Hee ladies, Ik ben het even kwijt, dus vraag het gewoon even. Ik zit op dag 18 van mijn onregelmatige cyclus, die ergens tussen de 26 en 31 dagen duurt. Zojuist op het toilet bij het afvegen redelijk wat slijm en een beetje roze bloed. Zou dit een innestelingsbloeding kunnen zijn? Of nog andere mogelijkheden? Thanx!
Weet je wanneer je ovulatie precies is geweest? Het kan natuurlijk ook een bloedvaatje zijn dat gesprongen is. Ik heb zelf ook een innestelingsbloeding gehad bij mijn eerste zwangerschap op dag 21.
Ik heb bij mijn eerste zwangerschap heel laat wat bruin bloed gehad, maar nooit roze dus. Fijn om te horen dat ie bij jou ook vrij "laat" was, ik vond 18 dagen al vrij laat. Maar een bevrucht eitje kan ook ff rondzwerven voor ie innestelt geloof ik he..? En ik heb geen idee wanneer ik mn eisprong heb gehad. Of ik 'm uberhaupt heb gehad. Ben aant temperaturen, maar het lijkt alle kanten op te schommelen behalve de goeie. Ben op dag 2 van mn cyclus overigens naar het diagnostisch centrum geweest voor een echo ivm eerdere cystes. Gelukkig nu geen cystes, en ik had de maand er voor wel een eisprong gehad. Maar vermoeden bestond dat ik de maand daarvoor geen eisprong heb gehad. Maargoed, mocht dit innestelingsbloeding zijn, dan zou ik natuurlijk wel een eisprong hebben gehad. Ben overigens wel gisteren van de trap gevallen, maar als ik daarmee een adertje gesprongen had, had ik gisteren al wel gebloed. Pff, spannend hoor.... haha
Ik heb tijdens mijn eerste zwangerschap wat bruin verlies gehad. Dit was op of net na mijn nod. Volgens de verloskundige ruimt het lichaam dit op om zich klaar te maken voor de zwangerschap. Voor die tijd niets gemerkt. Maar kan ook net zo goed een innesteling zijn geweest. Spannend hoor.
Ik heb bij bijna iedere zwangerschap een innestelingsbloeding gehad. Alleen bij mijn huidige zwangerschap zat er ook slijm bij, daarvoor niet. Alle keren was het rood/roze van kleur. Daarnaast kan het evengoed een ovulatiebloeding zijn, zeker omdat je eigenlijk niet weet of je een ovulatie gehad hebt. Je bent aan het tempen zeg je. Als je je eisprong gehad zou hebben zou je een verhoging moeten waarnemen tussen de 0,3 en 0,5 wat ook blijft aanhouden. Bloeding door een val is ook heel goed mogelijk. Mocht je je menstruatie krijgen binnekort is het misschien een idee om met ovulatie testen aan de slag te gaan. Werkt misschien wat fijner omdat je een onregelmatige cyclus hebt.
ik denk eerder aan een ovulatiebloeding omdat het in combinatie met slijmverlies is. Een innestelbloeding komt vaker niet dan wel voor, en omdat je niet zeker bent van je eisprong, en je temperatuur nog schommelt (niet de goede kant op) denk ik dat je nog geen eisprong hebt gehad. Dan zou je tempr. vandaag of morgen ongeveer een halve graad zijn gestegen
Oké, ovulatiebloeding dus waarschijnlijk. Jammer de bammer. En ovulatietesten werken niet hier, dus vandaar moest ik van de huisarts maar temperaturen. Maar denk dat ik een nieuwe thermometer moet kopen ofzo... Thanx dames, ik ben weer wat wijzer
Ik denk eerder een ovulatiebloeding gezien de lengte van je cyclus. Ik heb de maand voor ik zwanger werd voor het eerst een ovulatiebloeding gehad, tenminste zeker weten doe je nooit want het kan ook toevallig een adertje zijn. Ik had toen op CD15 een positieve ovu test en op CD16 een beetje roze slijm. Maand later was ik zwanger, toen heb ik een innestelingsbloeding gehad, denk ik, want zeker weten doe je nooit. Bij mijn eerste zwangerschap niet gehad. Ik had op CD 15 een positieve ovu test en op CD 24 een beetje roze slijm, op CD 26 heb ik licht positief getest omdat ik ook krampjes had die ik herkende van mijn eerste zwangerschap.