Hoop het voor je. Zal voor je duimen.. Beter als uk nog even lekker bij mama blijft zitten.. Succes zo!
Zonnetje van harte gefeliciteerd!! Leuke naam! Ik slaap nu al een paar nachten erg slecht, steeds wakker en om de haverklap plassen.
Oh Chocochippie dat is erg spannend op een negatieve manier! Hoop dat je baby nog even veilig in je buik mag blijven en dat je zelf zo lang mogelijk gezond blijft.
Net bij vk geweest. Strippen wordt pas als ik 41 weken ben. Wel ga ik een afspraak maken bij de voetreflextherapeute voor hopelijk vandaag nog.
Spannend chocochippie. Gelukkig ben je al een heel eind. Even ver als mij meen ik? Bijna 36 weken Hoofdpijn heb ik ook nu drie dagen. Daarbij misselijk. Bloeddruk was goed. Zal misschien de moeheid zijn. Morgen weer controle
Ja zondag komen ze strippen, dan ben ik 41 weken. Ze willen niet strippen omdat ze als ervaring hebben dat het dan alleen maar krampen en slappe weeën geeft en het voor 41 weken zelden doorzet tot de bevalling. Dan ben je moe van het weinige slapen door de harde buiken en dan moet je dus eigenlijk nog echt bevallen. Ik heb me er maar bij neergelegd dames, binnen tien dagen is ze er, ik zie het wel en bekijk het met de dag
Gek he dat ze daar zo wisselend over denken. Wel fijn dat ze iig zondag willen komen strippen. Ben benieuwd hoe het met chocochippie is.
de pijn kwam inderdaad van het indalen af, meneer ligt er al helemaal klaar voor en ze kon zelfs met toucheren het hoofdje al voelen. nu proberen toch nog weekje binnen te houden. Wel zijn we (gyn en ik) er van overtuigd dat er een meet foutje is geweest met 8/9 weken, want sinds de 12 weken ligt alles precies 1 week voor op de groei, en volgens haar is 1 mm met dat termijn al snel een week.. dus afwachten maar. wel verlies ik wat vocht en veel harde buiken maar naar mijn weten zijn het niet mn vliezen die gebroken zijn, wss gewoon veel waterig slijm van het toucheren zei ze.. wel in de gate houden dus
Met mij gaat alles goed! Ik ben net thuis. In het ziekenhuis werd niks gevonden. Me bloeddruk was 134/83 wat voor mijn doen netjes is. Ook werd er niks in me urine gevonden. Wel moet ik het rustiger aan gaan doen dus vanaf vandaag ben ik met verlof
Gefeliciteerd zonnetje ! Vandaag terug de Suikertest gehad , morgen mag ik bellen voor de uitslag. Hopelijk deze keer beter nieuws.
Hebben ze bij jou dan eigenlijk inwendig onderzoek gedaan? (toucheren is toch inwendig?) Dacht dat ze normaal gesproken gewoon alleen de buitenkant voelen? Wel fijn dat je weet wat het was/is die pijn. Ben benieuwd hoe lang je nog doorloopt Fijn dat je weer thuis bent Chocochippie! Enne MamaAlex ik duim dat het morgen goed nieuws is!
Ja hebben ze gedaan omdat ik maandag aan ctg heb gelegen met voorween en slijmprop al verloren had. En toen kwamen ze er achter dat ik al 1 cm had. Dus wouden ze vandaag controleren of het laatste dagen nog meer is geworden omdat ik nog steeds heel veel voorween heb
Nou meiden, Vanmorgen om 11.08 uur ben ik bevallen van onze dochter Rowan. Het was een zware bevalling. Ze weegt 3492 gram en maakt het goed. Gisteren een voetreflexmassage gehad en afgelopen nacht driemaal diarree gehad. Om 02.00 uur begonnen mijn weeen. Omstreeks 5.00 uur naar het ziekenhuis waar de ontsluiting vrij langzaam vorderde. Ontsluiting stagneerde bij 8 cm maar de weeen bleven komen en werden heftiger. Uiteindelijk bleek me kleine meisje er wat gwdraaid voor te liggen. Na 2 uur op 8 cm te zijn blijven hangen bleek het magische middel om op mijn zij te gaan liggen. Vrijwel direct persweeen en binnen een aantal weeen was ze geboren. In de middag mochten we alweer lekker naar huis.