23 weken zwanger zonvakantie

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Happyjoy, 7 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Happyjoy

    Happyjoy Bekend lid

    21 jun 2016
    848
    10
    18
    Goedemiddag allemaal,

    Na een zwaar terror jaar willen we er graag nog eventjes uit met z'n tweetjes voordat we in september onze klein ukkie verwachten.
    We zitten te denken om te gaan in de 2e week van mei en willen graag een relaxte zonvakantie. Niet te veel ondernemen, gewoon met zn tweetjes genieten aan het zwembad of strand. Het liefst niet al te lang vliegen en natuurlijk gaan we geen zika-gebied opzoeken.
    Onze voorkeur gaat uit naar all inclusive. Waar zouden jullie naar toe gaan?
    Egypte, Turkije, Canarische eilanden???

    Dank jullie alvast!
     
  2. poema

    poema Fanatiek lid

    27 jul 2007
    4.036
    453
    83
    Vrouw
  3. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Ik zou voor zuid spanje of portugal gaan, of anders de Canarische eilanden. Omgeving van Calpe is erg mooi en er zijn fijne stranden.

    Turkije en Egypte echt een no go voor ons, al zou ik er gratis naar toe mogen.
     
  4. harlene2014

    harlene2014 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.426
    920
    113
    Haaglanden
    Zou ook niet naar Turkije of Egypte gaan... Wij gaan naar Portugal.
     
  5. Happyjoy

    Happyjoy Bekend lid

    21 jun 2016
    848
    10
    18
    Moet eerlijk bekennen dat mijn voorkeur er ook niet naar uit gaat, maar ik ben bang dat het in Spanje en Portugal begin mei nog niet echt warm/zonnig is. Iemand hier ervaring mee?
     
  6. sumer93

    sumer93 Bekend lid

    17 jun 2015
    690
    300
    63
    NULL
    NULL
    Ik ben met 20 weken naar de Canarische eilanden geweest. Bewust geen Egypte of Turkije wegens eten en zorg.. Canarische eilanden hebben ze goede ziekenhuizen en praten ze goed Engels voor het geval dat... gewoon nog lekker gaan hoor:) maar zou wel na denken wat voor land. Spanje of Portugal is ook te doen.. maar Turkije Griekenland etc zou ik overslaan
     
  7. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.272
    3.239
    113
    Vrouw
    In 2015 begin mei naar zuid-spanje geweest toen ik 23 weken zwanger was en hebben er heeeerlijk weer gehad. We hadden een huis in de omgeving van malaga. Is echt al lekker hoor daar.
     
  8. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Het weer kan in mei nog wat tegen vallen. Afgelopen jaar was het in de meivakantie in Nederland super mooi weer en in Portugal en Spanje regende het. Wellicht een uitzondering, maar ik zou dan de voorkeur hebben voor de Canarische eilanden.
     
  9. iPinky

    iPinky Actief lid

    6 okt 2014
    382
    0
    0
    buitenland
    Ik snap best dat mensen niet naar Turkije willen hoor, maar vanwege eten en zorg? Met eten is het altijd een beetje oppassen en je gezond verstand gebruiken, maar dat heb je overal. Maar met de zorg in Turkije, in privékliniek en/of -ziekenhuis in ieder geval, is echt niets mis. Helaas spreek ik uit ervaring, maar gelukkig was het allemaal prima geregeld daar. Zelfs een hele afdeling ingericht speciaal voor klanten uit het buitenland, met een telefoonnummer wat je 24/7 kon bellen, voor vragen en hulp met de communicatie met de verpleegsters.
     
  10. Venne

    Venne Actief lid

    14 feb 2013
    464
    59
    28
    NULL
    Zuiden van het land
    Portugal, maar mocht je twijfelen over het weer dan is Griekenland ook nog een optie. Wij zijn ooit begin mei een week naar Corfu geweest, prachtig eiland en mooi weer gehad.
    Wat zuidelijker liggen Rhodos, Kreta en Kos. Vaak in mei al goed weer en prima hotels (zowel all inclusive als half pension)
     
  11. pocanhontas

    pocanhontas Actief lid

    25 okt 2012
    259
    52
    28
    Wij gaan volgende week 8 dagen naar egypte. Ik ben dan 22 weken zwanger en heb bewust voor egypte gekozen vanwege het lekkere warme weer. Spanje kan echt tegenvallen qua weer in mei en er is momenteel echt niks mis in Egypte! Er is ook geen negatief reisadvies en ziek van eten worden kun je overal. Daarnaast is de zorg in prive klinieken waar je als vakantieganger 9 van de 10x wordt heengebracht echt prima!

    Wij hebben gewoon een resort geboekt met een hele hoge goede beoordeling op zoover zodat je weet dat het goed is. Dus ik zeg lekker naar egypte gaan!
     
  12. Nele87

    Nele87 Fanatiek lid

    24 feb 2012
    1.286
    9
    38
    Vrouw
    Ik zou kiezen voor Tenerife.
    Prima weer in mei, niet te warm, niet te koud. Toen wij er in mei waren, was het er 30 graden en konden we zelfs in de zee zwemmen.

    Je hebt er hele mooie hotels, en kan er savonds lekker wandelen over de boulevard naast het strand.
     
  13. MissDonna

    MissDonna Fanatiek lid

    26 nov 2013
    1.003
    233
    63
    Vrouw
    K ben naar Amerika geweest met 20 weken en met 23.5 week weer naar huis. Echt puur de zon opzoeken was voor mij geen optie. Ik kreeg het snel te warm in de zon.
     

Deel Deze Pagina