dat vindt jij. blijkbaar vindt het gros het niet erg om met ongestreken kleding te lopen. voor wie zou ik moeten gaan strijken? omdat een ander daar misschien wat van zou gaan denken? "wat zullen de mama's op school wel niet gaan denken als mn kinderen met een vouwtje op school lopen? of de mensen op straat? lijkt me best erg als je zo bang moet zijn voor de mening van een ander. ik heb er schijt aan, scheelt me in ieder geval een hoop werk
Waarom gaat het nu toch weer over wat anderen ervan vinden of de mama's op school? Het is nu het zoveelste topic waarin iemand benoemt dat ze iets niet mooi of netjes oid vindt en elke keer wordt dat weer aangehaald Ik strijk helemaal niet om wat een ander ervan vindt, maar omdat ik vind dat je voor l*l.loopt als je met ongestreken, gekreukte kleding rondloopt. Dat vind ik gewoon voor ons als gezin, ongeacht wat iemand anders daarvan vindt. Hetzelfde vind ik met rondlopen in trainings of joggingsbroeken als je niet op weg bent naar de sportschool.
Tuc, het is ook de manier waarop je het brengt. Van mij mag je strijken natuurlijk, kan mij het schelen wat jij met je tijd doet. Maar om meteen te verkondigen dat mensen voor lul lopen als ze het niet doen zorgt ervoor dat mensen in de verdediging schieten. En "Ja, natuurlijk strijk ik"... Tsja, er zijn hier dus veel mensen die aangeven het niet te doen. De discussie wordt er direct zo venijnig van. Iets om misschien over na te denken.
Nee ik strijk alleen af en toe strijkkralen Mn man strijkt zn overhemden, af en toe doe ik dat voor hem, maar dat is misschien 1x in de 3 jaar.
Voor mij is dat natuurlijk.....ik zou niet weten hoe anders, vandaar: natuurlijk strijk ik. Als je je daar al op aangevallen voelt Dat voor l*l lopen staat er heel duidelijk bij: voor ons als gezin, dus lezen is ook een vak. Er staat in een aantal posts ook: nee ik besteedt die tijd liever aan mijn kinderen, moet ik dat dan ook meteen zien als dat ik geen tijd aan mijn kinderen besteedt, nee natuurlijk niet, alleen moet er met minder lange tenen gelezen worden.
Je wil zelf niet voor l*l lopen, maar als je iemand anders ziet lopen denk je wel, die had wel mogen strijken. Maar dan vind je diegene niet voor l*l lopen? Ik strijk zelf dus niet, maar vind dat wij er prima bij lopen en kan me ook niets schelen hoe een ander erbij loopt
Ik strijk wel. Niet meer zoveel als eerst. Maar sommige dingen moeten gewoon gestreken worden. Meestal maar 2 dingen per week. Ga het niet op laten stapelen. Strijkbout en plank staan altijd klaar. Daarop vouw ik ook alle kleding. Kleine moeite dus
Maakt mij niks uit hoe diegene erbij loopt. Het valt mij op ja dat iemand met een gekreukte broek of overhemd loopt. Op mijn man zijn werk loopt er dus ook 1 gekreukt overhemd onder zn pak en gekreukte pantalon, ik snap dat niet maar goed, hij zal ook vinden dat hij er prima bijloopt.
Mee eens. Ik doe het ook voor mezelf, het geeft mij een bepaald gevoel van zelfvertrouw of zo. Ik begrijp alleen niet dat sommige punt van maken, iedereen heeft een mening, dit kun je niet ontnemen of verbieden. Het is aan jou hoe je met de mening van een ander omgaat. Als ik zeker van was dat ik er netjes erbij loop zonder te strijken zou ik me niet aangevallen voelen hoor en ook geen excuus (bijv. tijd met de kinderen) verzinnen. Sommige besteden het strijken uit las ik
Misschien onthouden dat ts vraagt of wij strijken en niet wat wij vinden of een ander dat wel of niet doet. Tuurlijk mag je er wat van vinden maar waarom hier neerzetten? Dit gebeurt overigens bij veel van dit soort topics. Daarom reageer ik ook vaak niet.
Jaaa! Ik was erop aan het wachten! Ik (en vast anderen met mij) wist dat er een discussie zou komen over f*cking strijken! Zoals met elk onzinnig huishoud topic. Hoevaak je je bed verschoont, de wc schoonmaakt, de gordijnen wast. Heerlijk! Dat zou ik even melden Carry on!
Ik strijk, zo goed als, alles. Behalve beddengoed. Vind het zoveel netter staan. Geen gezicht als je kleding in de kreukels zit.
Ik vroeger nooit, maar tegenwoordig (met al die katoenen kleren en kleertjes) wel, dan droogt het ook sneller.
Ja het meeste wordt hier wel gestreken, maar hoef het niet zelf te doen. Alhoewel ik het vroeger niet de meest vervelende klus vond, leuker dan een plee schrobben of zo. 😅 Maar goed, we dragen hier vooral katoen, zijde en linnen dus dat zou wel heel slordig staan als dat niet gestreken wordt. Mijn man en ik willen beiden ook zo'n vouw in de mouwen van onze overhemden en nette blouses en eigenlijk vind ik dat sowieso wel netter en frisser staan in shirtjes ook, maar is misschien wel een tic van mij. 😛
Na het topic gelezen te hebben ben ik me bewust van dan ik goed moet uitkijken hoe ik het formuleer. Ik strijk alle kleding, behalve ondergoed en sokken. Hier gaan alleen hand en theedoeken in de droger, de rest hang ik op in een aparte ruimte. Shirtjes, overhemden ed hang ik op een hanger te drogen. Maar ik strijk het allemaal nog wel. Ik vind het zelf netter staan. En mij valt het inderdaad ook direct op als iemand z'n kleding niet strijkt. Je kunt het nml bijna altijd zien, hoe goed je het ook uithangt of in model trekt. Voor onszelf zou ik dat niet willen, wat een ander doet moet hij of zij zelf weten. Ik heb de luxe om alle dagen thuis te kunnen zijn, misschien als ik volledig werkte dat ik het gemakshalve ook liet zitten Maar ik heb er de tijd voor, vind het geen naar werk om te doen, dus ja ik strijk. Ook het beddengoed trouwens, vind het gewoon netter staan, ondanks dat niemand anders dan ons gezin het ziet, vind ik het toch prettig
Soms. Bij het kopen van eigen kleding hou ik er altijd rekening mee dat ik zo min mogelijk moet strijken. Kleding wat ik wel moet strijken ligt dan ook lang, erg lang op een stapel en als het gestreken is trek ik het ook gelijk aan. Nu in zwangerschap heb ik 2 broeken die gestreken moeten worden (heb ze gekregen) Zo irritant. Heb 3 broeken en sta dus nu elk 14 dagen te strijken. Tot grote vreugde van mijn man want ik doe dan ook gelijk wat voor hem erbij. Voor mijn zoontje moet ik zo nu en dan ook strijken. Voor zwangerschap deed ik dat dus eens in de 5-6 weken, nu om de week.