NOD lijst 8 t/m 15 februari

Discussie in 'NOD forum' gestart door Chats, 8 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    beterschap meis!
     
  2. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83

    Hi meis.. even een hele dikke digitale knuffel voor jou. balen zeg...
    kan mij voorstellen dat je er even een dip van hebt.
    ik heb gisteren even een topic geopend om ervaring van andere dames te vragen mbt de kruidvat testen 2v5. alle drie mijn testen van de afgelopen dagen zien er na indrogen exact hetzelfde uit. heb vanmorgen op advies niet getest met de cb digital omdat hij ongevoelig is en mogelijk toch niet zwanger zal zeggen. morgen , mits mijn menstruatie wegblijft, weer testen met kruidvat testen om te vergelijken. het vermoeden is een biochemische zwangerschap. dwz een zeer korte start van een zwangerschap van 1 tot 2 dagen maar direct gestopt of een trage innesteling en daarmee ook langzame hcg aanmaak. dan zou ik komende dagen wel een donkerdere test moeten hebben
    heb het idee dat mijn borsten ietsje minder gevoelig zijn maar dat wisselt zoiezo wel per moment van de dag. maar geen bruin of bloedverlies. heel klein beetje zeurende baarmoeder. mijn cyclus zal wel verschuiven als het toch niet raak blijkt te zijn. :(
    als ik niet voor NOD had getest had ik dit nooit geweten dus dat is een beetje jammer.. weer een reden om echt te wachten he. pfff gezellig zo op valentijnsdag. mijn partner zei al meteen joh we blijven proberen en we zien wel. niet teveel bij stilstaan en geniet van elkaar. mocht er ooit nog een kleine komen dan is het welkom maar mocht het door de leeftijd niet meer lukken dan accepteren we dat. ben zeer dankbaar voor mijn gezonde grote docher en stiekem hoop ik ooit nog een broertje of zusje voor haar...
     
  3. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    @nutella, welkom! had je al een zwangerschapstest gedaan omdat je op geel staat? heb je een foto zodat we mee kunnen turen :) ?
     
  4. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    sterkte meis!
     
  5. Nutella

    Nutella Actief lid

    13 feb 2017
    387
    213
    43
    NULL
    NULL
    Ik hield het niet gisteravondlaat en heb een test gedaan haha. Maar ik denk dat het negatief was. Heb de test uit elkaar gehaald om te zien hoe dat er van binnen uitzag dus die ligt in de prullenbak. :p Als het vandaag uitblijft doe ik morgenochtend weer een test.
     
  6. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Nog steeds zo weinig roze namen... jeetjeee
     
  7. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Hier nog steeds een raar buik gevoel onderin en ook de misselijkheid komt langzaam weer terugg..
     
  8. Nutella

    Nutella Actief lid

    13 feb 2017
    387
    213
    43
    NULL
    NULL
    Wanneer ga jij weer testen Sarahhhh? Ik heb trouwens een hese stem en hoesten, al een paar dagen. Misschien zelfde virus als jouw keelpijn.
     
  9. Medinilla

    Medinilla Actief lid

    20 mei 2016
    317
    32
    28
    Mijzelf er bijgezet
     
  10. Nutella

    Nutella Actief lid

    13 feb 2017
    387
    213
    43
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Medinilla :)
     
  11. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Bij mij is t over. Allleen nog snotterig. Gan vandaag en morgen weer testen. Zit nu op dag 35😫
     
  12. beebj

    beebj Niet meer actief

    #1872 beebj, 14 feb 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 14 feb 2017
    Bruine afscheiding & negatieve test; m'n menstruatie is dus onderweg😒 De volgende stap is dus het sperma onderzoek bij manlief.. We gaan vrijdag naar Sint Lucas, potje inleveren..
     
  13. Dex1989

    Dex1989 Bekend lid

    21 dec 2016
    924
    651
    93
    Vrouw
    Dank je meis en wat een onzekerheid ook bij weer zeg... hoop zo dat je snel een echte knaltest hebt of zeker weet dat het niks wordt. Dit is natuurlijk waardeloos.

    Valentijnsdag is hier volgens mij voor weinig echt een succes.. die testen werken niet mee vandaag! Mijn vriend was wel heel lief gelukkig en zei ongeveer hetzelfde als jouw partner, het komt goed! Lieve mannen, hebben we soms echt even nodig.

    Hier zet het nog helemaal niet door. Voel wel wat krampjes, maar valt erg mee. Misschien niet handig, maar ik heb toch een klein sprankje hoop op late innesteling. Is iemand van jullie hier bekend mee?
     
  14. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    zeker lieve mannen!wij lopen nagenoeg gelijk dus het kan heel goed een late innesteling zijn. als mijn test oploopt morgen dan helemaal en zou het bij jou ook nog kunnen denk ik! ik heb een soort branderige baarmoeder... klinkt echt heel raar maar geen menstruatie kramp..
     
  15. miekkie

    miekkie Bekend lid

    24 feb 2006
    713
    162
    43
    Vrouw
    Het is voorbij hier :( :( :(
    Cyclusdag 1 is helaas weer een feit.
    Verdorie!
     
  16. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Hier vamdaag menstruatiepijn denk dat t er op zit voor mij. Alweer...
     
  17. 1548

    1548 Niet meer actief

    Niet leuk meiden :(.. Dikke knuffel
     
  18. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.414
    1.272
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Jeetje beebj, succes bij t ziekenhuis.
     
  19. sabagirl

    sabagirl Fanatiek lid

    15 okt 2015
    3.446
    1.129
    113
    Sterkte meiden! Had echt gehoopt op meer roze!
     
  20. Medinilla

    Medinilla Actief lid

    20 mei 2016
    317
    32
    28
    Ja dankje, succes voor de gene die nog op het wachtbankje zitten, hopelijk komen er nog wat streepjes bij.
     

Deel Deze Pagina