Heb ik toen ook gedaan, aan een forumvriendinnetje en die heeft nu een mooie dochter rondlopen 😍 Hier komt MvM morgen als m'n echo goed is, anders moet ik haar afzeggen.... Moet zeggen nu het zo dichtbij komt bekruipen de zenuwen me weer, wat als 't weer niet goed is.... Grrrrrr word gek van mezelf!!!!
Oh spannend Sterrenmama. Ik snap dat je nerveus bent maar het komt vast helemaal goed!! We duimen allemaal met je mee. Probeer ervan te genieten, eerste keer dat je je kindje gaat "zien"!
@Panter, wat fijn dat je op die manier toch iets kan doen! @Sterreama, hopelijk morgen alleen maar genieten!
Om 15.15 pas.... Maar heb een interessante studieochtend, dus die tijd vliegt voorbij... Maar denk dat je me na de lunch (dan nog een stukje ict) kunt opvegen 😐
Hallo allemaal, Gefeliciteerd met jullie zwangerschap Ik ben uitgerekend op 19 oktober. Heb mijn eerste echo met 4 weken en 6 dagen gehad omdat ze dachten aan een eug (eerder gehad). Gelukkig zat het deze keer goed 7 maart de 2e echo bij de verloskundige, spannend allemaal!! Groetjes
#spam# Nog even mijn testjes showen hoor, keek er nog eens naar voor ik in bed stapte en werd zo blij! Bij mijn dochter pas deze oploop na een dag of 4-5, nu al met 1 dag ertussen zo donker!
Super mooie test elleda! Oploop is echt heel duidelijk! En gefeliciteerd met je zwangerschap Danone. Super fijn dat het op de juiste plek zit! Ik was vannacht heerlijk vroeg wakker. Kon echt niet meer slapen, maar 4.15 vond ik echt te vroeg. Helaas viel ik natuurlijk net in slaap toen de wekker ging. Hebben meerderen hier last van? Ik herken het wel van mijn eerste zwangerschap.
Gefeliciteerd Dannone!! Mooie testen elleda en super dat die van jou zo'n mooi resultaat geven Marlau. Heel veel succes en plezier bij de echo Sterrenmama, uiteraard hopen we allemaal op goed nieuws!!
Heel veel succes sterrenmama! Op een prachtige echo! En ik herken de zenuwen helemaal, heb ze nu al voor vrijdag brr, echt bibbers! Ellada prachtige testen! Marlau herken het niet helemaal maar ben ook zo moe dat ik sowieso wel slaap op het moment. Hier was ik gister zo moe, niet normaal, sliep om half 9 al en werd om half 6 wakker van een hoestende zoon, hij had echt een hoestbui van 45 min en ook helemaal last van zijn ontstoken ogen, heel zielig. Daarna niet meer geslapen want moest toch opstaan voor werk. Mijn ontbijt met moeite binnen kunnen houden, scheelde weinig of het lag in het toilet. Nu op het werk, ontbijt draait rondjes, buik is gevoelig en heb ook keelpijn. Zucht, wordt een lange dag. Gelukkig na vandaag weekend. Vrijdag echo, vindt het enorm spannend! (heb nog steeds in mijn achterhoofd dat ik afgelopen december op donderdag kloppend hartje zag en op dinsdag was de hele baarmoeder leeg, had toen bloedverlies en dat gebeurde met 6,5 week, ben zo bang dat dat het nu ook gaat gebeuren)
Ellada; wauw mooie oploop! Marlau; ik slaap juist als een os. Ik heb het gevoel dat ik de hele dag wel kan slapen. Gisteren om 21.30 naar bed gegaan en schrok net wakker toen dochterlief wakker werd en me riep (8.00 uur) Danonne; gefeliciteerd!! Sterrenmama; geniet van je eerste echo! Ik ben jaloers!! Hier duurt het nog 4 weken! Ik snap je zenuwen, maar we duimen allemaal mee! Sabagirl; ahhh wat verdrietig zeg! Ik snap je angst. Probeer er nu niet teveel mee bezig te zijn. Ik denk dat je pas kunt genieten als voor jou die 6,5 week grens voorbij is! Dikke knuffel
Goedemorgen meiden , Gezellig wat word er veel gekletst . Welkom nieuwe zwangere meiden , zag mooie testen voorbij komen . Succes sterrenmama , hopen op een mooi kloppend hartje . Spannend! Hier vanaf nu vakantie !!!! Heerlijk . Gister op werk verteld een 2e collega dat ze in verwachting is 🙈 Ik zal straks de 3e collega zijn hihi . En wie weet wat er nog na mij komt . Merk dat ik misselijk wordt van een lege maag , en sta al 2 ochtenden te braken boven toilet . Bij de andere 2 nooit gehad. En s avonds lijk ik wel 6 maanden zwanger haha maar verder voel ik me wel oke .
Wat lekker dat je vakantie hebt Eetje! En wauw 3 zwanger collega's, leuk ! Ik werk met alleen maar mannen.. Herkenbaar hoor, ik ben ook opgeblazen! Ik kan ook geen jurkje aan want je ziet echt een buikje .. Heb jij tips tegen de misselijkheid? Ik word er gek van
Cola drinken helpt tegen misselijkheid. En voor je opstaat ff wat eten...bijv een kracker...banaan oid. Dan nog ff liggen vijf min en daarna pas opstaan. Zorg dat je maag niet leeg is...elke twee uur wat eten.
Thanks voor de tip panter . 1548 , misschien dit maar eens proberen . ik had een slaapdienst vanmorgen , lekker ruk . En ik braak niet zachtjes 🙈 Halve huis wakker hahaha . Soooo lekker hoor ik , ben je zwanger . Heb het maar op een griepje gegooid .. daar heeft iedereen last van gehad bij ons . Blij dat ik nu vakantie heb , krijg de echo als ik terug kom en als deze goed is hoef ik er niet meer geheimzinnig over te doen. 1548, wat doe jij voor werk ? We hadden het er hier laatst over 😂 Zal even teruglezen . Gelukkig valt mannen veel minder snel een zwangerschap op .
Oeh.. gelukkig Eetje! Werk je ook in de gehandicaptenzorg? Ik heb vanavond slaapdienst.. Zie er nu al tegenop. Ik ben zoo moe en ik mag maar 6 uur slapen.. Geniet van je vakantie!!
Ja bedankt Panter voor de tips! Sorry, het is niet grappig maar ik moet toch wel lachen dat je iedereen wakker braakt .. Oh dat heb ik helemaal niet meegekregen.. Ik werk als intercedent.