Ik bemoei me eigen er niet meer mee reageer ook maar niet meer hoop in ieder geval dat t met ts goed gaat
Ik vind de mensen op dit forum best wel kleinzerig vaak, maar ze hebben hier ook wel altijd van die tenenkrommende hypes, he? Nu weer wanneer je iets wel of niet een vrucht mag noemen, wanneer je iets wel of niet een miskraam mag noemen want iemand anders heeft het altijd erger gehad. Goede onderwerpen om wedstrijden van te maken, hoor :').
Wat kinderachtig weer, hoe oud zijn we allemaal? Gezien het forum waar we op zitten ga ik ervan uit dat er normaal en volwassen gedaan kan worden. Ik krijg echt het gevoel alsof ik in een brugklas-chat zit met de dingen die hier gezegd worden en de manier waarop. Bah. TS, hoe is het nu?
nou ben het wel eens dat de toon op het forum door enkelingen echt op zijn zachts gezegd niet vriendelijk is. gewoon duidelijk zeggen wat je ziet en wat je denkt prima. maar om er een waarde oordeel over te geven vind ik toch wel heel erg ernstig. ik zie soms echt dingen voorbij komen dan moet ik mijn laptop dichtslaan omdat ik anders overal op ga reageren en dat vind ik eigenlijk niet de moeite waard. Wat ik meest vervelend vind zijn meiden die denken dat ze alles beter weten erger hebben meegemaakt en dingen in twijfel trekken. echt bah alsof ze zelf fertiliteit deskundigen/ gynaecologen zijn. Gelukkig kan ik er ook heel erg om lachen. Maar ik snap wel dat wanneer iemand vol onzekerheid zit en vragen heeft dat diegene er heel verdrietig van kan worden en dat vind ik wel kwalijk. wij dames moeten elkaar steunen want wie doet het anders.
Jadie, ik ben het helemaal met je eens! Ik denk dat die personen het goed zouden doen onder het kopje 'deskundigen' met de manier hoe ze reageren. Hier ook moeite om niet overal op te reageren, ik irriteer me er echt mateloos aan.
Mel7 erg he het is zelfs zo oliedom dat het bijna grappig wordt met de nadruk op bijna. ik snap echt met de beste bedoelingen niet dat je zo kan reageren op anderen wanneer jezelf ook zoveel uitdagingen gekend hebt op dit gebied. je zou denken dat je dan beter moet weten toch??? nou ja af en toe toch maar een reactie en af en toe laptop dicht en hoofdschuddend wegkijken, en hopen dat niemand beschadigd raakt
Ja idd sommige reageren zo bot. En soms is het maar net hoe je het leest maar soms is het ook zo erg dat je gewoon weet dat het lullig bedoelt is. Als mensen vragen wat je er van denkt is het prima om daar antwoord op te geven maar iemand kwetsen die al zo onzeker is en om raad vraagt vind ik gewoon gemeen. Laten we allemaal wat vriendelijker zijn voor elkaar.
Ow wat een reacties. sorry voor de late reactie ik was er even helemaal niet mee bezig. vorige week maandag nog 2 testen gedaan die waren negatief van clearlue. Toen nog even voor de zekerheid een bloedtest gehad en die was negatief. nou een paar dagen later vond ik het toch wel heel raar dat ik elke keer nog zo veel brandend maagzuur heb en miselijk. dus gisteren getest, en ja hoor positief! weer een tuur maar vanochtend heb ik er na 8 uur te hebben geslapen en niet te hebben gedronken weer een gedaan en die was veel duidelijker. over 3-4 dagen doe ik er nog een, just to be sure. maar nee haha ik vind de reacties wel meevallen qua krengerigheid. het is dus niet zo dat ik niet meer durfde te reageren, maar ik was er echt zo even niet meer mee bezig aangezien de bloedtest negatief was. maar vrijdag voelde ik gewoon dat er iets niet klopte, heel raar. bij mijn eerste zwangerschap voelde ik het ook. maar niet zoals nu. En blijkbaar was dat ene HCG nog van de zwangerschap en was dat er maandag al helemaal uit en er zaterdag weer in!? Heel erg bedankt voor de lieve reacties en dan zien jullie mij vast nog wel op het forum voorbij komen!
Jeetje wat spannend zeg en wat gek dat ze weer negatief werden en nu toch weer positief! Ben ook wel heel benieuwd naar je test
Robin ik lees regelmatig hier dat zwangerschapstesten op Lh kan reageren. Met de testen die je nu hebt kan dat wel kloppen
hier een paar foto's van de test van vanochtend! hij is wat duidelijker hoor, krijg hem niet echt zo goed op de foto.
Hey, Ik zie inderdaad wel iets, alleen heb ik veel slechte verhalen gehoord over deze test, ik zou misschien nog eens bloed laten prikken, of bijvoorbeeld early action test doen. De Klachten die je hebt kunnen ook zijn omdat je nog niet lang geleden bent bevallen. Je hormonen zijn nu nog beetje puinhoop waarschijnlijk. Ik ga wel voor je duimen dat dit gewoon duidelijke positieve test wordt.
Ouch.... dit is het befaamde valse streepje op deze test De kleur oogt meer grijs dan blauw. Sorry, maar ik denk echt niet dat je zwanger bent.
Ik zie niets op deze test.. Denk toch dat je uit moet gaan van de negatieve (bloed)testen. En je zegt dat je al een poosje last hebt van bepaalde dingen. Als die echt zwangerschap gerelateerd zouden zijn, dan zou je nu écht duidelijker moeten testen. Sorry, maar ook ik denk echt niet dat je zwanger bent.