@LMSB: dankje! @Baby2011: heel herkenbaar! Ik had mijn moeder vlak voor onze vakantie aan de telefoon (ben nu op wintersport) en ik floepte t er gewoon bijna uit. Terwijl ik echt eerst ff de echo af wil wachten. Dat geeft toch meer zekerheid. Ik vind het zo leuk om m'n ouders te verrassen met goed nieuws en niet blij te maken met n dode mus. Geduld dus...
Dat lijkt me ook wel wat een besloten Facebookpagina . Dit is hier nog niet besproken geloof ik. Geen idee hoe je dat doet, jij wel?
Welkom voor de nieuwelingen en uiteraard ook gefeliciteerd ! Leuk dat de groep al aardig uitgebreid is hihi. Ik vertelde al dat ik vd week ziek ben geweest en gelukkig gaat het beter, maar ik blijf de gehele dag zo beroerd... Met vlagen beetje op en af, maar het blijft wel steeds aanwezig. Hebben meerdere dat ook? Ik hoef gelukkig niet over te geven, dat kan ik altijd heel moeilijk. Ik heb ook weinig energie en ben chagerijnig volgens mijn man . Hopelijk is dat rond de 12 weken weer een stuk minder. Ik moet nog 2 dagen wachten tot mijn eerste echo, kijk er zo naar uit!
Ik ben vandaag 9 weken whoehoe!! Helaas nog steeds niet helemaal lekker, hele dag door misselijk en nu ook de griep erbij gekregen. Volgens mijn man ook niet in allerbeste stemming! Haha Ik heb het wel al aan mijn ouders en wat naaste mensen verteld. Meer omdat ik mocht het mis gaan mijn verdriet ook met hun wil delen.
Wat fijn, 9 negen! Al bijna de termijnecho ! Ja, dat is inderdaad hier ook een reden om het tegen een aantal nu al te vertellen hoor. Het is toch fijn dat je het dan wel met wat naaste kan delen. Al gaan we natuurlijk uit van het goede !
Welkom nieuwe dames! Gefeliciteerd! Vervelend van de griep he! Ik had afgelopen dinsdag nacht de buikgriep pff vreselijk! Maar twee dagen later weer beter en voel me zelfs beter dan voor de griep haha Woensdag de eerste echo.. ben zo benieuwd!!
Hier precies zo☹️ Voel me de laatste dagen enorm lamlendig, gelukkig ook niet overgeven maar wel hele dag door misselijk en gewoon niet lekker ofzo😫
Ik heb t verteld........ morgen schoonmama en mijn zusje en vriend even. Verder helemaal niemand nog. Ook gemeld dat zoonlief het nog niet mag weten. Met 12 weken komt dat wel. Ik kon t gewoon niet meer. En wat voelt t heeeeeeeeerlijk. Als t dan mis gaat ofzo zijn ze er ook om je te steunen vind ik een fijn gevoel. Bij onze zoon wisten ze het zelfs nog eerder.
Ik heb het vrienden verteld , maar das meer omdat ik weet dat mijn ouders we niet geheel blij mee zullen zijn... was namelijk zo bij de eerste en de tweede...dus vwrtel ze het pas later....
Morning all... @LMSB: dat is ook vrij snel na de geboorte, ging het niet meer? Wij zijn een maand na haar 1e verjaardag uit elkaar gegaan. Bij ons ging het ook echt niet meer, communicatie was ver te zoeken en het was alleen maar ruzie/discussie . Mijn nieuwe vriend en ik zijn nu bijna 1,5 jaar samen. @LM1984:Welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap. Wat fijn dat je toch spontaan zwanger bent geworden ipv via MMM. Zwaar tillen maakt op dit moment (volgens mij) nog niets uit hoor, je kindje zit zo goed ingepakt dat hij/zij er echt niets van mee krijgt. @missiej: wat fijn een goede echo, heb je foto? Ja duurt lang he voordat je weer een echo krijgt. Juist in het begin als alles zo spannend en onzeker is zou het zo fijn zijn om elke week even te mogen spieken. @Essje: ik heb ook 2 elektrische kruiken, ze zijn al gebruikt door mijn zus dus ik weet dat ze veilig zijn lijkt me ook veel idealer dan die hete waterdingen... @Pluis90: wat vervelend dat je weer een blaasontsteking gaat krijgen, hopelijk trekt het gauw weg. Mag je gewoon antibiotica tijdens de zwangerschap? @Miranda83: wat vervelend dat je nog zo beroerd bent , misschien kan je om het uur wat kleins eten zodat je de hele dag iets in je maag hebt? Wel spannend, morgen je echo, hoe laat mogen jullie?
Spannend he dat vertellen. Nooky waarom denk je dat je ouders niet blij zullen zijn? Als je het niet wil vertellen dan is dat ook prima natuurlijk. Miranda83: Ik wil best een facebookpagina aanmaken. Diegene die er bij willen moeten mij dan een privebericht sturen. Meiski: Dat is ook wel snel inderdaad. Nee zonder communicatie gaat het al snel mis ja. Is dat nu wel goed in je huidige relatie?
Omdat het natuurlijk van me ex is...en buiten dat ze steunen me toch nooit... bij de eerste en tweede waren ze er ook niwt blij mee....lang verhaal.... het zit gewoon niet lekker tussen mij en me ouders
Tjee lastig.. lijkt me een hele nare situatie. Wanneer wil je ze het wel gaan vertellen? Ik durfde het mijn moeder ook niet te vertellen, bang voor een nare/boze reactie. Toen heeft mijn vriend het maar gedaan Hebben jullie ook zo'n last van menstruatie achtige krampen? Ik word er gek van!
meiski.. we hebben wel een foto maar daar is het vruchtje slecht op te zien... en ze had geen betere gemaakt helaas.. hier weten de meeste in onze omgeving het al wel... puur omdat we nu zouden gaan starten met IVF en we beide erg slecht kunnen liegen haha.. en ook met de gedachte van stel dat.... dan krijg je ook geen vragen die dan niet prettig aanvoelen... ik weet niet meer wie er over begon.. maar mijn dochter is ook uit mijn eerdere relatie.. ik ben bij haar vader weggegaan toen ze 3.5jr was... niet zozeer vanwege ruzie's maar gewoon uit elkaar gegroeid.. hij was wat ouder dan mij en ik was 17 toen k bij hem kwam.. ma bijna 7jr stonden we beide op een ander punt in ons leven... inmiddels 2.5jr samen met mijn man hij en mijn dochter zijn gelukkig 2 handen op 1 buik ( hun klik was voor mij belangrijk en noodzakelijk voordat k me volledig in de relatie kon/wou storten) verder lees ik er veel over ziek,zwak, misselijk... hetzij griep hetzij de hormonen... hier gelukkig nergens last en toch maakt me dat eigenlijk ook erg onzeker...
Goedemorgen allemaal, Hier is het spugen gelukkig gestopt, klein beetje misselijk nog. Verder niet echt ergens last van, wat gevoelige borsten en voel me anders dan anders.. Over 2 weken de termijnecho en combinatietest, hoop dat alles er dan weer goed uitzien. Voor de werkende mama's, met hoeveel weken vertellen jullie het op je werk?
Hier eigenlijk vrij weinig kwaaltjes. Enkel heeeeeeel moe in de avond en in de ochtend om 7 klaar wakker haha. Ik wil t met 12 weken denk op werk vertellen dus dat duurt nog paar weekjes. Eerst maar ia de eerste afapraak goed doorkomen
Gister 2e echo gehad en ukkie groeit keurig en mooi kloppend hartje te zien! Beelden waren iets onscherp vond ik zelf maar dat maakte de vreugde zeker niet minder!! Ben verliefd! Kwaaltjes heb ik amper. Soms voel ik mn borsten vooral rond wk 6 was dit enorm. Verder wel eind vd dag bek af en heb geen lontje meer (zelfs geen kort lontje haha) dus ben snel geïrriteerd maar dat zijn de enigste!
Wat fijn dat alles goed is! en lekker dat je niet zoveel kwaaltjes hebt haha, hier juist beroerd en nog wel een lang lontje gelukkig hahaha
Mooie echo! En fijn dat alles goed is. Bijzonder om te zien dat er nu al wat meer te zien is dan op mijn vorige echo afgelopen donderdag. Ze groeien zo snel he in het begin.
Hallo dames, Ik heb gisteravond de 1e echo gehad. Een heel mooi kloppend hartje gezien, zo blij ! Hier ook een fotootje. Linksonder is het vruchtzakje. Beebje ligt daar met het hoofdje tegenaan. De echo gaf precies het termijn aan van wat ik zelf had uitgerekend, dus 7 weken en 4 dagen. Op de foto staat 7 weken en 3 dagen, maar later gaf ie ook dag later aan. Ach ja, met termijnecho beter te meten hihi. Ik heb het gisteravond mijn broer en zus nog verteld en mijn man zijn zus. Mijn ma en schoonouders wisten het al . Verder houden we het nog voor ons tot na de termijnecho. Ook op mijn werk vertel ik het pas na de termijnecho. Ik heb de termijnecho op 24 maart in de ochtend. Dan ben ik precies 11 weken.