sorry trouwens voor mijn slechte berichtjes. Ik doe het meeste vanaf de telefoon, en ben niet zo handig met het typen daarop.
Bedankt allemaal voor het duimendraaien De echo was goed. Het kindje zit op de goede plek, en er was een hartslag. Een oorzaak van het bloeden kon ze niet vinden. Wat ik wel nig gek vind, is dat ze het kindje hebben opgemeten, en daarmee op 6w5d zitten. Wat volgens mij helemaal niet kan. Ik ben namelijk ziek geweest en toen hebben we een tijdje geen seks gehad. In het geval dat hrt idd 6w5d is, moet het zaad 5 dagen overleefd hebben... of werkt dat niet zo? (we hebben dus 5 weken en 2 dagen geleden de laatste keer seks gehad.. +2 weken die je er gratis bij krijgt)
Meis, om nu precies te meten is bijna niet te doen... Het gaat nog om de mm achter de komma wat al dagen scheelt... Geen zorgen over maken!!
Oo wat ontzettend fijn Nixter! Hele geruststelling lijkt me! Sperma kan trouwens tot wel 7 dagen overleven in de baarmoeder. Dus het zou best kunnen zoals je het zelf zegt.
Ok dat beide wist ik niet. dat die mm hele dagen schelden, en tot wel 7 dagen. ik dacht 3 ofzo Uiteraard ben ik zelf ook heel blij. En voelt het nu ook wel een stuk echter ineens
Trouwens. op de brief voor de VK staan 2 uitgerekende data; 01-10-2017 en 04-10-2017 Dus ik heb iig een richtlijn (en ik zit in het juiste topic )
Wat een super goed nieuws Nixter! Fijn dat alles toch goed is. Nu kan je hopelijk weer wat genieten !!
Gefeliciteerd allemaal! Ik wil mij ook graag melden 😀 afgelopen vrijdag een positieve zwangerschapstest in handen. Wat een cadeautje en dat zonder het te proberen... Ik ben ongeveer rond 20-24 oktober uitgerekend. 8 maart een eerste (inwendige)echo dan ben ik ongeveer 7 weken en 13 maart het intake gesprek. Aan een select groepje hebben we het al bekend gemaakt, de rest moet wachten tot na de echo Spannend allemaal!
Wat leuk, gefeliciteerd. hebben andere dames laat van extreme vermoeidheid, lusteloosheid, pijn of misselijkheid? Bij ons weten een aantal mensen het dus al, o.a. omdat ik eigenlijk al meteen vanaf het begin veel last heb. Ik heb dus veel afspraken nu al af moeten zeggen. Zijn er sames bij die werken? Hoe doen jlie dat met klachten?
Hier inderdaad ook last van extreme vermoeidheid, niet vooruit te branden de hele dag door en lig dan om 9 uur alweer op bed😫 Werk 32 uur per week en valt me heel zwaar wegens vermoeidheid en misselijkheid, maar kwestie van volhouden denk ik😅