Wij gaan voor de eerste!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Steef85, 26 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    @ Mikjeee89: Wat een super nieuws, spannend hoor!

    Ik heb besloten om deze maand niet naar de data oid te kijken. Hebben afgesproken om het om de dag te doen en we zien wel :p.
     
  2. Steef85

    Steef85 Bekend lid

    24 okt 2016
    529
    41
    28
    @Mickjeee spannend! Hoe waren je ovulatietesten gisteravond en vandaag?

    @Chelley wat leuk over 1,5 week weer echo :D

    @Miesjella heel goed! Als je nog niet zo lang bezig bent gewoon lekker genieten en niet teveel mee bezig zijn (naast dan samen gezellig maken).

    @hier nog steeds geen eisprong, helaas weer een langere cyclus :( Bewaren
     
  3. Mikjeee89

    Mikjeee89 Bekend lid

    20 feb 2016
    561
    8
    18
    NULL
    NULL
    Ik snap er echt geen bal meer van, heb echt een pesthumeur nu. Vrijdag bij de echo zei ze dat de eisprong met 5-7 dagen zou komen. Zaterdag en zondag heb ik getest, ik vond de testen behoorlijk donker en dacht nu komt het.. is het vandaag weer super licht! Zal die dan al geweest zijn? Dat kan toch niet als ze zegt 5-7 dagen.. er zal wel geen "groeispurt" zijn geweest :p
     
  4. Chelley

    Chelley Actief lid

    12 sep 2016
    127
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik had de ronde dat ik zwanger werd ook niet een hele donkere ovulatie test, maar je zag wel heel duidelijk de streep. Dag erna ineens geen streep meer. Dus ik verwacht dat je je eisprong wel al gehad hebt.
     
  5. Sunrose

    Sunrose Actief lid

    17 dec 2014
    192
    96
    28
    Vrouw
    Hoi allemaal,

    ook wij gaan voor ons eerste! Erg spannend!
     
  6. Steef85

    Steef85 Bekend lid

    24 okt 2016
    529
    41
    28
    @mickjeee dat is erg verwarrend... Temp je nog? Kun je daar mss iets uit halen?

    @Sunrose welkom! Zijn jullie al even bezig of net begonnen?
     
  7. Mikjeee89

    Mikjeee89 Bekend lid

    20 feb 2016
    561
    8
    18
    NULL
    NULL
    Maar dat is toch raar, aangezien de gynaecoloog zei dat het nog 5 tot 7 dagen zou duren?
     
  8. Chelley

    Chelley Actief lid

    12 sep 2016
    127
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja dat is inderdaad zo.. ik zou nog even door testen en voor de zekerheid om de dag klussen ;)
     
  9. Mikjeee89

    Mikjeee89 Bekend lid

    20 feb 2016
    561
    8
    18
    NULL
    NULL
    Temperatuur is nu verder gestegen naar 37.05. De app geeft nu aan dat toch afgelopen weekend de eisprong geweest zou zijn. Plus die ovulatietesten die positief leken te zijn.. maar dat zou 2 dagen na de echo zijn geweest, dus het blijft heel vreemd. Dat komt niet eens in de buurt van 5-7 dagen wat de gyn zei.
    We klussen nog maar ff door de komende dagen 😜 maar stel dat de temperatuur wel hoog blijft, dan is die toch al geweest..
     
  10. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    @ Sunrose: Welkom!

    @ Mikjeee89: inderdaad erg verwarrend zo, kan je hier ook geen antwoord op geven.

    Ik heb ook een vraagje aan jullie. Afgelopen maand had ik een lange cyclus van 40 dagen (25-01 begin ongi). Nu had ik gister en eergister een soort ongesteldheidskrampen, kan dit mijn eisprong geweest zijn? We hebben het precies deze 2 dagen niet gedaan en nu ben ik bang dat we het deze maand gemist hebben :(.

    Ik had gezegd en niet op te letten deze maand maar dat is toch wel erg moeilijk.
     
  11. Chelley

    Chelley Actief lid

    12 sep 2016
    127
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi miesjella. Het zou kunnen.. eigenlijk weet je dat alleen zeker als je ovulatie testen doet of als je je temperatuur bij houd. Ik voelde zelf nooit iets als ik mijn eisprong had, maar het is bij iedereen verschillend..
     
  12. Steef85

    Steef85 Bekend lid

    24 okt 2016
    529
    41
    28
    Sterker nog daar kun je zelf alleen achter komen als je tempt. Zelfs met ovulatietesten heb je geen garantie dat je ei ook echt springt.
    Ik voel zelf ook echt niets als het om eisprong e.d. gaat. Dat is de reden dat ik ben gaan tempen na meer dan een half jaar proberen om te kijken of ik wel een eisprong heb. Ik snap dat het heel lastig is om er niet aan te denken.

    @Mickjeee dat klinkt goed!! Je ei toch eerder gesprongen dan dat ze verwachten. En voor de zekerheid kun je inderdaad nog even verder klussen.
     
  13. Mikjeee89

    Mikjeee89 Bekend lid

    20 feb 2016
    561
    8
    18
    NULL
    NULL
    Zou inderdaad je eisprong geweest kunnen zijn Miesjella. Misschien toch een idee om te gaan temperaturen?
     
  14. Mikjeee89

    Mikjeee89 Bekend lid

    20 feb 2016
    561
    8
    18
    NULL
    NULL
    Steef, heb jij ondertussen trouwens je eisprong al gehad, of nog steeds niet?
     
  15. Steef85

    Steef85 Bekend lid

    24 okt 2016
    529
    41
    28
    Jaaa ik heb mijn eisprong gisteren gehad! NOD 21 februari! :D
     
  16. Chelley

    Chelley Actief lid

    12 sep 2016
    127
    0
    16
    NULL
    NULL
    Spannend meiden!!
     
  17. Mikjeee89

    Mikjeee89 Bekend lid

    20 feb 2016
    561
    8
    18
    NULL
    NULL
    Yeeeejj !! :D Fijn steef!

    Kunnen we samen gaan aftellen.. ik ga toch maar uit van mijn test & temperatuur, ondanks dat de gyn zei dat mijn eisprong later zou zijn.
    Temperatuur vanochtend weer hoger als gisteren, ook voor het eerst nu een "dicht"kruis ipv stippellijn voor de eisprong :p Nu 4 dpo..
     
  18. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    Bedankt voor jullie reacties.
    Ik heb ook nog nooit wat gevoeld hiervan, of iig niet bewust. Gisteren toch maar een ovulatietest gebruikt maar daar kwam zelfs nog geen licht streepje op dus nog maar even afwachten weer.
    Als het me niet lukt met de ovulatietesten dan ga ik misschien maar is kijken hoe dat temperaturen werkt.

    @Steef: yeahh wat fijn!!
     
  19. Sunrose

    Sunrose Actief lid

    17 dec 2014
    192
    96
    28
    Vrouw
    Dankjewel! Wij zitten in onze tweede ronde, dus nog maar net begonnen. Ik ben echter nog niet begonnen met tempen, ovulatietesten oid. Ik heb de ovulatietesten wel, maar nog niet gebruikt. Wel heb ik deze ronde de eisprong goed gevoeld. Ik hoop echt dat we allen binnenkort leuk nieuws met elkaar kunnen delen :)
     
  20. jk84

    jk84 Bekend lid

    6 feb 2017
    594
    264
    63
    Hoi allemaal,
    Ik ben nieuw hier. Wij gaan sinds januari ook voor ons eerste kindje! Vind het echt súper spannend! Heb een jaar of 16 de pil geslikt, werd daarna niet ongesteld, na een jaar wachten en onderzoeken bij gyn. Nu gestart met Clomid 50. Dit is aangeslagen en heb een eisprong gehad. Weet alleen niet wanneer m'n nod is doordat ik geen cyclus had. Ik ga met 30 dagen maar eens testen:)

    Succes allemaal! Laat het een mooi en zwanger jaar worden ;)
     

Deel Deze Pagina