ICSI in Düsseldorf deel 6

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Willeke86, 8 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Knorretje: ach, meid, wat balen! Alhoewel je weet dat de kans klein is, is er toch altijd hoop dat je niet dat hele circus weer in moet. Laat het dan inderdaad ook maar snel doorbreken (gebeurde bij mij meestal wel zodra ik een test had gedaan).
    @Gein: wat lees ik nu? Gaan jullie dit jaar weer richting DD voor de laatste cryo!! Spannend, hoor!
    @Zowelkom: wat een gedoe op je werk. Hoop dat er snel een oplossing komt. Ik had gelukkig veel lieve collega's om me heen die als ze zagen dat ik maar naar een doos wees, ze me al gelijk overal bij hielpen. Daarentegen (achteraf gezien) veel te lang met mijn bekkenklachten doorgewerkt. Ik werkte 4x9 tot aan de 36 wkn en heb regelmatig 's avonds huilend op de parkeerplaats in de auto gezeten dat ik niet meer kon van de pijn. Toen ik met verlof ging merkte ik dat ik zo'n roofbouw op mijn lichaam had gepleegd dat ik de eerste tijd van mijn verlof echt daarvan moest bijkomen. Dus vandaar dat ik nu maar tegen iedereen roep vooral op jezelf te passen (een ander doet het niet en jij weet het beste hoe je je voelt en wat je aankunt). Dus op tijd bij je leidinggevende aankloppen of informatie inwinnen bij de arbo-arts. Je moet nog eventjes en hebt nog een kleintje rondlopen, dus zou prettig zijn als je de rest van je zwangerschap zo prettig mogelijk doorkomt. Sterkte en succes!
     
  2. Babsvdh

    Babsvdh Fanatiek lid

    18 jul 2015
    1.515
    90
    48
    Vrouw
    Ca-aktivator €70,21
    Picsi €150,05
     
  3. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Hè Knorretje, ik snapte je hoop helemaal! Laat het dan maar beginnen ook.

    Onze embryo's zijn vandaag dag 4, geen belletje gehad, dus we gaan ons opmaken voor morgen!!
     
  4. unicornbaby

    unicornbaby Bekend lid

    15 dec 2014
    759
    1
    18
    Super spannend Klaasje!! Duimen draaien! 🍀

    Wat een teleurstelling toch he knorretje. 😢

    Gein wat leuk zeg! 😍 een 3e! Een grote droom van mij. Ik hoop dat het nog lukt. Maar voor jullie ook! Hoe gaat het met jullie? En de kleine? Hier gaat het helaas niet zo goed.. We maken ons op voor een gastroscopie en 24 uurs ph meting. Zonder medicatie dus dat worden een paar dagen hel... De reflux verergert met de dag helaas. Dus nog steeds veel huilen, 1 uur slaapt ze gemiddeld tussen 6 en 22 uur.. 😏 niet veel rust dus voor mama 😅
     
  5. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Jeetje Unicorn, wat erg allemaal. Wat ben je positief ondanks alles. Positiviteit maakt het zeker draaglijker maar echt, mijn respect.

    Dikke knuffel voor je arme meisje. Heb ook een vriendin met een augustus zoontje met vreselijke reflux. Zij zijn ook zo positief maar ook compleet gesloopt. Slapen niet, zkh in, zkh uit, kindje de hele dag in de vreemdste houdingen. Zo ontzettend zielig en verdrietig. Sterkte, hou vol, ooit houdt het op.
     
  6. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Oh toppie.
    Spreek je die van mij nog ff aan dat die goed zijn best doet vrijdagmorgen ;)
     
  7. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Pfff heftig en wat sneu voor haar.
    Heel veel sterkte en Beterschap
     
  8. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Knorretje je hoopt het stiekem toch he tegen beter weten in misschien.
    Hoop dat jullie nu snel aan de slag kunnen.
     
  9. Babsvdh

    Babsvdh Fanatiek lid

    18 jul 2015
    1.515
    90
    48
    Vrouw
    Spannend Klaasje...👏🤗🍀
    Juffie houd jij t ook nog vol??🍀
     
  10. Jolandadjk

    Jolandadjk Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.679
    182
    63
    Ik heb hier eerder ook al iets geplaatst. Gisteren was het eindelijk zover, onze intake in Düsseldorf bij Dr. Scholtes. We hebben een prettig gesprek gehad en hebben er vertrouwen in om hier onze volgende poging te doen. Meteen bloed laten prikken, o.a. op mijn AMH waarde (hij was zeer verbaasd dat er niet eerder gekeken is naar dat ik moeilijk te stimuleren ben). Aanstaande dinsdag belt hij voor het behandelplan. We zijn erg benieuwd!
    Ik post hier nu weer wat omdat ik ook nog een vraag heb voor jullie. Tijdens het gesprek hebben we een lijstje meegekregen met vitamines voor man en vrouw. Nou slik ik al de zwangerschaps multivitamine van Davitamon (met omega 3), maar zie op het doosje dat de hoeveelheden in deze pillen veel minder zijn dan die op het lijstje staan. Welke multivitamines slikken jullie? En jullie partner? Hoe komen jullie aan de geadviseerde hoeveelheden?

    Ik lees ook al een tijdje mee en zie dat er nu weer een aantal van jullie bezig zijn met een poging (dan wel een cryo-tp). Succes meiden! Ik hoop snel positieve testen langs te zien komen!
     
  11. Gein

    Gein Bekend lid

    19 aug 2014
    905
    148
    43
    NULL
    NULL
    Unicorn; Ah wat zielig en net wat klaasje zegt wat knap dat je er zo goed mee om gaat! ja mocht het ons ooit nog eens gegund zijn dan word dat onze vierde!

    Wanneer moet je dochtertje de gastroscopie doen en de ph meting?
    Bah is zo zielig als die kleintjes wat hebben! Sterkte met je dochter dikke knuffel!

    Klaasje; succes morgen op naar een mooie terugplaatsing!
     
  12. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Uhm ja hoor ik doe mijn best.
    Ging tot nu toe goed maar merk nu dat het steeds spannender wordt....ben zo bang dat die niet goed ontdooit of zo.
    Vanmiddag weer naar acupunctuur geweest ik ben er helemaal klaar voor het bedje is gespreid ;)
     
  13. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Hoi Jolanda, welkom bij de club. Niet fijn om erbij te horen maar goed. Prettig dat je een goed gevoel en vertrouwen hebt over gehouden aan dr S. Wbt het lijstje neem ik het volgende: prenafem van Orthica als multi, daarnaast 2000 ie vit d3 van Solgar, en de omega 700 extra strong van Solgar. That's it. Mijn man is niks mis mee dus die geef ik op, gezond eten na, niks op wat foliumzuur na.
     
  14. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Ik heb morgenochtend het videogesprek met dr. S. Ook wel weer spannend. Ben echt benieuwd naar de bloedwaarden.
    Inmiddels voorzien van Puregon en mutsenbollen. En nog op zoek naar Menopur en Cetrotide ... Dus wie nog wat weet: ik houd me aanbevolen!

    Klaasje: succes morgen!
     
  15. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    1 apr 2015
    2.820
    636
    113
    Dames jeetje wat gaat het hard hier.. ik moet nog even teruglezen hoor!

    Kleine update hier, vandaag bij gyn geweest en haar advies is arboarts. Daar heb ik morgen al een afspraak bij staan. Die gaat hoogst waarschijnlijk contact opnemen met mijn gyn..
    We gaan het zien... baarmoedermond is gelukkig nog mooi 5cm
     
  16. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    1 apr 2015
    2.820
    636
    113
    Stiertje pb!
     
  17. Knorretje 85

    Knorretje 85 Fanatiek lid

    21 nov 2010
    1.268
    0
    36
    NULL
    NULL
    Stiertje, er is een besloten groep op Facebook waar vrouwen medicatie aanbieden die ze zelf over hebben. Misschien iets voor jou.
    Die pagina heet : een nieuwe kans, dankzij ivf/icsi lotgenoten
     
  18. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    O, top, dank je wel. Ik zit al wel op ivfmoeders, maar deze FB-site kende ik nog niet. Ik ga meteen kijken.
     
  19. Babsvdh

    Babsvdh Fanatiek lid

    18 jul 2015
    1.515
    90
    48
    Vrouw
    Zowelkom fijn dat de baarmoedermond goed is! En geslachtsbepaling ook gelukt?🤗💙💖?!
    Goed dat er door wordt gepakt met de arbo arts.. altijd beter dan zelf moeten discussiëren met de leiding.
    Het gaat zeker snel hier wat een terugplaatsingen en nieuwe pogingen komen er aan zeg...
     
  20. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    1 apr 2015
    2.820
    636
    113
    Geslachtsbepaling idd gelukt 😉
     

Deel Deze Pagina