Eind maart willen we of met zijn 2en op vakantie of met onze beste vrienden. Hun hebben direct gezegd, wij willen all in en een rustige vakantie = Egypte. Oke prima maar je kan daar niet van je resort af toch?Lijkt me zo geisoleerd? Gambia zouden we dan met zijn tweeen naartoe gaan, niet all in maar gewoon iedere avond uiteten. Maar daar loert weer t gevaar dat je teveel gaat doen, zoals safari enzovoort. Iemand ervaring met beide landen? Verder is er met ons budget niet een andere plek met veel zon in die maand
Als ik dit reisadvies lees, zou ik niet kiezen voor Gambia. Situatie is niet echt stabiel: Reisadvies Gambia Laatst gewijzigd op: 25-01-2017 | Nog steeds geldig op: 02-02-2017 Ex-president Jammeh heeft Gambia verlaten. De nieuwe president Barrow is op 26 januari in Gambia aangekomen. Er zijn nog steeds Senegalese troepen in Gambia. De noodtoestand is op 24 januari opgeheven en de situatie is rustig. Er bestaat een risico op onrust en spanningen. Wees alert en mijd grote bijeenkomsten.
Dit heb ik gelezen, heel Gambia is gewoon weer geel, zoals Egypte/Turkije enzovoort altijd zijn. Tegen die tijd zullen de troepen vast uit Gambia vertrokken zijn
Ik zou eerlijk gezegd geen van beide kiezen vanwegen de onrust. Wat is je budget dan denk ik even mee. En willen jullie alleen op het strand hangen of ook nog cultuur of natuur snuiven?
Onze vrienden willen vooral zonnen. Wij willen nog wel wat ondernemen. Gezien onze geplande zomervakantie is ons budget pp 450 euro dus er blijft helaas weinig over qua land.
Over Gambia hoor ik juist dat je niet zo even met zijn 2en op pad kunt en dingen gaan ondernemen. Denk dat het allebei echte relax/all in vakanties zijn. Op holidayguru.nl komen regelmatig leuke aanbiedingen voorbij van Griekenland, Spanje bv binnen jullie budget.
In Gambia is het belangrijk dat je een gids regelt als je ergens naar toe gaat. Voornamelijk als je lastig gevallen wordt door kinderen/verkopers en ivm verdwalen is dit aan te raden Niet vanwege een terroristische aanslag. In Gambia is vrijwel geen enkel all in hotel te vinden dus iedere avond uiteten zal toch moeten.
Kaapverdie is een heerlijke plek waar zowel zon als cultuur is. maar dat red je vrees ik niet voor 450 euro. Ik vraag me af of je dat uberhaupt red ergens all in?
Gambia zal ik nu niet voor kiezen.. Egypte trouwens ook niet.. Ben wel 2x in Egypte geweest.. Als je een zon, zee strand vakantie wil is Egypte echt ideaal! Hurghada zelf is een lelijke drukke stad.. mocht je wel even weg willen dan is el gouna erg mooi! Geen last van opdringerige verkopers etc..
Ik zou het op Egypte houden. In Marsa Alam kun je bij veel resorts ook goed snorkelen, hoef je iig niet de hele dag alleen maar aan het zwembad te hangen. Eind maart zon en 450 euro geeft je geen andere opties.
Hmm Egypte en Turkije beide geweest en buiten de onrust nu zou ik daar sowieso niet snel weer voor kiezen. Ik (blond haar blauwe ogen) ben in beide landen zo vreselijk vervelend lastig gevallen met aanraken en al dat ik het echt niet leuk vond (was wel met m'n zusje en donder msn dat zal verschil maken) Gambia lijkt mij mooi maar volgens mij wel beperkend: alleen over straat wordt niet echt aangeraden...en de onrust.. Maar goed als het echt zou moeten zou ik dan voor Egypte, El Gouna gaan...
Geen van beide landen momenteel ivm de onrust Zijn de kaapverdische eilanden geen optie? Daar zijn de temperaturen ook heerlijk in de tijd wanneer jullie willen gaan Mss kun je kijken voor een last minute tegen die tijd?
Gambia is 390 incusief ontbijt voor prima hotel. Alleen dan komen er nog extra kosten bij voor lunch en diner. En natuurlijk de excursies, maar daar is dan ook wel wat meer budget voor
Tegen die tijd boeken durf ik niet zo goed, wij zitten echt vast aan bepaalde data en dat durf ik niet goed te gokken.