Baby benauwd, tips?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Wenda, Feb 7, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    Dec 12, 2013
    2,431
    1,398
    113
    Gelderland
    De jongste is sinds zondag niet fit. Heeft verhoging en hoest. Hij heeft veel slijm en is hierdoor steeds erg benauwd. We hebben al 2 hele slechte nachten achter de rug en zit nu weer bij zn bedje.

    Iemand tips wat ik tegen de benauwdheid kan doen?
    We hebben het bedje al schuin staan, ui naast zijn bed, kamertje niet te warm en een natte handdoek over de verwarming voor een vochtige lucht . Wat kan ik verder nog doen?
     
  2. netmah

    netmah Actief lid

    Nov 12, 2015
    100
    6
    18
    Je kan stomen met je baby in de douche. Hierdoor kan hij het slijm makkelijker ophoesten. En eventueel je kind weer bij jou op de kamer leggen zodat je dichtbij bent en kunt dommelen tussen de hoest aanvallen door. Eventueel kun je bij de apotheek ook nog een zalf halen op basis van tijm die je op zn borstkas kan smeren.
     
  3. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    Dec 12, 2013
    2,431
    1,398
    113
    Gelderland

    Stomen al geprobeerd maar helpt niet. Hij heeft de afgelopen nachten al tussen ons in geslapen en probeer nu weer in zijn eigen bed omdat hij dat anders helemaal niet meer wil. En bedje bij ons op de kamer past niet.
     
  4. Shiela88

    Shiela88 Actief lid

    Oct 15, 2015
    103
    23
    18
    NULL
    NULL
    Hier is het net weer rustig gelukkig!
    Ik kwam erachter dat het hoesten veel erger werd omdat ik Luuf gebruikte. Hierdoor werd de lucht heel droog.
    Een natte handdoek op de verwarming doe je al, ik deed een kommetje kokend water met mentholzwitsal douchespul onder haar bedje.
    Ook had ik thijmsiroop om het hoesten te doorbreken.

    Succes en beterschap!
     
  5. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Bij benauwdheid zou ik altijd naar de huisarts gaan.
     
  6. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Precies! Hier nu ook een dochter die al bijna 2 weken hoest.
    Maar zodra ze benauwd zou worden moest ik komen
     
  7. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    Dec 12, 2013
    2,431
    1,398
    113
    Gelderland
    Ik heb het even aangekeken en het word al minder dus vond het niet nodig om naar de huisarts te gaan. Andere zoontje en mn neefje hebben het een paar weken terug precies hetzelfde gehad en dat was volgens de huisarts griep.

    Maar misschien ga ik niet snel genoeg naar de huisarts :)
    Ik ga altijd als ik het niet vertrouw maar dat was nu niet zo.

    Hij heeft vannacht uiteindelijk lekker geslapen en is daar al een stuk van opgeknapt.
     
  8. Lelietje85

    Lelietje85 Bekend lid

    Aug 25, 2015
    693
    425
    63
    NULL
    NULL
    Luuf, speciaal voor babies (te koop bij drogist) op borstje smeren
     

Share This Page