2017: nieuwe ronde, nieuwe kansen

Discussie in 'MMM clubs' gestart door ike, 11 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Journey18

    Journey18 Actief lid

    27 apr 2015
    134
    46
    28
    NULL
    NULL
    Een HCG van 733. Volgens de assistent (en de tabellen op het internet) is dit een mooie waarde. 20 maart mag ik voor de eerste echo. Ik ben heel blij maar ben toch terughoudend om de een of andere reden. Die onzekerheid gaat volgens mij niet zomaar weg.

    Ook voor jou is het nu heel spannend. Hele mooie test heb je! Hopelijk blijft die zo.
     
  2. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    23 feb 2015
    3.654
    918
    113
    @dreamer, ja ik heb in 3 jaar tijd ooit 1 x een cyclus gehad van 40,33 en 31 dagen.
    Normaal heb ik een cyclus zo rond de 28 dagen. Ik geloof ook niet dat ik zwanger ben want dat kan gewoon bijna niet..
    Wel gister avond even getest om het uit te sluiten maar zag niks op de test!
    Ik moet voor 16 maart ongesteld worden want dat is de uiterste datum dat ik aan de pil moet voor me schema, gelukkig duurt dat nog ruim 2 weken dus heb nog de tijd. Maar fijn vind ik het niet, weet niet waar ik nu aan toe ben

    @journey, mooi aantal hcg! Snap dat je nog wat terughoudend bent, maar probeer van het goede uit te gaan!
     
  3. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Journey jouw hcg is prima! Super zelfs! Zulke waardes kan ik tot nu toe alleen van dromen. Laatste zwangerschap hcg van 90. Dat vonden zij al prima maar ging dys toch mis.

    Dreamer in het etz gaat de tp in het weekend gewoon door. Want daar krijg jij toch je tp? Ik heb bijna alle tp's in het weekend gehad.
     
  4. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    @journey: mooie waarde hoor! En die onzekerheid is volgens mij heel logisch. Denk dat veel meiden dat hebben, zeker na het traject waar we door heen moeten. Hopelijk is het gauw 20 maart! Beetje afleiding tot die tijd?

    @clarajilla: is ook niet fijn! Herken dat wel hoor. Je zit er dan echt op te wachten, en elke dag duurt te lang. Ik ging met die 40 dagen cyclus ook super vaak naar de wc, omdat ik elke keer dacht dat het door zou moeten breken. Hoop voor je dat het gauw komt!

    @ike: ik krijg de tp inderdaad in het ezt. Fijn te weten dat het daar in het weekend ook door gaat! Wel gek zit ik met te bedenken... Dat met al mijn 7 tp's het nooit een keertje in het weekend viel.
    Hoe is het nu met jou? Nog weer getest, of wacht je echt tot vrijdag? En hoe voel je je?

    Voor mij nog 3 daagjes tot de scratching. En dan zondag de eerste spuit weer. Zie daar best tegen op! Ik ben helemaal geen naalden fan en de vorige poging is al zo'n tijd terug, dat die drempel weer flink hoog geworden is.
     
  5. samira28

    samira28 Bekend lid

    10 jun 2008
    583
    37
    28
    Vrouw
    Oh ik dacht dat je al aan de deca was..
    Wel vervelend die menstruatie die maar niet wil komen..
    Klinkt een beetje raar, maar als ik een orgasme krijg lijkt het alsof ik het aanwakker, dus komt ie snel als het tijd is dat ik ongesteld moet worden.

    Ik heb trouwens net iets stoms gedaan.
    Ik heb gisteren rechts geprikt, en zou vandaag links prikken, maar heb weer rechts geprikt..
    Heeft dit een slecht invloed?
    Bij mij moet altijd iets de eerste keer iets mis gaan..
    Ik schrijf het voortaan op pff
     
  6. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Voor zover ik weet kan dat echt geen kwaad hoor Samira!
     
  7. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    ij zijn weer onderweg naar huis van de functie die me 100% is meegevallen. Heb er amper wat van gevoeld. Nu inmiddels wel hoor, lijkt wel of we door België rijden met alleen maar kuilen en hobbels in de weg:D

    Er waren 15 follikels, waarvan ze er 14 heeft aangeprikt. Eentje durfde ze niet aan omdat er een hele dikke ader vlak tegenaan lag.
    In iedere follikel zat een eicel, alleen eentje is er meteen ingestort. Dus er zijn er nog 13 in de race om mooiste ambryo te worden :p Nu wachten tot vrijdagochtend. Dan worden we pas gebeld of er bevruchting is opgetreden en bij hoeveel. Dus even paar dagen bijkomen!
     
  8. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    21 jan 2017
    3.915
    3.603
    113
    Spannend Buko. Je hebt in ieder geval een mooi aantal eicellen. Hopelijk zitten er vrijdag een paar mooie bevruchtingen tussen. Nu lekker uitrusten.
     
  9. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    23 feb 2015
    3.654
    918
    113
    @samira, bij mij komt mijn menstruatie altijd de dag na ik gedoucht heb. ( douche om de dag) en altijd na ik ontlasting heb gehad.
    Helaas moet ik nog zeker 2 maanden wachten voor ik kan beginnen met de deca, moet eerst nog tot 8-4 aan de pil als die menstruatie eindelijk is komt!

    @buko, fijn dat het je mee viel de punctie! En wat een mooie opbrengst, nu op naar mooie embryo's
     
  10. Cassie21

    Cassie21 Actief lid

    1 okt 2016
    264
    56
    28
    volgens mij ook niet.. de afwisseling is toch meer zodat je je buik niet lek prekt door steeds in de zelfde kant te spuiten?
     
  11. Cassie21

    Cassie21 Actief lid

    1 okt 2016
    264
    56
    28

    wooow mooie oogst Buko! heb je de punctie onder sedatie/narcose gedaan?

    ik hoop dat er een paar super emmy's uitkomen!
     
  12. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Precies... Dit dacht ik ook!

    @Buko: fijn dat de punctie je is mee gevallen, en wat een mooi aantal eicellen. Daar zouden toch wel wat mooie embryo's moeten kunnen ontstaan! Lekker uitrusten, en op naar de volgende stap vrijdag.
     
  13. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Jaa, fingers crossed. Bij ons is de bevruchting zo'n beetje het allerspannendste deel. Zaad van mijn vriend is al 8jr ingevroren en was echt van héle slechte kwaliteit. Dus hoop dat er een paar mooie embryo's zullen ontstaan.

    In het Erasmus krijg je een morfine infuusje. Ik zag die morfine niet helemaal zitten, ben nogal control muts en was bang dat ik me heel raar zou gaan voelen. Ze waren erg begripvol, maar raadden me de morfine wel aan vanwege het aantal follikels.
    Ze zijn begonnen met 0,8 (ml?) om te kijken hoe ik daar op reageerde. Voelde ik meteen goed. Van de punctie voelde ik toch echt 0,0 en binnen no time was de eerste eierstok leeg. Aan het einde was het een 2 denk ik, qua pijn. Vond het dus niet nodig om nog meer morfine te krijgen. Ook de linker nog gewoon gedaan en ook dat deed totaaaal geen pijn. Ik heb een BMI van 21 dus ze verwachtten al wel dat ik goed op de morfine zou reageren. Standaard dosering is dat je per eierstok 1 (ml?) krijgt. Heb dus minder dan de helft van de standaard pijnstilling gehad.
    Je begint met 2 spuiten. Die waren niet prettig, maar het idee was erger dan het gevoel. Moet zeggen dat ik het wel heel spannend vond hoor, en adrenaline verdoofd ook natuurlijk..

    Heb ik nou goed onthouden dat jij de punctie onder narcose wilt?
     
  14. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Voor de meiden die al vaker een tp hebben gehad; op welke tijden brachten jullie die utrogestan in? 07u-15u-23u ofzo?
     
  15. samira28

    samira28 Bekend lid

    10 jun 2008
    583
    37
    28
    Vrouw
    2maanden:(
    Och.. dus heel die nieuwe ivf schema is eigenlijk niet echt meer van toepassing door die menstruatie die maar niet wil komen..
    Echt vervelend zeg..jeetje.
    Krijg je nog een nieuwe schema?
    Ik weet niet of dit mag, maar als ik maar 1 pil slik dan heb ik over 2 dagen mn menstruatie.
    Ik hoop echt dat het nu niet lang meer gaat duren die menstruatie.
    Ik heb gisteren mn laatste menstruatie gehad, en die duurde ook langer dan normaal
     
  16. samira28

    samira28 Bekend lid

    10 jun 2008
    583
    37
    28
    Vrouw
    Spannend Buko! En wat heerlijk dat de punctie jou zwaar is meegevallen..
    Een mooie aantal ook :D
     
  17. samira28

    samira28 Bekend lid

    10 jun 2008
    583
    37
    28
    Vrouw
    Oh geen idee, als dat zo is dan is dat toch echt een opluchting.
    Want ik had trouwens ook gehoord van de verpleegkundige dat je ook in je bovenbeen mag prikken.
     
  18. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Je mag zelfs in je arm prikken als je dat fijn vind.. bovenbeen dus ook!
     
  19. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Samira ik vond dit nog op de site van het zkh;

    " rustcyclus is noodzakelijk om de eierstokken van het effect van de hormoonstimulatie en de follikelpunctie te laten herstellen en duurt als regel enkele dagen tot een week langer dan uw normale cyclus."

    Je menstruatie komt vast snel!
     
  20. Cassie21

    Cassie21 Actief lid

    1 okt 2016
    264
    56
    28
    ooh dat wordt nog even spannend dan, hoe de ontdooiing loopt.

    klopt ik krijg een roesje, dus ben altijd érg geinteresseerd naar mensen hun ervaring:D maar morfine werkt zo te horen ook goed? bij ons gebruiken ze propofol...
     

Deel Deze Pagina