Ik doe aan het eind van de week het geld dat nog in m'n portemonnee zit in een potje. Ik pin iedere week het boodschappengeld. Nu liep het ff anders en kwam het er niet van om te pinnen en had ik toch boodschappen geld. Normaal doen we extra dingen van dat geld.
Thanks voor de link! Die ga ik zeker opslaan want het lijkt me echt leuk om zo te sparen en elke week weg te strepen. Echt iets voor mij
Ik koop koopzegels bij de AH. Gaat 600e per maand aan boodschappen doorheen dus het gaat hard met de boekjes geen idee nog waar ik voor spaar... wil ze allemaal in 1x inleveren maar weet niet nog niet wanneer en waarvoor.
Stomme vraag misschien maar wij komen heeeel zelden bij de AH omdat we de Hoogvliet letterlijk om de hoek hebben. Maar wat zijn koopzegels? Bij de Hoogvliet heb je een klantenpas waarbij je voor elke euro die je uitgeeft aan boodschappen 0,10 kan sparen. Is het zoiets?
Bij de Appie zijn eht koopzegels. Per 1 euro betaal je dan 10 cent. als het boekje vol is (49 euro meen ik) en je levert hem in, krijg je 3 euro extra. Is best een hoop rente, dat krijg je bij de banken neit meer. hier gooien we al het kleingeld in een spaarpot, gaat niet heel hard meer aangezien we veel pinnen of het beetje kleingeld gaat in de spaarpotten van de jongens. Wij doen ook aan de zegels van de appie en dat geld is ook van de jongens. Toen de oudste nog alleen was kreeg hij alles, nu de kleine er bij is wordt het gedeeld en als de oudste 18 is, wordt dit niet meer voor hem gespaard, en krijgt de jongste alles. is puur voor rijbewijs en opleiding. is ongeveer een boekje per maand. We halen daar ook onze shag, dus het tikt wel aan. Als we naar België gaan voor shag, berekenen hoeveel we kwijt waren geweest in Nederland, en daar 10% van gaat naar de spaar van de jongens. om het toch een beetje gelijk te laten lopen. Heitje voor karweitje komt hier straks ook, maar inderdaad de afwijkende klusjes, niet kamer opruimen enzo. dat is standaard.
Ik spaar door mailtjes te lezen en vragenlijsten on te vullen via verschillende spaarprogrammas Doe t in loze/verveel momenten
ik spaar via de bank, heel saai dus. heitje voor een karweitje: als ze geknipt worden door mij dan krijgen ze 1 euro voor het stilzitten, omdat ik 13 euro per kind bespaar door niet met ze naar de kapper te gaan. verder geen karweitjes waarvoor ze betaald krijgen. alleen zakgeld dat wel. ze moeten hier gewoon meehelpen