TP gaat niet door. Het is goed ontdooit alleen niet meer door gedeeld. Nu kijken ze het vandaag en morgen aan of er nog iets gebeurd en of het morgen als nog terug geplaatst kan worden. Heeft iemand hier ervaringen mee? Ik heb namelijk weinig hoop dat het morgen als nog door gaat.
Wat zwaar balen Lisjee. Ik kan geen antwoord op je vraag geven omdat er bij mijn cryo's gelijk gezegd werd dat er fragmentatie was. Ik heb nooit de optie gehoord dat ze nog een dag langer wilde aankijken. Eerlijk gezegd lijkt me dat ze dan nog wel vertrouwen hebben in de cryo, anders zouden ze dit niet doen. Ik hoop dat je morgen goed nieuws krijgt. Sterkte!
Oh wat een rot nieuws zeg. Bah dit is ook mijn grootste nachtmerrie momenteel. Sterkte. En ik duim toch op een wondertje voor je En dat de tp toch doorgaat.
Nou ik ben vandaag ook weer geweest en mijn baarmoederslijmvlies is nog niet dik genoeg (6,9). Dinsdag weer terug voor een nieuwe echo. Ze houden je wel bezig zo met al die echo's. 😧
Nee, het ontdooien was goed gegaan, alleen de volgende dag was er te zien dat het niet is gaan delen. Als ze dan de volgende cryo gaan ontdooien klopt het niet meer met de dagen, snap je? Hoe is het met jou??
Jammer lisje balen zeg, hoop dat de volgende goed gaat!! Ik word na 3e gebeld hoe het ontdooien is gegaan en hoelaat morgen de tp...
Ja, een uur en een kwartier in spanning gezeten bij de telefoon 😂 1e cryo ging kapot en de 2e ziet er goed uit. Morgen ochten 10 uur 😃