Nou... Woensdag dus met kv2v5 getest.. dat is de eerste foto.. En de tweede foto van vandaag... Hij is dus lichter geworden.. klopt dat wel? Zijn beide met ochtendurine..
ja hij is duidelijk lichter kan aan de hoeveelheid drinken liggen maar het kan ook slecht nieuws zijn, helaas kan het dus alle kanten op. misschien even wachten tot zaterdag en dan opnieuw testen? wat een onzekerheid meid spannend ik leef met je mee.
Om sommige mensen hoop te geven! Ik had pas een donkerdere test 2 dagen na nod. Ze bleven bij mij ook erg lang licht. Had de hoop opgegeven en na deze testen had ik pas echt donkere testen. Het kan echt 2 kanten op. Bij mij gelukkig de goede eb zie banner! Vorige zwangerschap had ik op nod echt een dikke knalstreep, dus elke zwangerschap is echt anders wn uniek! Succes met wachten en toi toi toi
Hmmm... je had verwacht dat ie dan minstens even donker zou zijn hè? Beide testen getest met ochtend urine? Ik blijf voor je duimen!
Ja, nu je het zegt indd.. Dat geeft me toch weer goeen hoop.. Vanmorgen weer getest en die was toch wel duidelijk te zien.. We blijven positief!
En vanmorgen wéér getest! Haha.. Heb volgens mij nog nooit zoveel testen gedaan. Heb de clearblue plus gedaan en er verscheen een heel duidelijk plusje!! Dus durf nu eindelijk voorzichtig blij te zijn!