Het meest domme/ondoordachte cadeau wat je ooit hebt gekregen.

Discussie in 'De lounge' gestart door Rylie, 9 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Ja helaas wel..de eerste nacht was spannend, maar alles is goed gekomen gelukkig.

    Ze vond het ook belachelijk dat we elke ochtend en avond even belde hoe het met hem ging. dat hadden we op de afdeling zo afgesproken. Het contact heb ik dezelfde dag nog verbroken. Er speelde nog wel meer maar dit was de druppel ;)
     
  2. Poro

    Poro Actief lid

    5 feb 2011
    396
    177
    43
    Een strijkijzer van mijn schoonmoeder...
     
  3. Daantje57

    Daantje57 Fanatiek lid

    18 aug 2011
    2.382
    24
    38
    lerares
    Utrecht
    Een boek van mijn moeder over opruimen 😏
     
  4. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Voor mijn dochter (toen 3): een lelijke spijkerbroek met een figuur erop voor minstens 8 jaar oud, met een t-shirt erbij voor 2 jaar oud.

    Ik vind het hartstikke lief als mensen iets willen geven, maar een beetje nadenken mag best. Of je hoeft niets mee te nemen.
     
  5. X11

    X11 Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.768
    1
    0
    Een van onze dochters heeft een motorische achterstand en kreeg van een tante een buitenspeelding dat om 1 enkel gaat en die je dan rond kan draaien/in beweging kan brengen en waar je dan over heen moet springen, terwijl hij om je ene enkel draait.
    Ze was heel boos. Dat kan ze dus niet, gezien haar achterstand.
    Tante vond het goed voor haar om te oefenen, zodat ze haar achterstand kon inhalen. Ehm.... zullen we dat aan de fysio overlaten? :x
     
  6. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Haha, heb ik ook eens gehad. Een jurkje in maat 122 als kraamcadeautje voor mijn pasgeboren zoontje. Hoe kom je erop?
     
  7. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.290
    17.173
    113
    Sowieso die maat al... dat is (als ik hier kijk)voor 6/7jarige...
     
  8. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.636
    5.661
    113
    Een pompoen ( wel van een oom die psychisch niet goed is dus dan mag het )
     
  9. jojo85

    jojo85 Fanatiek lid

    14 okt 2012
    1.160
    497
    83
    Dat is gewoon gemeen
     
  10. anne19791980

    anne19791980 Fanatiek lid

    9 dec 2008
    1.518
    229
    63
    Van mijn oma kreeg ik als kraam cadeau een roze slaapzak in maat 80 86 ... en ik had een zoontje gekregen die in maat 42 paste. Euhh bedankt oma.
    Kort erna is ze overleden en ondanks dat hij hem nooit heeft aangehad heb ik hem wel bewaard als herinnering.
     
  11. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik heb een keer een luiertaart gekregen met luiers in maat 1 terwijl mn zoon toen al ruim 4 maanden was en dus in maatje 3 of 4 zat. Wat diegene ook wist want ze had zelf pas haar eerste kindje gekregen.
     
  12. DragonBaby

    DragonBaby Bekend lid

    8 dec 2012
    826
    204
    43
    Vrouw
    Ooh wat zijn sommige cadeautjes erg zeg.
    Ik heb gelukkig niet echt vaak zulke gekke cadeautjes gehad. Of althans niet dat ik me kan herinneren.

    Wel een keer een hamster, nadat mijn vorige was overleden en ik (dacht althans) had kenbaar gemaakt dat ik geen nieuwe meer wou.
    Maar ach, was lief bedoeld en achteraf was het ook een schattig beest, maar vond het toch even gek.

    En mijn vriend heeft een heel raar ding ooit gehad, ik weet nou nog niet hoe zo'n ding heet. Maar je kan dan zien wat voor weer het wordt ofzo.
    Een soort buisje met water en dan gebeurd er iets met het water en dan kan je daaraan aflezen wat voor weer het wordt ofzo?
    Staat nou op de kast, we hebben beide geen idee wat wat betekent, het heeft een ehhm.. Laten we houden op een vreemde vorm.
    En dan nog het feit dat er gezegd werd omdat hij dat toch zo leuk vond... Terwijl hij dat helemaal niet vind :p Mogelijk dat hij vroeger wel eens naar zo'n soort iets keek om te kijken wat ie deed.

    M'n zoontje daarentegen krijgt wel soms hele gekke dingen. Autootje met een kapotte voorruit, een klein spelletje met water en twee knopjes die véél te moeilijk in te drukken zijn en wat je bijna niet voor elkaar krijgt.
    Hij heeft één keer een heel dom meisjes prul ding gekregen (was ook veel te gevaarlijk voor een 1 jarig jochie), maar die zijn we 'per ongeluk' ergens vergeten en is daarna ingepikt door een ander kind :p Geen flauw idee meer wat dat nou ook alweer was..
    Een te groot t-shirt, die hij vervolgens nooit heeft kunnen aan doen omdat hij die maat alleen maar in de winter droeg. Zonde van het geld denk ik alleen maar...
     
  13. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    14 nov 2011
    9.867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    Zo kreeg ik in groep zeven drie gelpennen slordig ingepakt in een a4'tje en het meest simpele gedicht van internet dat je kunt vinden. Terwijl ik zelf m'n best had gedaan op een mooie surprise met zelfgeschreven gedicht.
    Daarna van een ander klasgenootje gehoord dat mijn surprisegever "mij de stomste van de klas vond". Ik was daar helemaal kapot van en vind het nu nog steeds ronduit belachelijk.
     
  14. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Oh ja, een berenpakje maat 50/56 voor mijn zoon geboren in juli.
     
  15. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Bedoel je zo'n weerglas? Dat meet de luchtdruk en dat is gerelateerd aan het weer. Als je er van houd is het denk ik wel leuk. Zon ding is het zeker?
    https://www.google.nl/imgres?niet toegestaanl=http%3A%2F%2Fwww.origineelenambachtelijk.nl%2Forigineelenambachtelijk%2Fimages%2Fstories%2Fvirtuemart%2Fproduct%2Fwg0000.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.origineelenambachtelijk.nl%2Forigineelenambachtelijk%2Findex.php%2Fshop%2Fdiv-mondgeblazen-glas%2Fweerglazen%2Fweerglas-0000-detail&docid=QxVPlQ6ITptNkM&tbnid=5qBYdowEtxyEzM%3A&vet=1&w=535&h=800&client=ms-android-acer&bih=488&biw=320&q=weerglas&ved=0ahUKEwiSl5_7_o7SAhUjLsAKHV_LDn4QMwghKAIwAg&iact=mrc&uact=8
     
  16. DragonBaby

    DragonBaby Bekend lid

    8 dec 2012
    826
    204
    43
    Vrouw
  17. Emm27

    Emm27 Fanatiek lid

    24 mrt 2013
    1.907
    387
    83
    Groot gelijk! Wat niet inlevend zeg!
     
  18. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Haha inderdaad. En dat staat bij jullie op de kast?
     
  19. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Op het nachtkastje uiteraard ;):D
     

Deel Deze Pagina