Grote schoonmaak? Darmklachten en vooral kramp heb ik ook, door obstipatie... blech! Verder ook niet ziek gelukkig.
Poeh ik heb sinds 18:00 uur beste weeen. Er lijkt enige regelmaat in te komen. Nu ongeveer een 20 minuten ertussen. Tijdens de wee heb ik veel moeite om te praten. Ben benieuwd
Gaat nu nog zo door. Nu om het kwartier. Heel naar, kan ook niet meer normaal liggen of zitten. Het zijn behoorlijke rugweeen. Hoop wel dat het niet weer wegtrekt en vals alarm is @qwert: ik heb sinds 1,5 - 2 weken darmkrampen. Geen braken trouwens
Besje en Indy succes wat spannend !! Grote schoonmaak heb k helaas al twee keer in de week vanaf week 37 en elke keer gebeurd er daarna helaas niks
En nog doorgezet bij jullie? Ik ben zelf heel onrustig en heb menstruatiepijn.. continue.. niet 'golvend'. Erg vervelend. Denk door de storm en omdat ik net geschrokken ben van krijsende dochter, die uit bed viel. Ze was gelukkig snel gekalmeerd en weer in slaap. Ik hoop ook snel weer rustig te slapen. Morgen dagje voor mezelf.. lekker rustig aandoen! Ben heel benieuwd bij jullie, zet hem op!
Lekker ontspannen inderdaad. VK net geweest. 7 cm ontsluiting. Over half uur vliezen breken om te controleren op poep in vruchtwater (grotere kans omdat ik al 41,5 ben). Dan evt naar ziekenhuis en anders thuis de bevalling afwachten 🤠
Hier kan de bevalling ook ieder moment beginnen. Ben 39 weken vandaag. De eerste kwam met 37.6 dus heb het gevoel dat ik al eeuwen wacht haha! Gister op controle geweest en omdat ik niet tot bijna niet meer slaap vanwege een zenuwpijn in mijn bovenbuik en er dus behoorlijk doorheen zit, gevraagd of de vk me wilde strippen. Dat wilde ze gelukkig. Maar alles bleek nog pot dicht te zitten.. Heb wel non stop pijnlijke harde buiken daarna dus hoop stiekem dat er toch iets in gang is gezet.
Ik kom ook graag mee kletsen, ben nu 38 + 1 dag... Ik verwacht wel over de 40 weken te gaan, dan valt het ook altijd mee Bij mijn 1e helaas ingeleid ivm een hoge vliesscheur en geen weeen. Later bij de inleiding was ook duidelijk waarom nog geen weeen, zoontje was er nog helemaal niet klaar voor. Duurde ontzettend lang. Ben er nu ook wel klaar mee, van mij mag ze komen. Het wordt zo zwaar nu, dat zware gevoel onderin heb ik ook en ook continu het gevoel mijn buik te moeten vast houden... Spannend voor degene die bezig zijn, hopelijk loopt het allemaal voorspoedig.
O jeeh pink or blue lijkt me inderdaad niet fijn. Jammer dat ze je niet kunnen strippen. Wanneer gaan ze het nog eens proberen? Indy, bessje en spectre al bevallen?
Volgende week heb ik een afspraak bij de gynaecoloog. Hoop dat zij het nogmaals wil proberen.. Heb vaginisme dus voor de lol doe ik het niet in ieder geval De pijnlijke harde buiken houden wel nog steeds aan..
Spannend Sjoiz! Ik hoop het voor je. Bij mijn eerste had ik ' s'middags 1 heftige wee (dacht dat het een oefen wee was.) ik moest hem echt weg puffen. Daarna niks meer en tegen een uur of 16 kwamen ze ineens al om het half uur. Ik zou een geplande keizersnee krijgen een paar dagen later, maar door die weeen is ze toch die avond nog gehaald. Is jouw kleine wel al ingedaald?
Spannend dames! Indy zal inmiddels wel bevallen zijn? Hier vannacht vreselijk onrustig geweest, kon de slaap gewoon niet vatten. Vanmorgen slijmprop verloren. Was nirt te vergelijken met de kleine beetjes van de afgelopen weken..
Spannend allemaal !! Straks hopelijk een paar bevallingsverhalen te lezen hier Ik loop nu ook al een paar uur met menstruatie achtige krampen rond , maar er zet nog steeds niks door ..
@n2 pink or blue...ja ze is ingedaald.het lijkt bij mij alsof er een band strak trekt in mn onderbuik. Herkenbaar voor iemand?