak: datum > soort afspraak

    Als je jezelf wilt toevoegen aan deze lijst > Quote de laatste Agenda, kopieer de laatste persoon en wijzig de gegevens naar jouw persoonlijke gegevens. Vergeet niet de tekst [ QUOTE ] aan het begin en de tekst [ /QUOTE ] aan het eind weg te halen.
     
  2. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Nou meiden vanochtend eerste FM maar er was nog weinig aan het groeien bij mij. Maar dat had ik eigenlijk ook wel verwacht met de lengtes van mijn cycli icm de korte LF, en dan op CD12 :);). Vrijdag weer terug.

    Heb mijn (voorlopige) NOD ook op de lijst gezet!
     
  3. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Dat zijn inderdaad minder fijne dingen... :( Zijn er wel dingen waarvan je merkt dat je er minder last van hebt? Of blijft het bij algemene misselijkheid en duizeligheid? (Helpen vitaminen?)
     
  4. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Weinig aan het groeien of wel een die al ontwikkelingen heeft t.o.v. de anderen? Bij mij gaan ze meestal meten rond CD10 en ik hoop dat de Gonal-F hormonen voor twee ontwikkelde follikels zorgt deze keer :)
     
  5. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Nou Nienid de letterlijke woorden waren: Er is nog niet echt iets aan het groeien, kom vrijdag maar terug. Ik heb mijn eisprong meestal tussen CD19-24, met een gemiddelde van CD22 dus het is op zich niet heel gek denk ik dat er nog niets te zien was. Verder geen toelichting dus weet niet of er iets aan het ontwikkelingen was tov de rest ;). Ze heeft wel twee keer iets opgemeten. Ik zal vrijdag eens een beetje doorvragen :D.

    Jij hoopt op twee follikels omdat de kans dan groter is dat het gaat lukken? (Ik heb de stiekeme droom dat ik een tweeling krijg :p haha maar zit niet in de familie ofzo, dus zal wel niet...)

    Baby dream hoe gaat het met je bijwerkingen? Ik hoop voor jou dat het minder wordt! Misschien met de gyn bespreken of je niet 2x1 p/d moet doen, zodat de hormoonspiegel constant blijft zoals Frummels zei. Zou me zomaar kunnen voorstellen dat het schommelen eventueel voor klachten kan zorgen...? Ben dan wel geen arts maar gewoon als je logisch na denkt :D.
     
  6. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Tweelingen zit ook niet bij mij in de familie dus ga daar ook niet vanuit maar als er twee springers zijn dan heb je natuurlijk wel grotere kans dat er een van de twee bevrucht :D

    Bij mij meten ze altijd de grootste op en zeggen ze hoe groot deze is, ook al is het maar 11mm bij wijze van. Maar ik kan begrijpen als er nog geen onderscheid te vinden is in de grootte de eitjes dan snap ik het dat ze niets mededelen. Bij mij is de 1e echo tot 2x toe al het moment geweest dat de follikels groot genoeg waren en een keer nog terug moeten komen. Mijn cyclus is niet constant maar heb nog niet vaak hoeven terug komen om de follikels nog tijd te geven om te groeien.

    Ik schoot vanmiddag even in de stress en nu nog steeds een beetje. Zit verre van ovulatiemoment (CD8 pas!) en heb sinds vanmiddag licht bloedverlies, lees op dit forum "gelukkig" dat er meerdere vrouwen met hormonen last van gehad hebben en dat het ziekenhuis dit als "normale" bijwerking bestempelde.... Maar toch ben ik er niet helemaal gerust over... ga morgen toch maar even bellen voor de zekerheid, heb donderdag FM maar kan niet tot dan wachten op een geruststellend woord dat er niets aan de hand is :(
     
  7. Steef85

    Steef85 Bekend lid

    24 okt 2016
    529
    41
    28
    @manaolana hoe lang duurt zo een follikelmeting eigenlijk? En hoe meten ze dat? Tweeling zou ik ook erg leuk vinden maar zitten bij mij ook niet in de familie. Maar ik ben al helemaal in de wolken als ik zwanger ben van 1, maar dat zul jij ook vast zijn.

    @Nienid ik zou morgen inderdaad gewoon even bellen. Kunnen ze je hopelijk geruststellen. Snap goed dat dat voor stress kan zorgen. Laat je even weten als je gebeld hebt?

    @Aanne jouw NOD is al dichtbij, spannend! Waarom denk je dat je niet zwanger bent?

    @Baby dream hoe gaat het met je? Nog steeds veel last van bijwerkingen?

    Mijn NOD is nog niet bekend maar zodra ik eisprong heb gehad zal ik hem in de lijst zetten.
     
  8. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Nienid ja ik snap dat er dan dubbele kans is ;) ga voor je duimen dat er twee groeien!! En wat vervelend van het bloedverlies. Ik zou zeker bellen en ik hoop dat ze je gerust kunnen stellen. Ik ga vrijdag toch echt wat meer doorvragen vragen dan over afmetingen, dominantie etc. Zoals ik het nu heb begrepen moet ik terug komen tot nádat mn ei is gesprongen dus ik denk dat ik nog wel een paar keer mag...

    Steef je zit langer in de wachtkamer dan met je benen wijd om het zo maar te zeggen haha :p. Het is een inwendige echo en die is echt zo gepiept, stelt niks voor. En uiteraard zou ik al zielsgelukkig zijn met een kindje! Maar met een tweeling ben ik er mooi in een keer vanaf ;). Ik heb een licht verhoogde kans op nog een BBZ en de afgelopen 1,5 jaar zijn nou niet perse de leukste geweest dus ik zou het helemaal niet erg vinden om het hoofdstuk zwanger worden in 1 x af te kunnen sluiten. Weliswaar geen tweelingen in de familie maar wel een aantal in de omgeving en zie ook gewoon hoe leuk het is!! Maar zoals gezegd een stiekeme droom die hoogstwaarschijnlijk toch niet uit komt :D.

    SuperEendje jouw intake komt er ook bijna aan, spannend!! Is het jullie nog gelukt om voldoende sperma op te vangen? Hoop het zo.
     
  9. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    Hoi dames,

    @ Aannee: De bijwerkingen van utrogestan zijn o.a. hoofdpijn, misselijkheid, vermoeidheid, gevoelige borsten, stemmingswisselingen.. Dus het hoort er wel een beetje bij. Maar leuk is anders. Ik hoop voor jou op een positieve test!!

    @ manaolana: Jammer dat er nog niet veel aan het groeien was! Ik heb hetzelfde, haha. Altijd pas rond dag 20 eisprong. Duurt altijd zo lang..
    En bedankt voor je tip. Op dit moment gaat het goed qua bijwerkingen. Voel me goed gelukkig!

    @ Nienid: Ik slik wel multi vitamines van VSM, de Puur mama en die bevallen goed. Op dit moment gaat wel wel weer! Hoe gaat het nu met jou?

    @ Steef: Hopelijk snel een eitje in zicht! Met mij gaat het alweer beter :)
    Follikelmeting is idd heel snel voorbij. Bij mij meten ze eerst het baarmoederslijmvlies en daarna de follikels in beide eierstokken. Dit gaat met een inwendige echo en zo meten ze het op, net zoals een echo in de zwangerschap. Is zo gepiept :)

    @ wat betreft tweelingen: Lijkt mij ook erg leuk. Geen twins in de familie en idd dan ben je gelijk klaar, haha. Al is in mijn geval een tweelingzwangerschap wel weer extra risicovol... Wil mijn lange verhaal wel kwijt aan jullie over mijn vorige zwschap maar plaats hem niet openbaar ivm herkenning ;)

    @Hier.. het gaat wel goed. Vanmorgen wat lichte ongie pijn. En heb een knellend gevoel in mn bovenbeen. Owja, ik droomde, (zoals vaker kort voor nod) over mooie positieve zwangerschaptesten... en dan wordt je wakker. OUCH! Zoooo kl*te... Moet eigelijk nog een week wachten want zit nu 1 week na eisprong.... dus dat doen we maar braaf...
    Herkennen jullie het ook dat je soms denkt van laat maar? Ik heb die momenten echt wel vaak. Dat ik denk als het allemaal zo ingewikkeld moet zijn, láát dan maar. Dan wil ik me op hele andere dingen gaat richten. Maarja.. de wens is sterk he...
     
  10. Aanne88

    Aanne88 Bekend lid

    19 feb 2016
    741
    233
    43
    Jeetje ben ik de eerste met Nod in zicht.. Denk het wel. Heb geen idee hoe het voelt om zwanger te zijn maar heb gewoon zo'n onderbuik gevoel. Hopelijk heeft mijn buik en gevoel het mis ;)! Morgen of vrijdsg weten we meer..

    Baby dream dat klinkt niet echt fijn die bijwerkingen maar wellicht is het eenmalig en mag je ons volgende week fijn nieuws brengen. Ik duim voor je en voor de rest natuurlijk ook!

    Tweelingen, mijn oma was van een tweeling ;)

    Succes dames deze week met metingen en afspraken!!
     
  11. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    ♡ Kinderwens Agenda ♡

    **********************************************
    Nienid–26 jaar–1e Kindje
    Ronde: 28
    MMM: Ja
    Hormonen Prikken: Ja > Gonal-F 150ie p/dag
    Eerstvolgende Afspraak: 02-02-2017 > Follikelmeting

    **********************************************
    MvB83–33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 24-02-2017 > bespreken uitslag bloedprikken op progesteron en evt. vervolgstappen

    **********************************************
    manaolana–30 jaar–1e Kindje
    Ronde: 18 (BBZ in ronde 8) NOD: (voorlopig) 21 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 03-02-2017 > 2e follikelmeting ivm cyclusanalyse

    **********************************************
    Aanne88–25 jaar–1e Kindje
    Ronde: 14 NOD: 3 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 25-01 > intake, eerstvolgende afspraak nog niet bekend

    **********************************************
    Steef85–32 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: laatste ronde zelf proberen daarna naar HA

    **********************************************
    suzies-33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: half maart ongeveer beginnen met IUI met stimulatie

    **********************************************
    SuperEendje-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13 (bewust bezig ronde 10)
    MMM: Ja/Nee (beginstadium onderzoeken)
    Eerstvolgende Afspraak:
    03-02-2017 > Ik Gynaecoloog intake gesprek met eventueel echo/onderzoek.
    27-02-2017 > manlief 2e afspraak Uroloog

    **********************************************
    Poolvos-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 16 (ZWANGER)
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: datum > soort afspraak

    **********************************************
    Livoli-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11 (5e na MK)
    MMM: Nee, wel contact gehad maar nog geen stappen ondernomen
    Eerstvolgende Afspraak: In juli nog geen zwangerschap, dan weer contact

    **********************************************
    Frummels-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 07-02-2017 > UZ Gent

    **********************************************
    Baby dream–? jaar–2e Kindje
    Ronde: 12
    MMM: Ja
    Hormonen: Ja > utrogestan
    Eerstvolgende Afspraak: Half jaar proberen met utro (t/m juni 2017)
    Bij geen zwangerschap weer terug naar de gyn


    Als je jezelf wilt toevoegen aan deze lijst > Quote de laatste Agenda, kopieer de laatste persoon en wijzig de gegevens naar jouw persoonlijke gegevens. Vergeet niet de tekst [ QUOTE ] aan het begin en de tekst [ /QUOTE ] aan het eind weg te halen.
     
  12. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    Nu 6/7 dpo en nu alweer lichte menstruatie pijn sinds het stofzuigen.. :(
    Afgelopen maanden met laag progesteron ook rond deze dagen al soms lichte krampen..
    Hoop zó dat utro zijn werk goed doet en ik niet weer een LF van 9/10 dagen krijg.. :(
    Als dit niet werkt.. wat dan wel? Dosis verhogen.. of toch injecties?
     
  13. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Hé hoe voel je je nu? Hoop dat je krampjes een beetje verdwenen zijn!
    Als dit niet werkt weet ik niet wat ze normaal doen, ik ben eerlijk gezegd niet zo op de hoogte van de gevolgen van laag progesteron... Wat zou de utro voor je moeten doen?
     
  14. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    ♡ Kinderwens Agenda ♡

    **********************************************
    Nienid–26 jaar–1e Kindje
    Ronde: 28
    MMM: Ja
    Hormonen Prikken: Ja > Gonal-F 150ie p/dag
    Eerstvolgende Afspraak: 03-02-2017 > Follikelmeting

    **********************************************
    MvB83–33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 24-02-2017 > bespreken uitslag bloedprikken op progesteron en evt. vervolgstappen

    **********************************************
    manaolana–30 jaar–1e Kindje
    Ronde: 18 (BBZ in ronde 8) NOD: (voorlopig) 21 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 03-02-2017 > 2e follikelmeting ivm cyclusanalyse

    **********************************************
    Aanne88–25 jaar–1e Kindje
    Ronde: 14 NOD: 3 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 25-01 > intake, eerstvolgende afspraak nog niet bekend

    **********************************************
    Steef85–32 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: laatste ronde zelf proberen daarna naar HA

    **********************************************
    suzies-33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: half maart ongeveer beginnen met IUI met stimulatie

    **********************************************
    SuperEendje-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13 (bewust bezig ronde 10)
    MMM: Ja/Nee (beginstadium onderzoeken)
    Eerstvolgende Afspraak:
    03-02-2017 > Ik Gynaecoloog intake gesprek met eventueel echo/onderzoek.
    27-02-2017 > manlief 2e afspraak Uroloog

    **********************************************
    Poolvos-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 16 (ZWANGER)
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: datum > soort afspraak

    **********************************************
    Livoli-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11 (5e na MK)
    MMM: Nee, wel contact gehad maar nog geen stappen ondernomen
    Eerstvolgende Afspraak: In juli nog geen zwangerschap, dan weer contact

    **********************************************
    Frummels-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 07-02-2017 > UZ Gent

    **********************************************
    Baby dream–? jaar–2e Kindje
    Ronde: 12
    MMM: Ja
    Hormonen: Ja > utrogestan
    Eerstvolgende Afspraak: Half jaar proberen met utro (t/m juni 2017)
    Bij geen zwangerschap weer terug naar de gyn


    Als je jezelf wilt toevoegen aan deze lijst > Quote de laatste Agenda, kopieer de laatste persoon en wijzig de gegevens naar jouw persoonlijke gegevens. Vergeet niet de tekst [ QUOTE ] aan het begin en de tekst [ /QUOTE ] aan het eind weg te halen.
     
  15. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Nou vandaag bij de arts geweest en die gaf aan dat de lichte bloeding het idee geven dat er een eisprong zou zijn geweest, maar dan zou er ook vocht te zien zijn bij de echo end at zag ze niet. Dus voor de zekerheid even bloedprikken om progesteron te meten en te checken dat de eisprong inderdaad nog niet geweest was. Anders zou helaas deze ronde naar de knoppen zijn... :( Heb net even opgezocht wat die hormonen deze ronde kosten... Een pen Gonal-F ongeveer 380 euro en heb er 2!!.... Ahg kan in ieder geval zeggen dat ik het meest maximale haal uit mijn zorgverzekering ;)

    De follikelmeting was goed, werd ineens geconfronteerd met een mannelijke co-assistente die "even meekeek" haha. Heb er geen problemen mee als artsen daar beneden bezig zijn maar het zijn tot nu toe altijd vrouwen geweest :p

    Heb 3 follikels die ontwikkelen dus de gonal F doet goed zijn werk!! En deze keer in de linker stok de grootste 15mm dus morgen weer terug en dan vermoed ik maandag inseminatie als hij morgen weer een stukje gegroeid is! Heb er juist omdat het deze keer anders verloopt met hormonen enzo een erg goed gevoel over, en dan ook nog voor het eerst in lange tijd een groot follikel in de linker eierstok... Kan alleen maar goed betekenen ;) Nieuwe baan heb ik al en nu nog het nieuwe gezinslid!
     
  16. Nooortje

    Nooortje Actief lid

    1 aug 2016
    470
    132
    43
    =Baby dream;20441155]♡ Kinderwens Agenda ♡

    **********************************************
    Nienid–26 jaar–1e Kindje
    Ronde: 28
    MMM: Ja
    Hormonen Prikken: Ja > Gonal-F 150ie p/dag
    Eerstvolgende Afspraak: 02-02-2017 > Follikelmeting

    **********************************************
    MvB83–33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 24-02-2017 > bespreken uitslag bloedprikken op progesteron en evt. vervolgstappen

    **********************************************
    manaolana–30 jaar–1e Kindje
    Ronde: 18 (BBZ in ronde 8) NOD: (voorlopig) 21 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 03-02-2017 > 2e follikelmeting ivm cyclusanalyse

    **********************************************
    Aanne88–25 jaar–1e Kindje
    Ronde: 14 NOD: 3 februari
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 25-01 > intake, eerstvolgende afspraak nog niet bekend

    **********************************************
    Steef85–32 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: laatste ronde zelf proberen daarna naar HA

    **********************************************
    suzies-33 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: half maart ongeveer beginnen met IUI met stimulatie

    **********************************************
    SuperEendje-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 13 (bewust bezig ronde 10)
    MMM: Ja/Nee (beginstadium onderzoeken)
    Eerstvolgende Afspraak:
    03-02-2017 > Ik Gynaecoloog intake gesprek met eventueel echo/onderzoek.
    27-02-2017 > manlief 2e afspraak Uroloog

    **********************************************
    Poolvos-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 16 (ZWANGER)
    MMM: Nee
    Eerstvolgende Afspraak: datum > soort afspraak

    **********************************************
    Livoli-28 jaar–1e Kindje
    Ronde: 11 (5e na MK)
    MMM: Nee, wel contact gehad maar nog geen stappen ondernomen
    Eerstvolgende Afspraak: In juli nog geen zwangerschap, dan weer contact

    **********************************************
    Frummels-29 jaar–1e Kindje
    Ronde: 24
    MMM: Ja
    Eerstvolgende Afspraak: 07-02-2017 > UZ Gent

    **********************************************
    Baby dream–? jaar–2e Kindje
    Ronde: 12
    MMM: Ja
    Hormonen: Ja > utrogestan
    Eerstvolgende Afspraak: Half jaar proberen met utro (t/m juni 2017)
    Bij geen zwangerschap weer terug naar de gyn


    Nooortje–31 jaar–1e Kindje
    Ronde: 17
    MMM: Ja
    Hormonen: Ja, clomid 50
    Eerstvolgende Afspraak: Vrijdag 10 februari, folikelmeting


    Als je jezelf wilt toevoegen aan deze lijst > Quote de laatste Agenda, kopieer de laatste persoon en wijzig de gegevens naar jouw persoonlijke gegevens. Vergeet niet de tekst [ QUOTE ] aan het begin en de tekst [ /QUOTE ] aan het eind weg te halen.
     
  17. Nooortje

    Nooortje Actief lid

    1 aug 2016
    470
    132
    43
    Hallo allemaal,

    Mag ik hier met jullie verder kletsen? Ik heb mezelf toegevoegd maar de opmaak is niet helemaal goed gegaan, ga ik zometeen nog wel even aanpassen. Net als jullie stand van zaken lezen, was de laatste dagen druk met het verwerken van die ongesteldheid en vanaf vandaag incombinatie met clomid. Het is nu dus echt zo, wij zitten in de mm.
    Tot later!
     
  18. MvB83

    MvB83 Actief lid

    16 jan 2017
    198
    28
    28
    NULL
    NULL
    Hey allemaal, hier ook weer even een berichtje van mij. Heb even steun nodig hoor; zie de afgelopen dagen zo veel baby's en zwangerschappen voorbij komen op social media dat ik het even niet zo goed trek. Ik blijf braaf liken en feliciteren, maar poeh… heb het er best een beetje moeilijk mee. Hoewel ik het een ieder gun, wil ik zelf ook zoooo graag! Verdorie.

    Hier is m'n ongesteldheid bijna voorbij, nu dus weer afwachten tot de eisprong zich aandient. Na het weekend maar in de weer met de ovulatietesten en de smileys.

    @ Baby dream Ik hoop met je mee dat het zijn werk doet!! Zo klote, die onzekerheid! Hopelijk is de lichte menstruatiepijn inmiddels weg?

    @ Nienid Wat goed dat je follikels goed ontwikkelen! Maar als ze dat kan zien, dan is er toch nog geen eisprong geweest? Of zie ik dat verkeerd?

    @ Nooortje Welkom hier! Vervelend dat je je hier moet melden, maar het is een fijn cluppie om je hart te luchten en ervaringen uit te wisselen.
     
  19. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Nou dat goede gevoel bleek onterecht :( Toch mijn eisprong al gehad... dat moet dan al eergisteren op CD9 zijn geweest.... en toen is de bloeding ook begonnen dus helaas deze ronde geen succes :(

    K**** is dat ik bij het inplannen van de fm vandaag al zoiets had... hmm is dat niet te laat.... zie je maar dat je toch op je eigen gevoel af moet gaan! Nu was deze ronde supervroeg maar de volgende keer laat ik uiterlijk dag CD9 echo maken.
     
  20. Nienid

    Nienid Actief lid

    13 jan 2016
    216
    68
    28
    Ik ken het gevoel erg goed :( Ik ben superblij voor een ieder die zelf zwanger is maar het zorgt er ook gelijk voor dat je eigen baalgevoel er groter van word! Gelukkig is mijn directe omgeving momenteel niet aan het zwangeren (op een paar collega's na dan) dus het is vooral FB maar daar scrol ik meestal snel voorbij ;)
     

Deel Deze Pagina