Graag jullie mening over dit jasje.

Discussie in 'De lounge' gestart door dds, 11 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nou idd...gezellige school
     
  2. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ow dus een juf of school moet altijd maar doen wat een ouder zegt?

    Ze geeft toch ook aan dat ze dit netjes zou bespreken met andere leraren. Wat wil je dan nog meer? Dat ze meteen het jasje uittrekt omdat jij het als ouder niet fijn vind? Wat als er een vader komt en zegt dat zij een rokje aan moet doen omdat hij dat fijn vind om te zien? Dan doe je dat toch ook niet?

    Kom op zeg. ;)
     
  3. tuc

    tuc Niet meer actief

    Niet omdat ze moeten doen als een ouder dat zegt, om het feit dat katja zegt dat ze bij de koffie met andere collega's nog even samen gaat zitten lachen om zo'n ouder. Niet echt respectvol.
     
  4. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik vind het ook een beetje respectloos dat jij je als ouder blijkbaar geroepen voelt om je te bemoeien met de kleding keuze van de leraar ;)

    Loopt ze nou in een '' Zie je poes net niet '' Rokje en een naveltruitje dan zeg ik oke, dat kan echt niet maar klagen over een leger printje vind ik echt te ver gaan.
     
  5. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Ik vermoed dat dit (leraren die onderling smakelijk lachen om sommige ouders) niet alleen op Katja's school voorkomt hoor... ;)
     
  6. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Je gelooft toch zeker niet dat er ook maar 1 school bestaat waar dat niet eens gebeurd of is gebeurd....?:(
     
  7. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    De link naar oorlog is niet leuk/grappig vind ik wat vergezocht als iemand een legerprintje mooi vindt. Maar dan mogen jullie kinderen vast ook geen doktertje spelen?
     
  8. Manque

    Manque Niet meer actief

    Ik kan me niet herinneren dat ik ooit in de lerarenkamer, samen met mijn collega's, ouders heb zitten uitlachen :( Ik vind dat inderdaad een rare gang van zaken en ik zou zeker niet denken dat dat de norm was.
     
  9. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.773
    18.916
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik vind het ook redelijk ver gezocht om te stellen dat mensen die een legerprint dragen, vinden dat 'oorlogje' (??) leuk is. Ik ben haast geneigd om te zeggen dat mensen die 'oorlogje' schrijven in plaats van 'oorlog' degenen zijn die niet helemaal bevatten wat oorlog inhoudt.
     
  10. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.866
    5.139
    113
    Home
    Maar er zal dan ook nooit een ouder naar je toe zijn gegaan om je te vertellen wat je wel of niet mag dragen
     
  11. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Eens. Ik neem aan de de meeste mensen die een legerprint dragen dit doen omdat ze de kleuren mooi vinden of het 'stoer' vinden en verder ook niets? :(

    On topic: sorry TS ik vind het echt helemaal niks. Omdat ik het geen mooie print vind, het model niet mooi is, de tekst tenenkrommend en de combinatie met je shirt en broek heel armoedig overkomt. Eerlijke mening: terug brengen ☺️😅 Prachtig figuur trouwens dus volgens mij kan je in principe alles wel hebben!
     
  12. Manque

    Manque Niet meer actief

    Ook daar zou ik iemand niet over uitlachen, maar in gesprek gaan met de ouder. Tjonge, is het echt zo moeilijk om aan te nemen dat mensen ook wel eens gewoon met elkaar in gesprek gaan over dingen ipv dat ze meteen op hun teentjes getrapt zijn of elkaar uitlachen? Zoveel mensen, zoveel meningen. Je hoeft het niet eens te worden, maar je kunt wel op een normale manier communiceren. En wat kleding van docenten betreft: de meeste scholen hebben hier richtlijnen voor, daar heb je jezelf als docent gewoon aan te houden en die heb je als ouders te accepteren. Betekent niet dat je het er niet over kunt hebben op een volwassen manier.
     
  13. Friesin

    Friesin Fanatiek lid

    4 aug 2012
    2.260
    721
    113
    Ik vind dat het jasje je goed staat, alleen zou ik iets anders eronder dragen!
     
  14. Youtan

    Youtan VIP lid

    9 jun 2015
    6.495
    4.332
    113
    Vrouw
    Bij ons op school zijn er ook echt wel een doort van kledingvoorscrhriften. Niet zo zeer over eeb legerprintje, maar wel bepaalde teksten of afbeeldingen op shirts. Te korte rokjes of jurkjes (in de zomer, met legging is een ander verhaal), gewone plastic teenslippers...

    Ik zal zelf geen dierenprintjes of legerkledibg dragen, ik hou er gewoon echt niet van, maar dat is wel een vrije keus. Hoewel als ik mijn directrice in een tijgerprint legging met een te hoog glittergehalte dhirt en een legerjasje aan zou zien komen, zou ik haar ook naar huis sturen ;)
     
  15. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Maar omdat het niet in de lerarenkamer was, en er met iedereen iets gezegd is wil niet zeggen dat dat tussen een aantal collega's nooit gebeurd...;)
     
  16. Manque

    Manque Niet meer actief

    Vind je het heel belangrijk om een soort bevestiging te krijgen van dat niet iedere docent integer omgaat met leerlingen en hun ouders? Er zullen vast wel mensen tussen zitten die een ander uitlachen, maar het werd in de lerarenkamers waar ik was, niet getolereerd, dus die bevestiging ga ik je in ieder geval niet geven.
     
  17. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Zou inderdaad heel naief zijn om te denken dat dit nooit zou gebeuren. Hopelijk is het niet de norm, maar ouders die uhm 'bijzonder' gedrag vertonen zullen heus wel besproken worden in de docentenkamer.....
     
  18. Katja77

    Katja77 Fanatiek lid

    8 jan 2011
    1.998
    885
    113
    Groningen
    #138 Katja77, 12 feb 2017
    Laatst bewerkt: 12 feb 2017
    Is mijn hypothetisch 'lerarengesprek' nu een dilemma geworden hier. Tjonge ... ten eerste ben ik nog nooit aangesproken op mijn kleding dus is het ook nooit besproken tijdens de koffie.

    Ten tweede gaan wij op onze school heel respectvol met leerlingen en ouders om. Het is een enkele keer voorgekomen dat we een hele gekke situatie hebben gehad met een ouder en wordt dit onderling wel besproken hoor. Leraren hebben ook een uitlaatklep nodig. En soms wordt erbij gelachen om dingen te relativeren.

    Want als hypothetisch gezien, ik op die manier zou worden aangesproken: "laat je jasje in vervolg maar thuis", dan zou ik dat behoorlijk vernederend vinden. Ik stel mij dan voor dat er op zo'n moment ook nog een aantal kinderen in de klas rondhuppelen.

    En tenslotte, mensen die mij kennen weten dat ik gek ben op groen. Als ik met een legerprintje op school zou komen, zullen ze denken: ze heeft weer wat nieuws in het groen gescoord. Voor de goede orde... ik heb niets met oorlog.
     
  19. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Haha ja dat weet ik wel zeker. Wat dat betreft is iedereen maar mens. Wij bespreken ook opmerkelijke sollicitanten of rare telefoongesprekken die wij met sollicitanten hebben. Maakt het werk ook nog eens hilarisch :D (wel onderling natuurlijk, alles is vertrouwelijk)
     
  20. Zinaa

    Zinaa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    3.719
    22
    38
    Op mijn werk mogen de mannen niet in korte broek en de vrouwen niet in te korte rokjes. En geen te diep decolleté. En geen open slippers. Zou een beetje te stoer zijn om te zeggen dat niemand mij kan verbieden iets te dragen. Ik moet me gewoon aan de voorschriften houden, net als al mijn collega's.
     

Deel Deze Pagina