Ik zie ze ineens overal. Heeft iemand ervaring met een baby nestje? In het überhaupt veilig ? ( zoals een zachte rand om het bed of box word afgeraden) Het lijkt me zo lekker met dit koude weer. Net iets meer warmte en beschutting in de box of bedje. Maar is het wel veilig en praktische of ga je t niet gebruiken?
Ik vond het een geweldig idee, maar in België wordt het met klem afgeraden owv wiegendood. Als ik het zo overigens eens bekeek in de winkel, ben ik blij dat ik het niet gekocht heb. Ik denk dat mijn zoon er op anderhalve maand al zou uitgegroeid zijn.
Nou inderdaad, ik dacht eigenlijk precies hetzelfde; een boxrand wordt afgeraden, maar een dikke rand pal langs het kindje niet.... Hmz, ik ga het iig niet doen. In plaats daarvan heb ik in de box een zachte wollen gebreide slaapzak met puntmuts, prima.
Ik koop ze niet vanwege risico op verstikking. In bed, box of wandelwagen adviseren ze om geen zachte obstakels te plaatsen. Als het wat koud is dan leg ik er gewoon een kruikje bij.
Ik vind het ideaal! Ik gebruikte hem niet in het wiegje, maar wel als ze even een dutje bij mij in bed deed, als ik dan in slaapval kan ik iig nooit op haar rollen. Hij lag bij mij overdag in de box, of op de eettafel of naast mij op de bank. Als mijn moeder oppaste nam ik haar vertrouwde bednestje mee. Kortom eigenlijk 50 procent van de slaapjes waren in het bednestje. Super handig! I.v.m. veiligheid liet ik haar er niet in slapen als ik zelf voor meer als een dutje ging liggen, maar ondanks dat, toch een top investering waar ik straks met nr 2 weer met plezier gebruik van ga maken.
Ik wil er ook een aanschaffen, maar twijfel erg tussen een betaalbare variant, of bijv. de sleepyhead. Welke had jij?
ik lees even mee. Ik twijfel als je kijkt in europa, in landen zoals zweden/noorwegen/denemarken staat het gewoon standaard op de baby uitzet lijst tegenwoordig.. en onze zuiderburen zijn er weer negatief over. denk wel als ik er een zou halen ik voor de sleepyhead ga, vind die er wel wat veiliger uitzien dan die wat goedkopere. Sleepyhead heeft gewoon mooi de stof er strak overheen, en die wat goedkopere zie je vaak dat het bijelkaar geknoopt is.
Het staat hier op mijn wensenlijstje! Mits goed gebruik lijkt het me een prettig veilig plekje voor een baby. Vraag me ook af wat verschil is tussen dure sleepyhead of goedkopere varianten
Ik heb hem zelf gemaakt. En heeeeeeeel veel gebruikt. Mijn zoon sliep er ook snachts in tussen ons in. Maar ook in de box of bank. Advies van de kraamzorg was om het niet in het wiegje te gebruiken omdat de randen dan teveel omhoog stonden. Mijn zoon is nu bijna 5 maanden en nu hij wel wat krap aan het worden 😅 Ik heb er heel veel aan gehad
Doe wat goed voelt! Mijn ervaring was dat ik tijdens mijn zwangerschap me te buiten ben gegaan aan dure veilig slapen oplossingen, denk aan matrasje, lakentje etc. Toen mijn dochter er eenmaal was voelde ik op een natuurlijke manier aan wat wel en niet veilig was voor mijn kind. Ik denk zolang je goed geïnformeerd bent, je straks heel goed kan inschatten wat wel en niet kan. Voor mij voelde de bednest als een heel knus bedje en een veilig plekje voor mijn kind, mits ik geregeld even controleerde of ze niet naar een zijkant gerold was met haar koppie.
Wij hebben een babynestje van done by deer. Ik ben er hee blij mee! Zoontje ligt er vaak in de box in en in het begin ook wel tussen ons in,in bed. Hij is ook makkelijk mee te nemen. Zoontje is nu 3 maanden en hij past er nog makkelijk in. En als hij straks groter wordt kan de achterkant ook nog open.
Ik had een babynest bij Pippelot gekocht. Ik heb geen ervaring met de Sleepyhead, die ziet er wel mooi uit!
Kijk eens op Mp daar worden ze ook regelmatig aangeboden door hobbyisten. Ik laat er eentje maken door een kennis. Als je iemand kent die een beetje goed achter de naaimachine is kan die hem ook maken, volgens mij zijn er wel patronen op internet te vinden. Www.kiromi.nl heeft ook errug leuke babynestjes (kijk eens op Facebook daar) je kan zelf laten samen stellen
Lijkt me niet super veilig zo'n ding. Voor m'n zoontje hebben we veel Cocoonababy gebruikt, die is wel veilig, comfortabel, hielp goed bij onze reflux baby. Wordt ook in vele ziekenhuizen gebruikt hier in F.rankrijk. Was volgens mij ontworpen door de artsen. Wel duur maar zo z'n geld waard!
Sleepyhead heeft volgens mij materialen door zuurstof doorlaten, op de site staat er meer over Zelf vind ik het behoorlijk veel geld (160 euro volgens mij?) Kleine sliep hier overdag soms op het aankleedkussen in bed kan je er niet oprollen en als je het hoog in bed legt kunnen ze ook niet onder de dekens komen.
Hier sinds een paar dagen de Sleepyhead en wat een uitkomst! Ze slaapt veel rustiger en hij is makkelijk mee te nemen/te verplaatsen. De stof is inderdaad ademend.
Bij ons zoontje hebben we hem gebruikt.Gekregen van mijn ouders uit Noorwegen,waar ze zo'n ding trouwens bijna altijd gebruiken. Hij vond het heerlijk om in te liggen, voornamelijk overdag in de box. Maar soms ook lekker bij ons op de bank. Savonds sliep hij er niet in.