Pff ben pas 6 dpo vandaag, maar aan de andere kant denk ik, toch zijn die 6 dagen nog redelijk snel voorbij gegaan. Donderdag ben ik 10 dpo maar wil echt pas zondag testen. Hoop zo dat ik het volhoud. Is zo ontzettend verleidelijk om eerder te testen. Hebben jullie nog tips hoe ik mezelf kan tegenhouden tot zondag? Dat duurt gewoon nog een he-le week Gisteren en eergisteren soort menstruatiepijn gehad in de avond. Heb ik vandaag geen last van. Heb wel sinds gisteren braakneigingen na het avondeten, alsof het in mijn keel blijft hangen. Gelukkig is dat over als ik snel wat drink. Ook sinds gisteren gevoelige tepels, maar dat heb ik elke cyclus. Zal de komende dagen ook wel weer gevoelige borsten krijgen. Septembermom ben wel erg benieuwd hoe het nu bij jou gaat. Heb je nog getest? Heb je nog pijn? En hoe gaat het nu met je zus?
Wauw, wat heb je dat mooi geschreven Noganoniem! Voor jou mag het nu ook snel gebeuren. Lastig he, jezelf inhouden. Ik kan alleen maar zeggen; zoek afleiding, veeeel afleiding! Als je je echt niet in kan houden zou ik echt pas vanaf 10 DPO testen. Ik ga weer duimen! Septembermom: heel veel beterschap! Doe het rustig aan. Ben heel benieuwd hoe het met jou is en met je zusje. Jairy, is inderdaad nog vroeg.. is je temp hoog gebleven vandaag? Hoop het zo voor je!
Kleinmeisje: fijn dat je nu duidelijkheid hebt! Hoop dat het deze ronde raak mag zijn voor je! Barbsan: fijn dat je goed geslaagd bent op de 9 maanden beurs! Ik was er zaterdag ook. Vond het eigenlijk verschrikkelijk. Vooral de drukte en dat geslenter! Ik had uiteindelijk ook erg last van m'n bekken.. Wel leuk geslaagd. Een tentje deed hele leuke dingen van mijn favo merk Done by deer ineens voor 50% weg! Komt echt nooit voor dus ben ik wel blij mee! Mooie buik ook! Mixed: heerlijk dat je je mannetje zo veel voelt! Ik begin haar hier ook steeds meer en duidelijk te voelen. Laatst een nacht wakker gelegen en dan merk je hoeveel ze bewegen! 😍
Krullenbol fijn dat het goed met je gaat! Moeheid is hier ook nog steeds aanwezig. Maakt het wel pittig he in combi met je andere kindje. Hier: al druk begonnen met de babykamer. Meubeltjes staan. Gisteren verf gekocht. Wil een half muurtje verven en de rest aankleden met muurstickers. Heerlijk om er mee bezig te zijn! Meer hier die er al aan zijn begonnen? Ik schrik wel een beetje van de hoeveelheid kleertjes enzo die ik al heb 🙊
Noganoniem, het is inderdaad nog vroeg, maar ergens geloof ik er dan meteen niet meer in. De vorige keer testen ik op 10dpo heel erg tuur, misschien dat ik daar te veel naar kijk. Temp vanmorgen was nog steeds hoog, dus dat is ergens dan wel weer goed!
Je hebt idd wel vroeg getest maar het kan nog alle kanten op! Hou je temp maar mooi hoog en test over een paar dagen nog een x. Hopelijk heb je dan een mooie test!!!
Haha die wachtbank is en blijft verschrikkelijk!!! Net wat romymama zegt: afleiding, afleiding en nog eens afleiding Voor je het weet is het zondag!!!
@Romymama, bedankt voor je compliment. Hm afleiding zoeken zal best lukken aangezien ik gewoon moet werken, nadeel is dat ik pas 's middags moet beginnen. Ik vind het nu al moeilijk worden hahaha. Zit zelfs al te twijfelen of ik morgen (8 dpo) met zo'n extra gevoelige test zal testen, heb al 2 dagen een ovulatietestje gedaan en die lopen wel op. Morgenochtend doe ik zowiezo zo'n ovulatietestje, ook al weet ik dat dat weinig zegt. Heb ze nu met middagurine gedaan maar wil morgen met ochtendurine proberen. haha hoezo ongeduldig. In mijn achterhoofd weet ik gewoon dat het nog te vroeg is voor een zwangerschapstest, dus hou het nu even bij een ovulatietestje. Maar de 13 dpo ga ik vast niet halen. Dan maar op 10 dpo (donderdag) zo'n gevoelige test doen. Die heb ik nog 2 liggen. De kruidvat wil ik echt tot zondag bewaren leuk dat je al met het kamertje bezig bent, oh ik wil dat ook zo graag. Ik doe mee op lotingsites en daar komen ook allemaal babyspulletjes voorbij maar kan daar nog niet op meeloten, hoop dat dat snel wel kan. @Jairy, ik heb eigenlijk hetzelfde, als hij op 10 dpo negatief is, is het al mislukt in mijn ogen. Terwijl het dan eigenlijk nog alle kanten op kan. Wat kunnen we onszelf toch gek maken he. Ik hoop echt van harte dat jij over een paar dagen een positieve test mag hebben en dat dan alles goed is met je kleintje. fingers crossed Chats geduld is een schone zaak en geduld wordt beloond zeggen ze, kun jij me nog op andere gedachten brengen?
Euhhhh....alle pagina's teruglezen van de vorige ronde 🙈🙈🙈 Vooral die waarin je stellig beweerd niet voor NOD te testen 😜😜 Als ik zelf richting NOD ga, voel ik van alles en denk ik.... zou het? Zou het? En dan later lees ik terug en dan denk ik bij mezelf: hoe heb ik mezelf zoooooo voor de gek kunnen houden!!! Ik heb elke maand dezelfde kwaaltjes....dus doe daar niets meer mee..... lees: ik zit nu nog maar op 3DPO en kan heel stoer zeggen: dat doet me niets haha Wordt vervolgd......
Dat is een hele goeie, en een vriendin van me zegt, als de test negatief is duurt het zo lang voordat je ongesteld bent en je verder kunt, dat is ook frustrerend. Pff ja idd ik roep dat ook elke keer heel stoer dat ik wacht tot de nod maar als die 10 dpo dichterbij komt wordt het zoveel moeilijker om me aan die afspraak te houden haha
Leii inderdaad heel gek misschien is hcg prikken inderdaad wel een idee..? Dankjewel lief! Mixer wat fijn dat je een goede twee weken echo hebt gehad en wat eeen prachtige echo weer!😍 fijn dat je jè mannetje zo lekker vaak voelt heerlijk gevoel! Chats inderdaad dat zal het wel zijn, maar ja hoopte dat ik over twee weken (inmiddels anderhalf) al wel duidelijkheid zou hebben. Clearvblue zal wel 1-2 weken aangeven gezien de lichte streepjes. Ik wil inderdaad ook graag duidelijkheid weet nu niks, kan niet door nut denk dat ik morgen idd even ga bellen na huisarts. Fijn dat jij je ei gevonden hebt en nu gespannen op het wachtbankje ik hoop het zo voor je joh!! Fijn ster dat je een goede echo hebt gehad! Mooie afspraken in het vooruitzicht!🙋 Happyjoy wat naar die bandenpijn spannend bijna geslachtsbepaling!! Barbsan gewoon rustig aan doen en aan jezelf denken!! Wel een super mooie foto van je buik je ziet er prachtig uit! Wauw noganiem mooie tekeningen en mooie gedichten maak je zeg! En wat een spannende dagen weer voor jou ik hoop het zoo voor je!! Achteraf zul je er wel weer van balen maar als je wilt testen doe je dat toch gewoon doen waar je je goed bij voelt! Super spannend! Jairy wat is het nu spannend voor jou! Temperatuur mooi hoog! 9dpo is ook nog erg vroeg!! Wanneer ga je weer testen? Ik duim voor je! Krullenbol fijn dat alles lekker zn gangetje gaat! Ah romymama wat super leuk dat je al lekker met het kamertje bezig bent! Hahaha jaa dat babyshoppen is erg he😂 Elisabeth hoe is het met jou?
Ik heb vorige week getest en gestopt toen het streepje heel licht werd in de hoop dat die vandaag helemaal negatief zou zijn. Dit was helaas niet zo. Dacht dat bij een vroege miskraam hcg wel snel uit het lichaam zou gaan? Of gaat dat niet zo snel? Bij de vroege miskraam in november was dat wel. Baal ervan ik wil gewoon door nu.. heb geen idee wanneer mn ei nu kan komen en hoe Mn cyclus nu is. Moet wachten op een negatieve test. Ik bloed nog steeds (nu 17 dagen) maar is nu nog maar een klein beetje. Ook niet echt buikpijn meer, wel gerommel en steekjes.. Mn zusje heeft nu bijna de eerste kuur erop zitten heeft ze wel echt last van, ook nog van de operatie. Ze bloedt erg hevig. Ze had ook getest vandaag maar dat was helaas een knaller nog. Ze hoopte dat die al wat lichter zou zijn Mijn test van vanmiddag:
De aller eerste test heb ik niet meer die heeft Mn dochter te pakken gehad en verpest🙈 Heb nog een test.. denk dat ik die morgen doe
@nog anoniem: volgens mij zijn de vitaminen van Davitamon erg goed. Zelf gebruik ik al vanaf voor de zwangerschap die van kruidvat. Een keer alles met elkaar vergeleken en is nagenoeg hetzelfde. En scheelt een hoop ik prijs. Lief die foto's van je kat 😍 @Kleinmeisje: ik hoop dat je een beetje je rust kunt vinden. Die testen van clearblue hebben meer hcg nodig dan de kruidvat 2v5. Houdt dat in je achterhoofd. Die hcg strips die je online hebt gekocht... ik heb daar serieus alleen maar negatieve ervaringen mee. Ik zweer bij kruidvat 2v5. Rustig aan en jezelf niet gestresst maken, dar helpt het zwanger worden proces helaas alleen maar tegen. @krullenbol: Ahh die moeheid😖😖😖 Wat voor werk doe je? @barbsan: wat goed dat je dat zegt van die babywatcher. Dat is toch dat ding wat je aan je laptop kan koppelen? Fijn om te weten dat dat niet werkt @mixed: heerlijk he dat gevoel! Ik voel ons meisje nu net een week en ik moet zeggen dat het me zoveel rust geeft. Al voel ik haar heel lichtjes omdat placenta voor zit. Maaarrrr ik voel haar 😀😀😀 Wat vliegt de tijd he 😬 @seotembermom: Ohh meisje!!! Beterschap! Heeft het niks te maken met de positieve test? @romymama: hier al beetje bezig met kamertje voor ons zoontje. De babykamer blijft de babykamer. Voel me nog heel onrustig tot zijn kamertje klaar is 😛😛