Spannend 1548 ! Ik duim mee! Het is je dubbel en dwars gegund! Leraje, pfoe! Ingewikkeld! Er zit niks anders op dan te wachten dan? Lill, nee een drieling lijkt me wat teveel van het goede, haha!
1548 ik hoop dat het allemaal goed is, ik gun het je/jullie zo!! <3 Sorry dat ik zo weinig reageer meiden maar ik weet niet of jullie mijn bericht in de lounge gezien hadden. We hebben na geregistreerd partnerschap flinke ruzie met mijn schoonouders gekregen. Waren dus geen fijne weken.. Nu begint het weer beetje rustig te worden. En ik begin morgen met de foliumzuur en extra vitamines... Zooo spannend <3 kan niet wachten tot eind mei!
Lill wat ontzettend rot voor jullie zeg!! Ik hoop dat je samen de goede keus maakt. Kan je er met je moeder goed over praten? Liefs
Jeetje meid wat een vervelend situatie. Ik heb je verhaal even snel gelezen in de lounge. Ik vind dat de meiden daar ook wel een beetje heftig reageren op jou en je vriend (pas op wat je in de lounge zegt). Ik zou ook een beetje afstand nemen, volgens mij heeft zijn moeder moeite om haar zoon los te laten. Soms ben ik zo blij met mijn ouders en schoonouders, als ik zulke dingen lees... pff. Ik zou het even van haar laten afhangen. Succes met de hele situatie, hopelijk is het snel weer opgelost... @ Lill, met mij gaat het wel goed. Ik heb ook niet zo'n zin om er verder over te praten. Ik zit geestelijk af en toe een beetje in de knoop, er zitten zoveel emoties door hormonen in mijn lijf dat ik een beetje van slag ben. Hopelijk snel weer beter. @ 1548, veel plezier vanavond. Ik snap dat het even moeilijk is, maar je hebt vast een hele mooi echo. Ik duim voor je. @ Gruffalo, een drieling.. hihi jij liever als ik En kinderen hebben altijd zo lekker veel fantasie. @ Leraje, ik hoop dat het raak voor je is. Ik ga voor je duimen, altijd weer een spannend tijd. @ Kiewie, hoe gaat het verder met jou? @ River, ik ben benieuwd hoe het verder met jou is?? @ Suus en Mar, hoe gaat het met jullie? Hopelijk heb ik iedereen gehad en anders sorry...
Liz,.Ik heb je verhaal helaas niet kunnen vinden in de lounge. Kan je een linkje sturen of kort uitleggen wat er is gebeurd? Hoe dan ook heel vervelend om ruzie te hebben met je (schoon)ouders!
Ja gelukkig wel Ik heb het verhaal in de lounge ook nog niet gezien maar wil je sowieso sterkte wensen. Lijkt me onwijs kl*te als je schoonouders dwarsliggen
Hahahaha,sorry, ik lach je niet uit. Ik zou dit volgens mij ook zo kunnen schrijven. Je wilt het loslaten, maar kunt het toch ook niet loslaten :')
Je moet even naar Lizme haar pagina gaan en dan naar statistieken en kiezen voor alle berichten van Lizme dan zie je hem staan!!!
Hahah nou nee inderdaad Maareh nu helderrood bloedverlies dus tóch ongesteld Dus eisprong is toch ergens gevallen in de periode dat ik totaal nog niet fit was (en er dus ook absoluut geen bevruchting heeft plaats kunnen vinden ) Baal er nu toch eigenlijk wel behoorlijk van Gewoon hele maand verkeken door die griep inderdaad. Jezus mens pick one or the other, ik kan maar niet bepalen of ik het nu wel of niet echt wil. Denk dat ik gevoelsmatig gewoon hééél erg graag wil, maar mentaal nog steeds denk 'er zijn nog steeds zaken die niet ideaal zijn dus het is ook wel prima als het nog even duurt'. Lizme, wat balen van dat gedoe met je schoonouders zeg! Hopelijk komt het gauw weer goed. En hoera 1548!!!!!!! Wat fijn \o/
Ooh wat fijn een goede echo! 😊 Mooi hoor Lil hopelijk kun je een beetje rust vinden En vind je voor jezelf hoe je verder wil Lizme wat balen zeg maar sommige kunnen ook daar zo heftig reageren in de lounge Hopelijk komt t wel goed met je schoonouders
Hi Dames!! Sorry was jullie ff kwijt! Ik krijg af en toe die meldingen niet en nu ineens weer wel. En er is alweer veel besproken! @lil... Hoe is het nu? Balen!! Maar misschien wel goed om even afstand te nemen en het helder te krijgen. @1548.... Jeeeejj!! Wat fijn!! Spannend he! @Roseline... knuffel voor jou!! Hier gaat het goed. @Lizme... Zal even terug lezen maar dacht dat ik het net niet kon vinden in de club. Wat rot dat jullie ruzie hebben met je schoonouders. Echt niet leuk! @Gruffalo... grappig dat je kids er zo mee bezig zijn! Haha drieling heb je net wat handen te kort. Wie weet een tweeling! Ik zou het echt niet erg vinden een tweeling, lijkt me erg leuk. Iedereen verklaarde me voor gek toen ik dat zei tijdens de eerste weken vd zwangerschap. Hier gaat het goed! Wat ik in de club vertelde.... het lijkt te werken echt heel bijzonder hoe dat werkt allemaal. En verder ik denk dat jullie gelijk hadden over mn eisprong. Misschien toch eerder geweest. Ik had vd week ovutesten gedaan maar de streepjes zijn weg. En toen jullie zeiden is het je ei? Heb ik dag er na getest en was er een licht streepje te zien. Maarja bij mij weet je het masr nooit met die cyclussen! We gaan het zien!
hallo meiden, ik kwam op jullie forum terecht na wat zoeken voor forums voor vrouwen die zwanger proberen te worden. GEVONDEN!! haha wij zijn hier na de laatste pil afgelopen vrijdag gestopt met de pil. Mijn vriend heeft toch besloten graag een 2de kindje te willen ik ben helemaal in de wolken. Nu dus eerst even me ongesteldheid uitzitten en dan kunnen we aan de slag
O wat prachtig!!!! Gewoon een minimensje. Een boontje, garnaaltje, maar toch een mensje in aanleg <3 Je zult wel in de zevende hemel zijn! Hoe gaat het verder met je? Nog steeds zo moe?